TEFAL Smart'n'light CM600810

Smart'n'light CM600810 Intenzitu kávy můžete ovládat jednoduše pomocí digitálního displeje

Kávovar TEFAL Smart'n Light je dokonalý pomocník v domácnosti a díky němu budou vaše rána provoněná vůní lahodné a aromatické kávy. Snadnou a rychlou přípravu kávy máte nyní na dosah díky jasnému, vysoce intuitivnímu displeji a snadnému ovládání. Velká hlavice na vodu zajistí rychlou extrakci i velkého množství kávy. Funkce AROMA umožňuje dvoufázovou přípravu kávy s předběžnou extrakcí pro maximální chuť a aroma vaší kávy. A to vše ve stylovém a moderním provedení kávovaru, který ozdobí vaši kuchyni.

Referenční číslo: CM600810

Kávovar TEFAL Smart'n Light: Dokonalá chuť kávy v moderním provedení.

Lahodná chuť překapávané kávy v elegantním a moderním provedním kávovaru TEFAL Smart'n Light. Tento snadno použitelný překapávací kávovar až na 15 šálků nabízí vylepšenou technologií přípravy filtrované kávy - včetně velké hlavice na vodu a funkce AROMA pro dvoufázovou přípravu kávy s předběžnou extrakcí, která připraví plnou a intenzivnější chuti kávy. Snadné ovládání zpříjemní manipulaci s kávovarem a s programovatelným časovačem lze předem nastavit přípravu kávy až na 24 hodin. Pozvedněte přípravu kávy na novou úroveň s řadou praktických funkcí: Automatické vypnutí po 30 minutách, systém Anti-drip pro servírování kávy kdykoli v průběhu přípravy, s objem 1,25 l pro 15 šálků čerstvé a dokonale připravené kávy.
Základní prvky
 • Digitální displej 

  Digitální displej se ovládá snadno a intuitivně. Je velký, proto i dobře čitelný. Displej navíc zobrazuje aktuální čas

 • Optimální příprava kávy

  Velký design hlavice na vodu umožňuje rychlé a dokonale rovnoměrné filtrování kávy pro kávu plnou chuti den za dnem.

 • Funkce udržení teploty a automatického vypnutí

  Uchovejte si kávu teplou a připravenou ke konzumaci po dobu až 30 minut díky funkci automatického vypnutí.

 • Funkce AROMA pro dokonalou chuť kávy

  Dostaňte ze své kávy maximum díky dvoufázové přípravě kávy s předběžnou extrakcí pro tu nejplnější chuť a aroma. Funkce AROMA ještě umocní požitek z vaší čerstvě připravené kávy.Vy nebudete muset udělat nic navíc. Stačí umlít kávu a stisknout příslušné tlačítko.

 • Servírování během přípravy

  Funkce Anti-Drip pozastaví průběh přípravy kávy, jakmile odstraníte konvici, aby jste si mohli svou kávu vychutnat ještě během její přípravy.

 • Programování automatického spuštění

  Nastavte si začátek přípravy kávy na libovolný čas až 24 hodin předem. Ušetříte tím čas a čerstvá káva na vás bude čekat hned po probuzení.

 • Dokonalá kapacita

  Kávovar vás potěší, ať už si chcete dopřát více než jen jeden šálek, nebo chcete bez delšího čekání připravit kávu i pro své blízké. S objemem 1,25 l připravíte najednou až 15 šálků lahodné kávy.

Příslušenství
Vlastnosti
Počet šálků 10–15  
Časovač Programovatelné  
Karafa Sklo  
Aroma kávy Výběr aroma  
Permanentní filtr NE  
Hladina vody Okno  
Vypínač O/I (osvětlený/neosvětlený) Osvětlený  
Funkce Keep warm (udržení teploty)    
Automatické vypnutí    
Maximální množství kávy 1.25  L
Odnímatelný držák filtru    
Odkapávání kávy Anti drip systém - proti odkapávání  
Barva Černá  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.