TEFAL MASTERCHEF GOURMET+ QB632D38

MASTERCHEF GOURMET+ QB632D38 Výkonný, ale šetrný pomocník pro přípravu dokonalých pěn, tiramisu a nadýchaných moučníků!

Dejte volný průchod své kreativitě! Kuchyňský robot Masterchef Gourmet + je výkonný a zároveň šetrný pomocník, se kterým připravíte všechny druhy moučníků! Díky motoru s výkonem 1 100 W a míse o objemu 4,6 l můžete najednou připravit až 40 cupcaků. Masterchef Gourmet + se dodává se 3 exkluzivními doplňky: unikátní metlou Flex Whisk (pro ušlehání dokonale nadýchaného sněhu z bílků), mísou Flex Bowl (doplňkovou silikonovou mísou 3 v 1) a nástavcem Delica'tool (pro rychlou přípravu nadýchaných moučníků). Pomocí metly a hnětacího háku z litého kovu připravte sladká těsta i těsto na chléb či pizzu. To vše s mísou a tlačítky v nádherném designu na propracované základně!

Referenční číslo: QB632D38

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Gourmet +: Dopřejte si lehké a nadýchané moučníky!

Den by neměl končit bez domácího koláče! S kuchyňským robotem Masterchef Gourmet + a množstvím jeho funkcí můžete konečně povolit uzdu své kreativitě. Vychutnejte si čokoládovou pěnu, tiramisu, suflé, makronky a nadýchané moučníky díky kombinaci 3 exkluzivních doplňků (patentované metly Flex Whisk, mísy Flex Bowl a nástavce Delica'tool). Kuchyňský robot Masterchef Gourmet + byl navržen speciálně pro uživatele, jako jste vy, kteří milují pečení a chtějí v něm vyniknout. Šlehání, hnětení, míchání a překládání: vy máte kreativitu, on má sílu a šetrnost. Díky elegantnímu a dokonale propracovanému kovovému plášti a míse v zrcadlovém lesku o objemu 4,6 litru splní kuchyňský robot Masterchef Gourmet + všechna vaše očekávání. Pusťte se do experimentování a již dnes vytvořte nové dokonalé recepty!
Základní prvky
 • 3 exkluzivní doplňky

  Masterchef Gourmet + se dodává se 3 exkluzivními doplňky, které vám pomohou během pár okamžiků připravit nadýchané moučníky. Kombinace naší patentované metly Flex Whisk, mísy Flex Bowl a nástavce Delica'tool vám ušetří čas a námahu!

 • Unikátní nástavec Delica'tool pro dokonalé a rychlé rozmíchání

  Provádějte choulostivé kroky přímo v kuchyňském robotu a ušetřete si čas i námahu spojené s ruční přípravou! Zapracujte lehké suroviny (sníh z bílků, šlehačka…) do těch hustších a během chvilky získejte nadýchanou směs.

 • Unikátní mísa Flex Bowl: první silikonová mísa 3 v 1, která vám usnadní přípravu!

  Veškerou přípravu na pečení zvládněte bez složité manipulace se surovinami díky unikátní míse Flex Bowl 3 v 1!
  • Mísu Flex Bowl lze používat v mikrovlnné troubě: rozpouštějte suroviny přímo v silikonové míse
  • Druhá mísa: při pečení jedna mísa často nestačí, a tak jsme k vašemu kuchyňskému robotu přidali kompatibilní mísu Flex Bowl
  • Snadné skladování: uložení přímo do hlavní mísy kuchyňského robotu

 • Unikátní patentovaná technologie Flex Whisk pro dokonalý nadýchaný sníh i z jediného vejce.

  Metla Flex Whisk díky speciálnímu designu s prodlouženou třetí vrstvou drátů snadno dosáhne na dno mísy a téměř okamžitě našlehá všechny ingredience do lehké a nadýchané podoby!

 • Planetární pohyb pro optimální výsledky při mixování!

  Díky planetárnímu pohybu cukrářského nástavce a hlavy přístroje se v míse nevynechá ani jediné místo. Výsledkem je tedy hladká a homogenní směs.

 • Vysoce kvalitní kovové cukrářské nástavce

  Patentovaná technologie nástavce Flex Whisk pro přípravu lehkých směsí, metla na dortové těsto a nerezový hnětací hák na těžké těsto z litého kovu. Cukrářské nástavce výrobku Masterchef Gourmet + se ideálně hodí pro každodenní použití!

 • Rychlý a výkonný

  Příkon 1 100 W a 8 rychlostí s pulzní funkcí pro přípravu hladké, vláčné směsi.

 • Mísa o objemu 4,6 l s velkou svislou rukojetí

  Díky míse o objemu 4,6 l ušleháte až 10 bílků, upečete až 40 cupcaků a připravíte těsto na 3 velké pizzy. Díky velké svislé rukojeti je manipulace snadnější než kdy předtím.

 • Schází vám inspirace? Nabízíme 33 receptů!

  Z webu společnosti Tefal si můžete stáhnout kuchařku s 33 novými recepty od slaných dobrot až po vynikající dezerty, včetně 8 receptů využívajících exkluzivní nástavec Delica'tool. 

 • Rozšiřte své pole možností!

  Je kompatibilní se 7 volitelnými nástavci (plastový nebo nerezový mixér, minisekáček, mlýnek na maso, struhadlo/kráječ, nástavec na těstoviny), s nimiž vyhovíte nárokům celé rodiny a potěšíte všechny chuťové pohárky.

 • Dodává se s nerezovým mixérem o objemu 1,5 l

  Tato elegantní nerezová nádoba o objemu 1,5 l odolává teplotním šokům z horkých a chladných ingrediencí a je ideální na koktejly, drcení ledu, smoothie, polévky apod. Pro snadné mytí lze vyjmout i nože.

 • Obsahuje strouhací nástavec

  Vychutnejte si čerstvě nakrájenou a nastrouhanou zeleninu a ovoce! Toto struhadlo/kráječ se dodává se 4 odnímatelnými nerezovými nástavci, z nichž suroviny putují přímo do mísy, včetně nástavce na bramboráky.

 • Obsahuje mlýnek na maso jako nástavec

  Připravte si doma čerstvé masové kuličky, tatarské bifteky nebo hamburgery! Mlýnek na maso obsahuje dvě mřížky z nerezové oceli pro různé druhy zpracování (středně hrubé a hrubé mletí). Optimální výsledky zajistí samoostřící čepel.

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Metla Metla Flex Whisk  
Pulzní funkce    
Planetární pohyb    
Mixér Ano  
Celkový objem mixéru 1.5  L
Materiál mixovací nádoby Broušená nerezová ocel  
Struhadlo/kráječ    
Šlehač Kov  
Hák na těsto Kov  
Mlýnek na maso    
Uložení kabelu    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Před prvním použitím zařízení umyjte všechny části a příslušenství v teplé mýdlové vodě (přečtěte si kapitolu o čištění v pokynech k použití). Opláchněte je a osušte.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Kuchyňský stroj funguje odlišně od kuchyňského robota, jelikož nástroje používané pro míchání jsou zavěšeny na horním ramenu směrem do jídla, zatímco u kuchyňského robota míchací nástroje pracují zespodu potravin. Kuchyňský stroj je převážně určen pro míchání těsta a dortových směsí. Kuchyňský robot tuto práci dělat může, ale ne s účinností kuchyňského stroje. Pokud máte v plánu péct dorty, měli byste zvážit, jak často tuto práci budete dělat. Pokud se to bude stávat běžně, tak by byl kuchyňský stroj lepší volbou. Je dobré si uvědomit, že kuchyňský robot je o mnoho menší než kuchyňský stroj.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.