TEFAL SNACK XL SW701110 bílý

SNACK XL SW701110 bílý Připravujte štědře naplněné toustované občerstvení - se spoustou místa pro vaše oblíbené přísady!
Tefal Snack XL Sendvičovač představí ve vaší kuchyni štědře plněné gurmánské občerstvení! Zvláště velké a zvláště hluboké desky promění všechny vaše oblíbené přísady na syté a štědře plněné sendviče připravené k vychutnání. Desky lze navíc rychle vyměnit za přiložené desky vaflovače pro zvláště hluboké vafle, které vybízejí k navrstvení lahodného zdobení.

Referenční číslo: SW701110

Sendvičovač Tefal Snack XL: Štědře naplněné toustované občerstvení

Vychutnejte si gurmánské sendviče přesně podle vašeho přání se sendvičovačem Tefal Snack XL. Jeho zvláště velké desky jsou širší a hlubší než u klasických sendvičovačů, pro syté a štědře naplněné sendviče plné všech vašich oblíbených přísad. Dokonale připraví všechny velikosti a typy chlebů, od vícevrstvých club sendvičů po štědře plněné bagely a vysoké sendviče Reuben. Navíc se Snack XL díky dvěma odnímatelným deskám přiloženým k přístroji rychle promění na vaflovač - pro velkorysé vafle připravené na bohaté a lahodné zdobení. Desky je možné mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění. Tento výkonný sendvičovač a vaflovač lze prakticky uskladnit ve svislé poloze k úspoře místa, když ho nepoužíváte.
Základní prvky
 • Sytější sendviče

  Vychutnejte si lahodné a gurmánské sendviče plněné všemi vašimi oblíbenými přísadami, díky zvláště velkým deskám, které jsou širší a hlubší, než u klasických sendvičovačů.

 • Všechny velikosti chlebů

  Skvělý pro všechny velikosti a typy chlebů, k dosažení řady lahodných výsledků.

 • Odnímatelné plotny

  Součástí jsou dvě hluboké odnímatelné desky: jedna na sendviče a jedna na velkorysé vafle - dokonale pojmou mnoho různých zdobení.

 • default

  Lze mýt v myčce

  Desky lze mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění.

 • Výkonný

  Výkon 850 W zajistí vynikající výsledky.

 • Skladování ve svislé poloze

  Pro větší praktičnost je možné Snack XL skladovat ve svislé poloze, aby nezabíral místo, když ho nepoužíváte.

Příslušenství
Vlastnosti
Recepty jsou součástí balení    
Funkce Sendvičovač a vaflovač  
Nepřilnavý povrch Ano  
Indikátor připravenosti vaření    
Ukazatel předehřívání    
Světelný indikátor    
Odnímatelné desky    
Přepínač zapnuto/vypnuto    
Vhodné do myčky    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.