TEFAL SEKÁČEK ECO RESPECT

SEKÁČEK ECO RESPECT Ekologicky šetrnější pro každodenní příjemné vaření! 

Řada produktů Eco Respect nabízí první produkty od značky Tefal pro přípravu jídla s ekologicky šetrnou konstrukcí, jejímž cílem je zmírnit jejich negativní vliv na životní prostředí. Tento sekáček je z 23% vyroben z recyklovaného plastu (plast = 49% celkové hmotnosti produktu) ve Francii a dodává se také v ekologickém obalu (viz podrobnosti níže). Tento sekáček neobsahuje BPA, je z 93% recyklovatelný a opravitelný po dobu 15 let. Díky jeho výkonnému motoru o příkonu 500 W a nerezovým čepelím můžete snadno mixovat, sekat a mlít ingredience a dát volný průchod své kreativitě při přípravě zdravých receptů.

Referenční číslo: MQ80E838

Ekologický design pro zmírnění negativního vlivu na životní prostředí 

Tento ekologicky šetrnější sekáček vám umožňuje přípravu různých ingrediencí s 66% úsporou energie (v porovnání s naším modelem sekáčku DPA1/DPA2 - spotřeba elektřiny ve Wh na jeden recept). Je ideální pro každodenní použití a zvláštní příležitosti a jeho výkonný motor o příkonu 500 W se 2 nerezovými ostrými čepelemi vám poskytne rychlé a účinné výsledky. Díky funkcím 3v1 můžete jednoduchým stisknutím mlít, sekat a mixovat. Velká nádoba vám také umožňuje přesné odměření pevných ingrediencí až do 300 g. Můžete se také spolehnout na mísu odolnou proti vylití při přípravě všech druhů polotekutých směsí až do 500 ml. Sekáček Eco Respect se snadno používá, sestavuje a čistí.
Základní prvky
 • SEKÁČEK S EKOLOGICKÝM DESIGNEM

  Vyroben z 23% z recyklovaného plastu, plast: 49% celkové hmotnosti produktu
  Ekologické balení: recyklovatelné, 90 % recyklovaných vláken, inkoust na bázi vody, 0 plastů 
  Z 93% recyklovatelný produkt, při výměně přístroje ho prosím odevzdejte na příslušné místo k recyklaci

 • SNADNÉ POUŽITÍ

  Funkce 3v1 pro mixování, sekání a mletí ingrediencí

 • ÚSPORA ENERGIE

  Až 66% úspora energie (v porovnání s naším modelem sekáčku DPA1/DPA2 - spotřeba elektřiny ve Wh na jeden recept)

 • VÝKON

  Výkonný motor o příkonu 500W 

 • DOKONALÉ A RYCHLÉ VÝSLEDKY

  Díky dvěma nerezovým ostrým čepelím

 • VYROBENO VE FRANCII

  Vyrobeno ve francouzském závodě v Lourdes

 • VODOTĚSNÉ BEZPEČNOSTNÍ VÍKO 

  Ochranné víko proti stříkancům

 • ÚLOŽNÝ PROSTOR PRO KABEL

  Jednoduchý způsob uložení kabelu vašeho sekáčku

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 500  W
Nastavení rychlosti 1  
Počet nožů 2  
Typ nožů BROUŠENÝ NEREZ  
Materiál nádoby Plast  
Uložení kabelu    
Vhodné do myčky    
Barva ČERNÁ  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Je naprosto běžné, že malé kousky jídla zůstanou nenakrájené/nenasekané/nenamleté, neboť je pěchovadlo nedotlačí proti ostrým čepelím v kuželu/kazetě.
Některé potraviny nejsou vhodné ke krájení/sekání/strouhání. Ujistěte se, že používáte správný kužel/kazetu pro potraviny, které právě připravujete, a že jsou potraviny umístěny ve správné pozici v plnicí trubici před kráječem/struhadlem/sekáčkem. Také veškeré přísady musí být pevné, čerstvé a kvalitní, abyste dosáhli uspokojivých výsledků a předešli kumulaci potravin v držáku (informace závisí na modelu produktu).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Pokud se kousky jídla přichytí uvnitř mísy (šunka, cibule apod.), zařízení vypněte, odpojte ze zásuvky, pomocí stěrky odstraňte kousky jídla a vraťte je zpět do mísy. Připojte zařízení zpět do zásuvky a dvakrát nebo třikrát krátce zapněte. NIKDY nestrkejte prsty ani ruce do mísy nebo poblíž čepelí.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.