TEFAL PLUS VT256070 stříbrná

PLUS VT256070 stříbrná Uchovejte potraviny déle čerstvé!

Zajistěte s vakuovačkou Vacupack Plus několika snadnými kroky čerstvost potravin. Její automatický proces Vacuum & Seal je jednoduchý a umožňuje vám dokonale přizpůsobit velikost vakuovacího sáčku: vytáhněte balicí fólii na požadovanou velikost, odřízněte ji vestavěným nožem, poté zatavte jednu stranu pomocí vakuovačky Vacupack Plus. Sáček naplňte a vložte otevřenou stranu sáčku do vakuovačky Vacupack Plus. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Funkce „Moist or Dry“ automaticky přizpůsobí rychlost odsávání zvolenému typu potravin. Funkce „Seal“ a „Pulse Vacuum“ zajišťují naprostou regulaci pro manuální nastavení vakua a tavení. Všechny skvělé funkce navíc doplňuje perfektní provedení z nerezové oceli do moderní kuchyně a prostorově nenáročný design s úložným prostorem na napájecí kabel v zadní části. Součástí vakuovačky jsou dvě role fólie o různých velikostech (22 cm x 3 m a 28 cm x 3 m).

Referenční číslo: VT256070

Udržujte potraviny déle čerstvé s vakuovačkou Vacupack Plus

S vakuovačkou Vacupack Plus budou díky na míru šitým sáčkům vaše potraviny déle čerstvé. Stačí čtyři jednoduché kroky: Vytáhněte balicí fólii na požadovanou velikost, odřízněte ji vestavěným nožem, poté zatavte jednu stranu pomocí vakuovačky Vacupack Plus. Sáček naplňte a vložte otevřenou stranu sáčku do tavicího prostoru vakuovačky. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit! Díky dvěma rolím balicí fólie ve dvou velikostech můžete začít ihned! Funkce „Moist or Dry“ automaticky přizpůsobí rychlost odsávání zvolenému typu potravin. Funkce „Seal“ a „Pulse Vacuum“ zajišťují naprostou regulaci pro manuální nastavení vakua a tavení. Všechny skvělé funkce navíc doplňuje perfektní provedení z nerezové oceli do moderní kuchyně a prostorově nenáročný design s úložným prostorem na napájecí kabel v zadní části.

*Compared to ordinary storage methods - Internal study carried out in 2020 on fresh fruits and vegetables

Základní prvky
 • Automatická funkce „Vacuum & Seal“

  Čtyři jednoduché kroky, jak používat systém Vacupack Plus: vytáhněte balicí fólii na požadovanou velikost, odřízněte ji vestavěným nožem, poté zatavte jednu stranu pomocí vakuovačky Vacupack Plus. Sáček naplňte a vložte otevřenou stranu sáčku do vakuovačky Vacupack Plus. Zavřete víko a stiskněte tlačítko „Vacuum & Seal“. Otevřete víko a vyjměte vakuově zabalené potraviny. A můžete vyrazit!  

 • Snadné použití

  Pomocí role balicí fólie a vestavěného nože snadno upravíte velikost sáčku.

 • Včetně 2 rolí fólie  

  Začněte hned díky dvěma rolím fólie o různých velikostech: 1 ks o rozměrech 22 cm x 3 m a 1 ks 28 cm x 3 m.

 • Snadné skladování

  Úložný prostor na napájecí kabel v zadní části a možnost vertikální polohy na kuchyňské lince pro úsporu prostoru.

 • Funkce „Moist or Dry“

  Automaticky přizpůsobí rychlost odsávání vzduchu zvolenému typu potravin.

 •  Funkce „Seal“ a „Pulse Vacuum“

  Manuální odsávání vzduchu a zatavení dle potřeby.

 • Moderní vzhled

  Provedení z nerezové oceli se skvěle hodí do vaší moderní kuchyně.

Příslušenství
Pokyny & manuál
Časté otázky
Zkontrolujte, zda je spodní těsnění (na obrázku níže zvýrazněno zeleně) správně umístěné ve svém otvoru.
Po zatavení sáčku vyčkejte před zatavením dalšího 1 minutu.
Neplňte sáček více než do 2/3 a ujistěte se, že místo sváru zůstalo čisté a suché.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Ano, sáčky můžete použít opakovaně. Zamezte však možnému šíření onemocnění a nepoužívejte opakovaně sáčky, ve kterých jste skladovali syrové maso, syrové ryby nebo tučné potraviny.
Zařízení neskladujte s uzamčeným krytem.
Cílem tohoto opatření je zamezit zdeformování těsnění, což by mohlo mít dopad na fungování jednotky.