TEFAL SUPERGRILL XL TIMER GC461B34

SUPERGRILL XL TIMER GC461B34 Dokonalé grilování pod kontrolou!

Kontaktní elektrický gril Tefal SuperGrill XL přináší do domácnosti grilování v profesionální kvalitě!

SuperGrill timer XL je víceúčelový gril s termostatem se 4 polohami. Na digitálním časovači můžete zvolit dobu grilování podle své chuti a zvyku. Dopřejte si spokojené společné chvíle s rodinou a přáteli u výborného grilovaného jídla! Připravujte všechny druhy surovin pro každou příležitost: grilovat můžete buď v kuchyni, nebo venku na stole. Díky režimu restování se maso zatáhne a zůstane šťavnaté, takže si vychutnáte každé sousto.

Profesionální kvalita grilování na velkém domácím grilu SuperGrill XL!

Kontaktní gril Tefal SuperGrill Timer XL vyhoví všem vašim potřebám, ať už chcete ohromit rodinu a přátele dokonale propečeným masem, nebo připravit jakékoli suroviny pro každou příležitost. Můžete jej používat buď v kuchyni jako vnitřní gril, nebo venku na stole. Dopřejte si grilované maso na profesionální úrovni díky režimu Super Restování a vysoce odolným litým plotnám. Digitální časovač a nastavitelný termostat se 4 polohami vám pomohou ovládnout kuchařské umění v grilování. Lité plotny zesilují výkon a výsledkem je špičkový výrobek, který zaručuje dokonalé grilování.
Základní prvky
 • Termostat se 3 polohami a režim Max

  Termostat se 3 polohami a režim MAX pro perfektní výsledky grilování. Dosáhněte perfektních výsledků grilování u každé potraviny, třeba hovězí steak dokonale ugrilujete díky režimu restování (Max) kdy se maso zatáhne a zůstane uvnitř šťavnaté. Naopak pro drůběží maso potřebujete delší čas a nižší teplotu pro ideální propečení.

 • Digitální časovač

  Digitální časovač pro dohled nad přípravou. Naložte gril, nastavte si časovac na dobu grilování a vemte si ho sebou kamkoliv. Po uplynutí nastaveného času vás upozorní zvuková signalizace a vaše grilování zústane plně pod kontrolou. Nemusíte tak stát u grilu a hlídat, uděláte zatím jiné věci nebo se věnujete blízkým.

 • Vysoká výkonnost díky plotnám z litého hliníku

  Vysoký výkon pro dobře opečené, šťavnaté a křehké maso jako v restauraci. Hliník perfektně vede teplo a tím plotny dosahují rovnoměrné výsledky na kterémkoliv místě. Litý hliník díky své tloušťce má delší životnost pro svou lepší odolnost na teplo.

 • Poloha kontaktního nebo otevřeného grilu 

  Poloha kontaktního grilu urychluje čas grilování z obou stran současně a poloha otevřeného grilu rozšíří vaši grilovací plochu

 • Režim Max nejen pro dokonalé steaky

  Hovězí steak dokonale ugrilujete díky režimu restování (Max) kdy se maso zatáhne a zůstane uvnitř šťavnaté. U zeleniny se tento program používá pro grilování druhů s vyšším obsahem vody jako jsou třeba rajčata.

 • Odnímatelné plotny s nepřilnavým povrchem a tác na šťávu lze mýt v myčce

  Nejsnadnější úklid po grilování. Odnímatelné plotny s nepřilnavým povrchem a tác na šťávu vyjmete a vložíte do myčky. Nepřilnavý povrch usnadňuje čištění ale i grilování bez pridání oleje.

 • Ideální odvádění tuku a šťávy. Tác na šťávu o extra velkém objemu

  Náklon 3° pro grilování pod optimálním úhlem – umožňuje odtékání tuku a vaše maso se tak griluje a nedusí ve vlasní šťávě. Pokud šťáva na plotnách nezůstavá tak se nespaluje a grilování je tak zdravější. Pro perfektní výsledek grilování, zdravěji a pro snadnější úklid.

Vlastnosti
Přepínač zapnuto/vypnuto    
Nastavitelný termostat - detaily 3 positions + MAX  
Rukojeť tepelně odolný plast  
Tělo kov  
Nepřilnavé desky    
Kontrolka    
Světelný indikátor připravenosti k vaření    
Odnímatelný tác na šťávu    
Programy vaření 3 positions + MAX  
Poloha barbecue    
Varné/pečicí desky Die-cast  
Varná/pečicí plocha 800cm2  
Odnímatelné desky    
Uložení kabelu    
Nastavitelný termostat    
Další přiložené příslušenství Timer and juice tray  
Vhodné do myčky – detaily Plates and drip tray  
Vhodné do myčky    
Barva Silver and black  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Před čištěním nechte gril zhruba 45  minut chladnout. K odstranění silného znečištění na grilovacích plátech nebo po stranách grilu doporučujeme použít dřevěnou nebo plastovou špachtli. K vyčištění grilu a jeho částí použijte hadřík namočený v horké vodě. Gril nenamáčejte do vody. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky nebo prostředky s obsahem alkoholu či benzínu, které mohou spotřebič poškodit.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.