TEFAL MOULINETTE COMPACT MB300138

MOULINETTE COMPACT MB300138 K mletí, sekání a mixování!

Minisekáček Moulinette Compact představuje výkonný a designový minisekáček!

Se svými ostrými čepelemi dokáže Moulinette Compact mlít, sekat a mixovat jakékoliv suroviny. Jednoduchým tlakem na horní část dosáhnete výsledků snadno a rychle. Díky odnímatelnému příslušenství se tento minisekáček snadno čistí a díky své ultrakompaktní velikosti se dobře uchovává.

Referenční číslo: MB300138

Minisekáček Tefal Moulinette Compact: Moulinette compact představuje praktický minisekáček k mixování, mletí a sekání surovin.

Minisekáček se 2 ostrými čepelemi má motor o výkonu 270 W pro dosažení optimálních výsledků při krájení a sekání. Moulinette Compact se snadno používá díky jednoduchému tlakovému systému a snadno se čistí, neboť jej lze mýt v myčce. Má odnímatelné čepele. Tento minisekáček obsahuje mlýnek Compact a snadno se skladuje, neboť veškeré příslušenství pasuje do nádoby. Zahrnuje též funkci navíjení kabelu. Moulinette Compact se vyrábí ve Francii
Základní prvky
 •  Moulinette compact: K mixování všech druhů surovin.

   Od vařeného masa, česneku a cibule po bylinky, omáčky a ovocné pyré.

 • Funkce „3 v 1“

  Mele, seká a mixuje různé druhy surovin.

 •  Jednoduchý tlakový systém

   Snadno se používá díky jednoduchému tlakovému systému.

 • Ochranné víko

  Aby nedocházelo k úniku při přípravě polotekutých pokrmů.

 •  Úložiště pro kabel

   Snadné skladování.

 •  Objem

   Až 200 g nebo 250 ml podle pokrmu.

 • 270W motor

  Výkonný motor pro dokonalé výsledky

Příslušenství
Recepty
Vlastnosti
Příkon 270  
Nastavení rychlosti 1  
Počet nožů 1  
Typ nožů nerezová ocel  
Materiál nádoby Plast  
Uložení kabelu    
Vhodné do myčky    
Barva Bílá  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Je naprosto běžné, že malé kousky jídla zůstanou nenakrájené/nenasekané/nenamleté, neboť je pěchovadlo nedotlačí proti ostrým čepelím v kuželu/kazetě.
Některé potraviny nejsou vhodné ke krájení/sekání/strouhání. Ujistěte se, že používáte správný kužel/kazetu pro potraviny, které právě připravujete, a že jsou potraviny umístěny ve správné pozici v plnicí trubici před kráječem/struhadlem/sekáčkem. Také veškeré přísady musí být pevné, čerstvé a kvalitní, abyste dosáhli uspokojivých výsledků a předešli kumulaci potravin v držáku (informace závisí na modelu produktu).
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Pokud se kousky jídla přichytí uvnitř mísy (šunka, cibule apod.), zařízení vypněte, odpojte ze zásuvky, pomocí stěrky odstraňte kousky jídla a vraťte je zpět do mísy. Připojte zařízení zpět do zásuvky a dvakrát nebo třikrát krátce zapněte. NIKDY nestrkejte prsty ani ruce do mísy nebo poblíž čepelí.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.