TEFAL LOFT 2S TT761838

LOFT 2S TT761838 Přivítejte každé ráno stylově

Topinkovač Loft, který se inspiroval klasickým britským stolním spotřebičem, je poutavým doplňkem každé kuchyňské desky. Elektrický topinkovač, jehož nadčasový rýhovaný design připomíná tradiční keramické spotřebiče, je inovován v moderním stylu a s rafinovanými chromovanými akcenty. Jeho řada specializovaných funkcí navíc zajišťuje dokonale opečené toasty, pohodlné používání a snadné čištění.

Referenční číslo: TT761838

Toustovač Tefal na 2 krajíce: Přivítejte každé ráno stylově

Přivítejte každé ráno stylově se snídaňovou řadou, která pozvedne vaši kuchyňskou linku nádechem klasiky. Úchvatné rýhované křivky topinkovače Loft, inspirované tradičním britským keramickým spotřebičem, se elegantně snoubí s moderními chromovanými prvky v nadčasovém designu, který zalichotí každé kuchyni. Tento originální topinkovač se 7 stupni opečení zajišťuje dokonale opečený toast přesně podle vašich představ. Jeho 2 extra široké otvory rovněž pojmou silné i tenké krajíce a ještě snadnější použití nabízí tři vyhrazené funkce s LED indikátory: Stop, pro okamžité zastavení cyklu opékání; Rozmrazit, pro opékání zmrazeného chleba; a Ohřát, pro ohřátí dříve opečeného chleba. Vše je završeno pákou s vysokým zdvihem, díky níž snadno vyjmete i ty nejmenší kusy, a praktický vyjímatelný zásobník na drobky pro rychlé a snadné čištění.
Základní prvky
 • Dokonalý doplněk do vaší kuchyně

  Nadčasový a moderní design inspirovaný klasickým keramickým britským nádobím s rýhováním a leštěnými chromovanými prvky. Skvělý doplněk pro kteroukoli kuchyňskou linku!

 • 7 úrovní pro přizpůsobené opékání

  7 úrovní opékání perfektně vyhoví každé chuti, ať už máte radši zlatavě hnědé nebo extra křupavé!

 • 2 extra široké otvory pro silné i tenké krajíce

  Díky 2 extra širokým otvorům ideálním pro silné i tenké krajíce si každý může dopřát topinky tak, jak je má rád.

 • 3 snadno použitelné funkce s LED indikátory

  3 vyhrazené funkce na stisknutí tlačítka: Stop, pro okamžité zastavení cyklu opékání; Rozmrazit, pro opékání zmrazeného chleba; a Ohřát, pro ohřátí dříve opečeného chleba.

 • Páka s vysokým zdvihem pro snadné vyjmutí topinky

  Snadno vyjměte i ten nejmenší kus chleba díky praktické páce s vysokým zdvihem.

 • Snadno vyjmutelný zásobník na drobky pro snadné čištění

  Díky výsuvnému odnímatelnému tácku na drobky se čistí rychle a snadno.

Příslušenství
Pokyny & manuál
Časté otázky
Tlačítko pro rozmrazování slouží k rozmrazení pečiva a automaticky prodlužuje čas přípravy tak, aby se toust opekl.
Funkce ohřevu vašeho toustovače automaticky zkracuje čas opékání přibližně na 30 sekund. Díky tomu budete moci ohřát již opečený toust, aniž byste jej spálili.
Ne. Naše toustovače nejsou vhodné k použití se sáčky do toustovače.
Tato funkce vám umožňuje mírně zvednout drážky na pečivo, takže budete moci vyjmout i malé kousky pečiva jako například lívance nebo bagely, aniž byste si spálili prsty!
Toustovač používejte vždy na pracovní ploše s dostatkem místa a daleko od veškerých hořlavých látek (záclony, odpadkový koš, elektrická zásuvka apod.). Během provozu jej nikdy nenechávejte bez dozoru.
Opékat můžete prakticky všechny druhy pečiva dostupné v obchodech. Pamatujte, že suché pečivo se opeče dříve než čerstvé. Naproti tomu zmrazené pečivo se bude opékat déle. Pomocí nastavitelného termostatu můžete regulovat úroveň opečení dle své chuti. Pokud se v toustovači zasekne kousek pečiva, přístroj odpojte ze zásuvky a nechejte vychladnout. Poté můžete pečivo vytáhnout, aniž by hrozilo, že se popálíte.
Rozdíly ve vlhkosti různých druhů pečiva mají vliv na dobu přípravy a úroveň opečení. Starší nebo sušší chléb byste měli opékat na velmi nízkou úroveň. Velmi čerstvý nebo celozrnný chléb byste měli opékat na trochu vyšší úroveň. Pečivo s nepravidelným povrchem, jako například pletýnky, může vyžadovat opékání na vysokou úroveň.
Pečivo obsahující cereálie ano.
Pečivo obsahující sušené ovoce ne, opečením získá pečivo horší chuť, kousky ovoce se mohou spálit a poškodit tak materiál přístroje.
Ano. Díky automatickému centrování vloženého pečiva a extra hlubokým a širokým otvorům u našich nových modelů můžete snadno opékat žemle, rohlíky, tenké nebo silné kousky pečiva, aniž by se připekly na topné těleso.
Ne. Toustovač nikdy nepoužívejte k opékání, grilování ani rozmrazování jiných potravin než pečiva.
To je možné pouze u zařízení speciálně navržených pro opékání malých žemlí. Pamatujte, že do toustovače můžete dát najednou pouze 2 až 3 žemle, abyste předešli kumulaci tepla.
Ne. Zařízení můžete současně použít pouze k jednomu účelu.
Suchý chléb se opéká rychleji než čerstvý chléb. Zmrazený chléb se opéká ještě pomaleji.
Přepínačem stupňů opečení si můžete nastavit opečení dle své chuti.
Před čištěním, údržbou nebo uskladněním odpojte toustovač ze zásuvky a nechte jej vychladnout. Vnější části a napájecí kabel toustovače očistěte měkkým hadříkem nebo navlhčenou houbičkou s trochou čisticího prostředku a poté je důkladně osušte. Tácek na drobky vytáhněte a otřete vlhkým hadříkem. Nedávejte jej do myčky. Při údržbě toustovače nepoužívejte agresivní čistící prostředky, kovové pomůcky ani drsné žínky a abrazivní čistící prostředky. Nikdy se nedotýkejte topného tělesa.
Páčka zůstane v dolní poloze pouze v případě, že je toustovač připojen do zásuvky. Pokud problém přetrvává, odpojte toustovač ze zásuvky, nad dřezem jej obraťte vzhůru nohama a jemně jím zatřeste. Tím odstraníte drobky, které by mohly blokovat mechanizmus. Jestliže ani poté nebude problém vyřešen, zaneste toustovač do autorizovaného servisu.
Pokud v toustovači se dvěma otvory opékáte jen jeden krajíc chleba, opečení bude nestejnoměrné.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Standardní čtvercový chléb. Pamatujte, že staré pečivo se opeče dříve než čerstvé. Opékání zmrazeného pečiva trvá déle (v závislosti na modelu). Váš toustovač bude mít tlačítko pro opékání zmrazeného pečiva.
Opečený toust, který vám stačil vychladnout, nemusíte vyhazovat! Použijte funkci nahřátí vašeho toustovače.
Zařízení vypněte a nechte je vychladnout. Než se pokusíte pečivo vyjmout, odpojte zařízení ze zásuvky. Poté můžete pečivo vytáhnout, aniž by hrozilo, že se popálíte. Toustovač nikdy nenechávejte během provozu bez dozoru.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.