TEFAL KIDS K3169214 tyrkysová-príšerka

KIDS K3169214 tyrkysová-príšerka Pohodlné, barevné dětské dózy na potraviny

Objevte perfektní řešení pro nápoje a občerstvení na cestách. 100% těsnící láhev Tefal Kids se dodává spolu s pohodlnou kontejnerovou nádobou pro potraviny Variabolo. K dostání v různých provedeních, které vyhovují potřebám vašich dětí. Tato sada je zcela bezpečná pro mytí v myčce nádobí. Navrženo pro dokonalý zážitek pro děti.

Dokonalá dětská láhev s dózou na potraviny.

Ideální pro aktivní děti a zaměstnané rodiče! Objevte láhev pro děti a plastovou nádobu na potraviny, která nabízí maximální pohodlí a flexibilitu při jídle nebo občerstvení na cestách. Lahvička TRITAN na vodu pro děti je 100% těsnící, odolná a lehká, s dětským designem a průzorem, díky čemuž je možno kontrolovat obsah láhve. Perfektní dětská dóza na potraviny Tefal Variobolo nabízí pohodlí a flexibilitu při přípravě svačin na cesty, a to bez zbytečných dohadů. Nastavitelné přepážka rozdělují box na dvě části a uspokojí tak i vybíravé jedlíky, kteří chtějí mít své jídlo oddělené. Plně flexibilní přepážká je vyjímatelná pro možnost uložení větších kousků, jako jsou sendviče. Tento kombinovaný set, navržený pro maximální pohodlí, je ideálním řešením pro dětské občerstvení na cestách.
Základní prvky
 • DOKONALE TĚSNÍCÍ LÁHEV A PRAKTICKÝ BOX NA SVAČINU

  Láhev je dokonale těsnící, zabraňující nechtěnému rozlití do batohu nebo jídelního boxu, box na svačinu má perfektní velikost pro dětské svačinky. Obojí navíc s možností mytí v myčce.

 • DĚTSKÉ BARVY A MOTIVY

  K dostání v mnoha jasných barvách s mladistvou grafikou pro zajištění pitného režimu dětí všeho věku.

 • VHODNÉ DO MYČKY PRO SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

  Snímatelné víčko umožňuje důkladnější čištění s díly vhodnými do myčky pro maximální pohodlí.

 • POHODLNÁ KONTROLA OBSAHU

  Pro zajištění absolutního pohodlí umožňuje rodičům průhled sledovat, kolik tekutiny v lahvi zbývá.

 • NASTAVITELNÁ OBLAST PRO VĚTŠÍ FLEXIBILITU

  Nastavitelná a odnímatelná přepážka je navržena tak, aby splňovala všechny potřeby dětí pro udržení dvou potravin, odděleně pro maximální flexibilitu.

 • SNADNÉ ULOŽENÍ DÍKY CHYTRÉMU DESIGNU

  Jednotlivé díly do sebe zapadnou a všechny dózy tak mohou být pro maximální pohodlí úsporně složené.

Vlastnosti
Vhodné do myčky    
Vodotěsný Ano  
Zachování chladu irelevantní  
Zachování tepla irelevantní  

Pokyny & manuál