TEFAL Multifunkční varný kuchyňský robot CLICK & COOK FE506130

Multifunkční varný kuchyňský robot CLICK & COOK FE506130 A na co si kliknete dnes?

Nekonečná inspirace, všestranné funkce a dokonalé výsledky - stačí jen pár kliknutí! Click & Cook od značky Tefal je navržen tak, aby vám poskytl lahodné a výjimečné variace pokrmů z pohodlí vašeho domova. Tento průlomový kuchyňský robot na vaření poskytuje okamžitý přístup k 600 receptům na snadné, všemi oblíbené pokrmy s postupem krok za krokem dostupné ze 7palcové digitální obrazovky. Objevte 32 funkcí a 10 automatických programů se 7 přiloženými příslušenstvími v jednom snadno použitelném přístroji vše-v-jednom.

Referenční číslo: FE506130

Multifunkční varný kuchyňský robot, který vám poskytne na dosah nekonečnou inspiraci a dokonalé pokrmy

Seznamte se se svým novým spojencem, který vám usnadní každodenní život! Pozvedněte své vaření na novou úroveň s kuchyňským robotem na vaření Tefal Click & Cook se 600 integrovanými sladkými a slanými recepty, které poskytují nápady i pro nejvybíravějšího hosta u stolu, a se velkým objemem ideálním pro hoštění přátel a rodiny - na jasné dotykové obrazovce s pokyny krok za krokem a 32 všestrannými funkcemi, 10 automatickými programy vaření a mnoha dalšími funkcemi.
Základní prvky
 • Dokonalé pokrmy na pár kliknutí

  600 integrovaných receptů pro každou příležitost - včetně sladkých a slaných pokrmů, jako jsou pečené a jiné dezerty nebo i světová kuchyně, vegetariánské pokrmy, zdravé recepty - s pokrmy, které osloví každého strávníka.

 • Pokyny krok za krokem

  Objevte snadné a intuitivní vaření díky pokynům krok za krokem a vyhledatelným receptům na jasné 7palcové digitální obrazovce. Příprava nových pokrmů nikdy nebyla tak snadná.

 • 32 funkcí

  Výjimečně všestranný přístroj se 32 funkcemi: vaření, mixování, mísení, hnětení, šlehání, sekání, mletí, vaření v páře a další.

 • 10 automatických programů

  Pomalé vaření, rizoto, intenzivní vaření v páře, dort, chleba, pečené dezerty, omáčka, polévka, automatické čištění díky 7 všestranným doplňkům (nůž, mixér, šlehač, vnitřní/vnější napařovací košík, špachtle, odměrka).

 • Vysoce přesná postranní kuchyňská váha

  Integrovaná digitální váha umožňuje snadnější vaření a pečení - nabízí zvláště přesné vážení s přesností na 1 gram, od 1 g do 5 kg

 • Bezpečný systém zabezpečení

  Maximální bezpečnost a bezstarostné použití díky bezpečnostní funkci, která brání otevření víka při provozu multifunkčního hrnce, a navíc materiály bez BPA, které jsou bezpečné a zdravé pro celou rodinu.

 • Snadné čištění

  Automatický program čištění umožňuje rychlé a snadné čištění a časovou úsporu díky možnosti vyčistit mísu mezi jednotlivými kroky pro snadné a maximálně praktické vaření.

 • Snadné skladování

  Chytrý a úsporný systém uskladnění se všemi doplňky snadno uloženými v samotné míse na vaření.

 • Ideální objem

  Objem 3,6 l připraví štědré porce pro každou příležitost - ideální pro každodenní použití i pro ty nejhladovější rodiny a při hoštění přátel a rodiny.

 • Opravitelný výrobek

  Záruka opravitelnosti po dobu 15 let, s nízkými náklady a rychlým dodáním ze 6200 schválených servisních středisek po celém světě v rámci našeho úsilí přispívat k ochraně životního prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.

Pokyny & manuál
Časté otázky
Pro zmírnění zabarvení otřete znečištěné plochy hadříkem nebo papírovým ubrouskem namočeným do potravinového oleje a poté obvyklým způsobem umyjte.
Je nezbytné provést toto čištění ihned po použití, aby se zabarvení minimalizovalo.

Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.