TEFAL DRINK2GO K3194212 černá 0,6 l

DRINK2GO K3194212 černá 0,6 l Pitný režim pro celou rodinu - a stylově!

Zajistěte stylově pitný režim celé rodiny díky opakovaně použitelné lahvi na pití Tefal Drink2Go. Díky 100% vodotěsné konstrukci vhodné do myčky a dvoucestnému otevírání šroubovacího uzávěru je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, což vám i vašim blízkým zaručí klid. Robustní a přesto lehká konstrukce z lehké nerezové oceli je opatřena veselými obrázky.

Referenční číslo: K3194212

Tefal Drink2Go: Moderní lahev na pití pro zajištění pitného režimu

Dodržování pitného režimu ještě nikdy nebylo tak stylové. Díky lahvi na pití Tefal Drink2Go si může celá rodina stylově vychutnat svůj oblíbený nápoj. Její 100% vodotěsná konstrukce funguje dokonce i se sycenými nápoji a je 100% vhodná do myčky bez rizika poškození dekoru. Tato ekologicky šetrná opakovaně použitelná lahev na pití neobsahuje BPA, čímž je 100% bezpečná pro vás i vaši milovanou rodinu. Intuitivní šroubovací uzávěr s měkkým povrhcem nabízí dvoucestné otevírání s malým otvorem pro pohodlné pití nebo s velkým otvorem pro snadné plnění a čištění. V neposlední řadě hraje důležitou roli ultra lehký design z lehké nerezové oceli, která je ideální pro každodenní použití. S veselými obrázky.
Základní prvky
 • 100% TĚSNÍCÍ

  Vychutnejte si absolutní pohodu díky dokonale těsnící konstrukci, která udrží každou kapku vašeho oblíbeného - a dokonce i syceného - nápoje tam, kde má být!

 • 100% VHODNÉ DO MYČKY

  Snadno čistitelná a vhodná do myčky bez rizika poškození obrázků.

 • 100% BEZPEČNÁ

  Neobsahuje BPA.

 • ŠROUBOVACÍ UZÁVĚR

  Intuitivní šroubovací uzávěr s dvoucestným otevíráním: malý otvor pro pohodlné pití nebo široký otvor pro snadné plnění a čištění. S praktickým měkkým povrchem.

 • KONSTRUKCE Z LEHKÉ OCELI

  Jednovrstvá stěna z nerezové oceli bez vnitřní povrchové úpravy.

 • ROBUSTNÍ, PŘESTO LEHKÁ

  Velice robustní, přesto lehká pro snadné přenášení.

Recepty
Vlastnosti
Body Surface Finish OPAQUE - HIGH GLOSS  
Dimension 0,6 L  
Body Decor PRINTED  
Bottom STANDARD  
Lid Type SCREW LID-STANDARD  
Pokyny & manuál