TEFAL Topinkovač Tefal Includeo TT533811

Topinkovač Tefal Includeo TT533811 Navržený pro vás, vyrobený pro všechny

Řada Tefal Includeo je vytvořena našimi designéry a ve spolupráci s uživateli a přizpůsobí se potřebám všech uživatelů. Tento ergonomicky navržený topinkovač je vybaven snadno použitelnými funkcemi: Má 2 zvláště široké otvory, ovládání s vysokou viditelností a čitelností, toustové kleště, z nichž část je silikonová, a tlačítko pro vysunutí pro bezpečné vyjmutí vašich plátků chleba. Tento topinkovač je ideální pro každodenní použití díky 7 úrovním nastavení pro topinky přesně podle vašeho přání.

Referenční číslo: TT533811

Topinkovač Tefal Includeo: Navržený pro každého 

Topinkovač Includeo od značky Tefal má 2 zvláště široké otvory a byl navržen tak, aby splnil potřeby každého. Značka Tefal promyslela vše, co vám může usnadnit každodenní život, od magnetických kleští pro snadné vyjmutí toustu bez popálení a které lze připevnit na obě strany toustovače, po velké ovládání, které je snadno čitelné a nastavitelné. Tento dobře navržený topinkovač splní všechny vaše potřeby díky 7 úrovním nastavení pro tousty přesně podle vašeho přání. Má také vyjímatelný tácek na drobky pro rychlé a snadné čištění a tlačítko pro vysunutí pro snadné vyjmutí i těch nejmenších plátků chleba. Topinkovač Includeo od značky Tefal: navržený pro vás a pro každého! 
Základní prvky
 • Snadné použití 

  Praktičtější a čitelnější ergonomické produkty řady Includeo jsou testovány v opravdových podmínkách. Jsou vyrobeny ve spolupráci s uživateli a pro uživatele, ať už jsou jejich potřeby jakékoli. Důmyslný design tohoto toustovače zajišťuje snadné použití pro každého! 

 • Opékejte tousty tak, jak je máte rádi. 

  Vychutnejte si každý toust přesně tak, jak to máte rádi, dozlatova nebo dokřupava, a to díky 7 úrovním nastavení. 

 • Viditelné a čitelné funkce 

  Veškeré ovládání, ať už tlačítko Vypnutí nebo Vysunutí nebo i úrovně nastavení termostatu, je navrženo a je dostatečně velké pro snadnou čitelnost a použití: Popisky jsou téměř 1,8krát větší*  

  * v porovnání s naší řadou Subito 

 • Vyjímatelný tácek na drobky 

  Tácek na drobky shromažďuje všechny drobky, které odpadnou při opékání toustů. Vyjímatelný tácek pro rychlé a snadné čištění

 • Tlačítko pro vysunutí 

  Díky tlačítku pro vysunutí snadno vyndáte i ty nejmenší plátky chleba. 

   

 • Toustové kleště pro snadné uchopení vašeho toustu

  Součástí balení jsou toustové kleště pro snadné vyndání opečených plátků chleba, aniž byste se popálili. Kleště jsou magnetické a když je nepoužíváte, můžete je připevnit k oběma stranám toustovače. Jsou snadno použitelné pro praváky i leváky. 

  Silikonový povrch na spodní části kleští zajišťuje bezpečné použití.

Příslušenství
Vlastnosti
Short Toast slot  
2S  
Plastic  
Vysoký zdvih    
Příkon 720–850  W
Zastavení    
Ovládací stupně 7 STUPŇŮ INTENZITY OPÉKÁNÍ  
Automaticky umístí chléb doprostřed, aby se opékal rovnoměrně    
Odnímatelný tác na drobky    
Uložení kabelu    
Světelná kontrolka    
Barva Černá  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Tlačítko pro rozmrazování slouží k rozmrazení pečiva a automaticky prodlužuje čas přípravy tak, aby se toust opekl.
Funkce ohřevu vašeho toustovače automaticky zkracuje čas opékání přibližně na 30 sekund. Díky tomu budete moci ohřát již opečený toust, aniž byste jej spálili.
Ne. Naše toustovače nejsou vhodné k použití se sáčky do toustovače.
Tato funkce vám umožňuje mírně zvednout drážky na pečivo, takže budete moci vyjmout i malé kousky pečiva jako například lívance nebo bagely, aniž byste si spálili prsty!
Toustovač používejte vždy na pracovní ploše s dostatkem místa a daleko od veškerých hořlavých látek (záclony, odpadkový koš, elektrická zásuvka apod.). Během provozu jej nikdy nenechávejte bez dozoru.
Opékat můžete prakticky všechny druhy pečiva dostupné v obchodech. Pamatujte, že suché pečivo se opeče dříve než čerstvé. Naproti tomu zmrazené pečivo se bude opékat déle. Pomocí nastavitelného termostatu můžete regulovat úroveň opečení dle své chuti. Pokud se v toustovači zasekne kousek pečiva, přístroj odpojte ze zásuvky a nechejte vychladnout. Poté můžete pečivo vytáhnout, aniž by hrozilo, že se popálíte.
Rozdíly ve vlhkosti různých druhů pečiva mají vliv na dobu přípravy a úroveň opečení. Starší nebo sušší chléb byste měli opékat na velmi nízkou úroveň. Velmi čerstvý nebo celozrnný chléb byste měli opékat na trochu vyšší úroveň. Pečivo s nepravidelným povrchem, jako například pletýnky, může vyžadovat opékání na vysokou úroveň.
Pečivo obsahující cereálie ano.
Pečivo obsahující sušené ovoce ne, opečením získá pečivo horší chuť, kousky ovoce se mohou spálit a poškodit tak materiál přístroje.
Ano. Díky automatickému centrování vloženého pečiva a extra hlubokým a širokým otvorům u našich nových modelů můžete snadno opékat žemle, rohlíky, tenké nebo silné kousky pečiva, aniž by se připekly na topné těleso.
Ne. Toustovač nikdy nepoužívejte k opékání, grilování ani rozmrazování jiných potravin než pečiva.
To je možné pouze u zařízení speciálně navržených pro opékání malých žemlí. Pamatujte, že do toustovače můžete dát najednou pouze 2 až 3 žemle, abyste předešli kumulaci tepla.
Ne. Zařízení můžete současně použít pouze k jednomu účelu.
Suchý chléb se opéká rychleji než čerstvý chléb. Zmrazený chléb se opéká ještě pomaleji.
Přepínačem stupňů opečení si můžete nastavit opečení dle své chuti.
Před čištěním, údržbou nebo uskladněním odpojte toustovač ze zásuvky a nechte jej vychladnout. Vnější části a napájecí kabel toustovače očistěte měkkým hadříkem nebo navlhčenou houbičkou s trochou čisticího prostředku a poté je důkladně osušte. Tácek na drobky vytáhněte a otřete vlhkým hadříkem. Nedávejte jej do myčky. Při údržbě toustovače nepoužívejte agresivní čistící prostředky, kovové pomůcky ani drsné žínky a abrazivní čistící prostředky. Nikdy se nedotýkejte topného tělesa.
Páčka zůstane v dolní poloze pouze v případě, že je toustovač připojen do zásuvky. Pokud problém přetrvává, odpojte toustovač ze zásuvky, nad dřezem jej obraťte vzhůru nohama a jemně jím zatřeste. Tím odstraníte drobky, které by mohly blokovat mechanizmus. Jestliže ani poté nebude problém vyřešen, zaneste toustovač do autorizovaného servisu.
Pokud v toustovači se dvěma otvory opékáte jen jeden krajíc chleba, opečení bude nestejnoměrné.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Standardní čtvercový chléb. Pamatujte, že staré pečivo se opeče dříve než čerstvé. Opékání zmrazeného pečiva trvá déle (v závislosti na modelu). Váš toustovač bude mít tlačítko pro opékání zmrazeného pečiva.
Opečený toust, který vám stačil vychladnout, nemusíte vyhazovat! Použijte funkci nahřátí vašeho toustovače.
Zařízení vypněte a nechte je vychladnout. Než se pokusíte pečivo vyjmout, odpojte zařízení ze zásuvky. Poté můžete pečivo vytáhnout, aniž by hrozilo, že se popálíte. Toustovač nikdy nenechávejte během provozu bez dozoru.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.