TEFAL Sendvičovač Tefal Snack XL SW701110

Sendvičovač Tefal Snack XL SW701110 Připravujte štědře naplněné toustované občerstvení - se spoustou místa pro vaše oblíbené přísady!
Tefal Snack XL Sendvičovač představí ve vaší kuchyni štědře plněné gurmánské občerstvení! Zvláště velké a zvláště hluboké desky promění všechny vaše oblíbené přísady na syté a štědře plněné sendviče připravené k vychutnání. Desky lze navíc rychle vyměnit za přiložené desky vaflovače pro zvláště hluboké vafle, které vybízejí k navrstvení lahodného zdobení.

Referenční číslo: SW701110

Sendvičovač Tefal Snack XL: Štědře naplněné toustované občerstvení

Vychutnejte si gurmánské sendviče přesně podle vašeho přání se sendvičovačem Tefal Snack XL. Jeho zvláště velké desky jsou širší a hlubší než u klasických sendvičovačů, pro syté a štědře naplněné sendviče plné všech vašich oblíbených přísad. Dokonale připraví všechny velikosti a typy chlebů, od vícevrstvých club sendvičů po štědře plněné bagely a vysoké sendviče Reuben. Navíc se Snack XL díky dvěma odnímatelným deskám přiloženým k přístroji rychle promění na vaflovač - pro velkorysé vafle připravené na bohaté a lahodné zdobení. Desky je možné mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění. Tento výkonný sendvičovač a vaflovač lze prakticky uskladnit ve svislé poloze k úspoře místa, když ho nepoužíváte.
Základní prvky
 • Sytější sendviče

  Vychutnejte si lahodné a gurmánské sendviče plněné všemi vašimi oblíbenými přísadami, díky zvláště velkým deskám, které jsou širší a hlubší, než u klasických sendvičovačů.

 • Všechny velikosti chlebů

  Skvělý pro všechny velikosti a typy chlebů, k dosažení řady lahodných výsledků.

 • Odnímatelné plotny

  Součástí jsou dvě hluboké odnímatelné desky: jedna na sendviče a jedna na velkorysé vafle - dokonale pojmou mnoho různých zdobení.

 • default

  Lze mýt v myčce

  Desky lze mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění.

 • Výkonný

  Výkon 850 W zajistí vynikající výsledky.

 • Skladování ve svislé poloze

  Pro větší praktičnost je možné Snack XL skladovat ve svislé poloze, aby nezabíral místo, když ho nepoužíváte.

Příslušenství
Vlastnosti
Odnímatelné desky    
Recepty jsou součástí balení    
Funkce Sendvičovač a vaflovač  
Nepřilnavý povrch Ano  
Indikátor připravenosti vaření    
Ukazatel předehřívání    
Světelný indikátor    
Rozměry desek 26,8 x 13,7  cm
Přepínač zapnuto/vypnuto    
Vhodné do myčky    
Vhodné do myčky – detaily plates  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.