TEFAL ALL IN ONE POT CY505E30

ALL IN ONE POT CY505E30 Multifunkční tlakový hrnec. Tlakové a pomalé vaření, dušení, pečení, rýžovar a vaření v páře.

S multifunkčním tlakovým hrncem budete na přípravu jídla dohlížet jen minimálně. Užívejte si společnost přátel a rodiny. Večeře se zatím „uvaří sama“.
Multifunkční tlakový hrnec je navržený tak, aby vám zkrátil dobu strávenou v kuchyni.
25 přednastavených programů umožňuje snadnou přípravu rýže, ovesných a jiných kaší. Rychle uvaří výborný guláš. Umí opékat dohněda, umožňuje pomalé vaření, rychlé vaření pod tlakem, péče, dusí a vaří v páře.

Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot. Vynikající pokrmy snadno a rychle. Obsahuje kuchařku se 45 recepty.

S multifunkčním tlakovým hrncem zvládnete všechna svá oblíbená jídla za zlomek času! Funguje jako tlakový hrnec, i jako pomalý hrnec. S 25 programy můžete připravovat všechny oblíbené pokrmy v jednom hrnci: rýži, obiloviny, ovesné kaše, těstoviny, zeleninu, maso, polévky, těsto, marmelády, čerstvý sýr a další dobroty. Vše díky přiložené kuchařce, která obsahuje 45 oblíbených receptů. Inovativní kulatý tvar mísy zajišťuje ideální proudění tepla, které přispívá k rovnoměrnější tepelné úpravě. Nastavení tlakového hrnce umožňuje zkracovat dobu vaření a dosahovat lahodných výsledků. Můžete si vytvořit i vlastní recepty, a to díky režimu vlastního nastavení času a teploty s tlakem či bez něj. Praktické funkce vhodně doplňují další výhody, jako např. funkce odložený start a ohřev, které fungují v rozsahu až 24 hodin. Tento multifunkční tlakový hrnec je dokonale bezpečný díky plně utěsněné poklici s aretací. Základní ovládací menu je v angličtině, ale dodává se s přelepem v 8 jazycích včetně češtiny slovenštiny a maďarštiny. Na přiložené kuchařce se podílel známý český šéfkuchař Ondřej Slanina. Dodává se s obracečkou, košíkem pro vaření v páře, mísou a odměrkou, takže s ním v kuchyni zvládnete naprosto vše.    
Základní prvky
 • 25 programů

  Tento všestranný automatický elektrický multifunkční hrnec s 25 programy dokáže připravit chutné pokrmy a zkrátit dobu, kterou strávíte v kuchyni. 25 programů včetně přípravy rýže, ovesné kaše, dětských pokrmů, vaření pod tlakem (vysokým, středním nebo nízkým), pečení, 3 programů pro přípravu guláše/polévky, 3 nastavení vaření v páře, 7 úrovní opékání dohněda, 3 úrovní dušení, pomalého vaření a ohřívání

 • Manuální nastavení

  Funkce manuální nastavení umožňuje upravit teplotu a dobu vaření, takže s ní můžete připravovat pokrmy podle sebe.

 • Kuchařka

  Dodává se s kuchařkou, která obsahuje 45 originálních receptů, například na dušená masa a guláše, oblíbené tradiční pokrmy, polévky a dokonce i dezerty.

 • Udržování v teple až po dobu 24 hodin

  Funkce automatického ohřevu zvládne udržet pokrm teplý až 24 hodin.

 • Snadné a bezpečné otevření

  Zcela utěsněná poklice s aretací zaručuje bezpečné vaření

 • Rychle a snadno

  Tento multifunkční tlakový hrnec zkracuje dobu vaření a nabízí různé programy pro přípravu všech vašich oblíbených pokrmů.

 • Odložený start

  Start lze odložit až o 24 hodin.

 • Lze mýt v myčce

  Obracečku, odměrku a trojnožku lze mýt v myčce.

 • Opravitelný výrobek – 10 let

  - Navrženo pro snadné opravy
  - Rychlá dodávka náhradních dílů za nízkou cenu po dobu nejméně 10 let
  - 6 500 servisních míst po celém světě

Vlastnosti
Příkon 1100  
Ovládací panel LED  
Vaření pod tlakem    
Funkce Keep warm (udržení teploty)    
Nastavitelná teplota    
Odložený start    
Vlastní nastavení    
Tloušťka misky 1.8  mm
Odnímatelná nádoba    
Časovač    
Objem misky 6  L
Odnímatelný kabel    
Bezpečnostní pojistky proti přetlaku    
Vhodné do myčky    
Barva Černá + nerez  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.