TEFAL Domácí pekárna Tefal Pain Plaisir PF220838

Domácí pekárna Tefal Pain Plaisir PF220838 Potěšení a pohoda v jednom!

S domácí pekárnou Pain & Plaisir není třeba volit mezi chutí a pohodou!

Domácí pekárna Pain & Plaisir, která je ideální pro osoby s gluténovou intolerancí nebo pro lidi, který dbají o své zdraví, nabízí pohodlí čerstvě upečeného chleba, který je připraven na míru podle vašich chutí a potřeb! 17 automatických programů pro přípravu těch nejlepších chlebů a dalších produktů, včetně 3 programů pro bezlepkové pečivo: Bezlepkový pikantní chléb / bezlepkový sladký chléb / bezlepkový dort. 7 programů na pečení chleba: Základní chléb / rychlý základní chléb / francouzský chléb / sladký chléb / celozrnný chléb / rychlý celozrnný chléb / žitný chléb. 7 dalších programů: Kynuté těsto / těstoviny / dort / pouze vaření / ovesná kaše / müsli / džem

Referenční číslo: PF220838

Domácí pekárna Tefal Pain & Plaisir: Potěšení a pohoda v jednom!

Domácí pekárna Pain & Plaisir představuje řešení pro lahodné a zdravé čerstvé domácí chleby. Můžete být kreativní a používat všech 17 programů, které jsou určeny k výrobě dokonalého chleba, briošek a dalšího pečiva. Domácí pekárna Pain & Plaisir, která je ideální pro osoby s gluténovou intolerancí nebo pro lidi, který dbají o své zdraví, nabízí pohodlí dát si čerstvě upečený chléb, který je připraven na míru podle vašich chutí a potřeb! Je to snadné: 3 programy na bezlepkové pečivo vám umožní upéct zdravé bochníky, dorty a sladké chleby a také lze přidávat různé bezlepkové směsi a mouky a zajistit si tak různorodost při vaření. Dále jsou zahrnuty programy na výrobu těstovin, kaší, müsli a džemů a lze tak vedle chleba připravit množství dalších pokrmů. Objevte tyto pokrmy díky speciální kuchařce! Navíc můžete nastavit funkci odloženého startu, který vám umožní vstávat každý den s čerstvým chlebem! Vyberte si ze tří barev kůrky: světlá, středně tmavá nebo do hněda; a tři různé velikosti. S domácí pekárnou Pain & Plaisir není třeba volit mezi chutí a pohodou!
Základní prvky
 • Potěšení a pohoda v jednom!

  17 automatických programů pro výrobu skvělého chleba, dortů, těsta na pizzu, džemů, ovesné kaše a müsli, včetně 3 programů na bezlepkové produkty.

 • Čerstvý chléb v pár krocích!

  Vše je automatické! Vložte suroviny do nádoby na těsto, zvolte program a domácí pekárna udělá všechno ostatní za vás – od hnětení až po pečení! Velký displej vás informuje o parametrech a době pečení, takže máte vše pod kontrolou!

 • 3 speciální programy na bezlepkové pokrmy

  3 programy na bezlepkové pečivo umožňují vytvořit bezlepkové bochníky a dorty s použitím různých bezlepkových chlebových směsí a mouky. Získáte pohodlí dát si čerstvě upečený chléb, který je připraven na míru podle vašich chutí a potřeb.

 • 3 nastavení hmotnosti a 3 úrovně propečení

  Od 500 g do 1 kg chleba pro malý i velký hlad. Vyberte si barvu kůrky: od lehce vypečené až po velmi křupavý chléb.

 • Čerstvě upečené pečivo kdykoli!

  Odložený start až na 15 hodin a funkce automatického ohřívání po dobu 1 hodiny

 • Obsahuje kuchařku

  Kuchařka obsahu 27 snadných receptů, které vás provedou prací s domácí pekárnou Pain Plaisir: 10 snadných receptů na domácí pečení bezlepkového pečiva, díky kterým zvládne každý upéct lahodný čerstvý chléb, müsli chléb, chléb ve staré stylu, dort se šunkou a sýrem nebo briošky. 6 zdravých receptů, jako je chléb bez soli, mrkvový chléb nebo kaštanový dort, a také recepty jiné než na chléb, například na čerstvé těstoviny, těsto na pizzu, ovesnou kaši, rýži a džem.

 • Snadné čištění

  Odnímatelná nádoba na těsto pro snadné vyklopení pečiva. Lze mýt v myčce.

Příslušenství
Vlastnosti
Příslušenství na bagety/bagetky, štěteček a nařezávač NE  
Počet nožů 1  
Materiál Plast  
Velikosti chleba 500g / 750g / 1000g  
Standardní příslušenství (odměrná lžička, odměrka, hák)    
Rozhraní LCD rozhraní  
Odložený start Až 15 hodin  
Funkce Keep warm (udržení teploty) 1 hodina  
Signál pro přidání ingrediencí    
Povrch misky na chléb PTFE  
Tvar misky Čtvercový  
Barva Černá a Gamay (fialová)  
Bezlepkové programy    
Další přípravy    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.