TEFAL BODY UP BM2520V0

BODY UP BM2520V0 Sledujte složení svého těla snadno a jednoduše
Sledujte složení svého těla snadněji s osobní váhou s měřením tělesného tuku Body Up od značky Tefal. Umí toho daleko více, než jen sledovat Vaši hmotnost. Měří a sleduje množství tělesného tuku a BMI a představuje tak praktický a spolehlivý nástroj, který se snadno používá: velký jasně viditelný LCD displej, kapacita pro ukládání až 8 profilů s automatickým rozpoznáním uživatele a elegantní skleněný povrch s moderními estetickými prvky. Měřte vývoj své hmotnosti a BMI a monitorujte tak své tělo a zdraví.

Referenční číslo: BM2520V0

Osobní váha s měřením tělesného tuku Body Up

Sledujte více, než jen svojí hmotnost a objevte nástroj, díky kterému bude sledování zdraví opravdu snadné. Osobní váha a váha s měřením tělesného tuku Body Up Vám pomůže kontrolovat Vaše tělo prostřednictvím velkého snadno čitelného LCD displeje pro perfektní přesnost na první pohled. Ukládá až 8 uživatelských profilů, což stačí pro všechny členy domácnosti s automatickým rozpoznáním uživatele pro maximální pohodlí. Tato vysoce výkonná digitální osobní váha do koupelny má kapacitu 150 kg (330 liber) s přesností 100 g. S vysoce intuitivním ovladáním, snadno čitelným displejem a moderním designem snadno zapadne do každého domova. Objevte osobní váhu, která byla navržena tak, aby Vám pomohla najít cestu k vašemu lepšímu a zdravějšímu já.

S využitím bioelektrické analýzy budete mít informace o složení Vašeho těla vždy k dispozici (procento tělesného tuku). Více než jen sledování hmotnosti – využijte výhod tohoto chytrého analytického přístroje k měření vývoje Vaší hmotnosti a BMI.

Základní prvky
 • Indikátor hmotnosti, tělesného tuku a BMI

  S využitím bioelektrické analýzy budete mít informace o složení Vašeho těla vždy k dispozici (procento tělesného tuku). Více než jen sledování hmotnosti – využijte výhod tohoto chytrého analytického přístroje k měření vývoje Vaší hmotnosti a BMI.

 • default

  Velký displej

  Velká praktická obrazovka usnadňuje použití váhy. Můžete ukládat informace o Vašem zdraví snadno den za dnem.

 • Sledujte zdraví celé rodiny

  Ukládá až 8 profilů – umožňuje tak sledování hmotnosti všech členů domácnosti, a to pomocí funkce automatického rozpoznání uživatele pro pohodlí a snadné použití.

 • Velká kapacita

  Váhový limit až 150 kg (330 liber).

 • Precizní výsledky

  Užijte si absolutní přesnost do posledního detailu s měřením s přesností na 100 g (0,2 liber) pro co nejpřesnější výsledky.

 • Výrobek připravený k použití ihned po vyjmutí z krabice

  Pro okamžité použití: lithiová baterie CR3032 s vysokým výkonem je obsažena uvnitř balení. Můžete se ihned vydat na cestu sledování své celkové hmotnosti a zdraví.

Vlastnosti
MĚŘENÍ HMOTNOSTI
Měření tukové hmoty v kg    
CHYTRÉ FUNKCE
Citlivá klávesnice    
Paměť 8  
Technické specifikace
Kapacita 150  kg
Přesnost vážení 100  g
Vážicí plocha Tvrzené sklo  
Barva ZÁRUKA  
Typ baterie CR 2032  
Baterie jsou součástí balení    
Ostatní BODY MASS INDEX  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Tato funkce umožňuje okamžitě zobrazit váhu. Není třeba čekat na zobrazení nuly (0), výpočet váhy proběhne okamžitě.
Většina moderních osobních vah má v místě baterie přepínač. Pokud jej vaše váha nemá, podívejte se do návodu.
Abyste mohli být se zařízením plně spokojeni, měření a vážení musí probíhat vždy za stejných podmínek:
To záleží na tom, jaký typ váhy používáte:
Váhu udržujte vždy ve vodorovné poloze a na její plochu nepokládejte žádné předměty.
Pokud váhu nebudete delší dobu používat, vyjměte baterie.

Pokud je váha uložena svisle s jednou nebo více nožkami ve vzduchu nebo pokud jsou na váze ponechány předměty, bude první měření nesprávné.
Na konci vážení se může zobrazit zpráva „ERR“ a ozvat dlouhé pípnutí. Budete se muset znovu zvážit.
Pokud mají naměřené hodnoty odpovídat skutečnosti, měli byste váhu umístit na tvrdou rovnou plochu. Měkké podložky jako koberce nebo předložky jsou nevhodné.
Abyste získali výsledky, které má smysl porovnávat, doporučujeme používat váhu za stejných podmínek a pokaždé ve stejnou dobu. V ideálním případě byste se měli vážit nalačno 15 minut poté, co vstanete, aby se vám voda obsažená ve vašem těle dostala i do nohou.

Nevažte se:
• během těžké fyzické námahy ani těsně po ní,
• bezprostředně po sprchování, koupeli nebo saunování,
• po požití alkoholu,
• pokud máte horečku.

Aby bylo zajištěno správné sledování složení těla, měli byste se vážit pravidelně, ideálně jednou týdně.
Doporučujeme vždy používat nové alkalické baterie (typ LR03). Nikdy nepoužívejte zinko-uhlíkové (typ R03) nebo nabíjecí baterie (typ HR03). Při výměně baterií vždy použijte nové alkalické baterie. To neplatí pro váhy používající knoflíkové baterie CR2032 nebo lithiové baterie.
Váhu můžete očistit hadříkem neuvolňujícím vlákna lehce navlhčeným vodou.
Nepoužívejte kovovou houbu ani čisticí prášek. Nikdy neponořujte zařízení do vody.
Tato zpráva se po vložení baterií zobrazuje zcela běžně. Produkt se nachází ve fázi spouštění. Položte jej na rovný povrch a vyčkejte, než zpráva zmizí. Pokud je na displeji zobrazeno „8888“ a vy s váhou pohybujete nebo na ni stoupáte, dojde k opětovnému zahájení fáze spouštění. Spouštění může trvat od 5 do 30 sekund.
V průběhu vážení byla odhalena odchylka a váhy se znovu kalibrují. Sestupte z váhy a vyčkejte, než se na displeji zobrazí „0.0“. Poté pokračujte ve vážení.
Virtuální klávesnice se aktivuje až po dokončení vážení. Dodržujte následující pravidla: - Po dokončení vážení sestupte z váhy - Při klepání na klávesy nechejte váhu na podlaze - Na klávesy klepejte pouze jedním prstem - Na klávesy klepejte pouze prstem (nepoužívejte žádné předměty).
Pokud váha ani při postupu podle návodu v uživatelské příručce nefunguje, nepokoušejte se ji sami rozebrat nebo opravit a odneste ji do autorizovaného servisu.
Ano. Diagnostická váha měří hmotnost čisté svalové hmoty těla a odečítá ji od celkové hmotnosti těla. Tím pádem ukáže celkový obsah tuku bez ohledu na to, v které části těla se nachází.
Proces kalibrace osobní váhy ve výrobě se může u jednotlivých vah mírně lišit. Proto může být výsledek vážení na dvou osobních váhách různý.
Protože je důležitá pro správné fungování těla a její měření umožňuje zjistit příliš nízkou hydrataci.
Zahrnuje vodu, orgány, kosti a svaly v těle a jeho role v denním energetickém výdeji je nezanedbatelná.
Jedná se důležitý ukazatel energetické rezervy, kterou je třeba sledovat.
BMI je mezinárodní index definovaný organizací WHO v roce 1997.
BMI označuje vaši míru otylosti a tím i riziko nadváhy. Měří se takto:


Index BMI je velmi globální a ne příliš personalizovaný. Neurčuje hodnotu tukové hmoty nebo svalové hmoty.
Naše váhy používají bioelektrickou impedanci, také známou jako bioimpedance.

Sinusový proud s nízkou intenzitou je odeslán do vašeho těla, tento proud snadno prochází tkáně bohaté na vodu (štíhlá hmota: svaly, kůže ...), naopak, naráží na větší odpor v případě tkáně chudé na vodu (tuková hmota).


Takto získaný odpor v kombinaci s rovnicemi zohledňujícími váš profil nám umožňuje vypočítat vaši štíhlou hmotu.

Tuková hmota se získá odečtením štíhlé hmoty od vaší celkové hmotnosti.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Ano, hmotnost oblečení se přičítá k hmotnosti tělesného tuku. Proto se doporučuje mít toho při vážení na sobě co nejméně.
Váha je sice navržena tak, aby byla vhodná pro většinu populace, ale pokud máte kardiostimulátor nebo jiné léčebné zařízení, neměli byste ji používat. Váha totiž pouští do těla za účelem měření tělesného tuku slabý elektrický proud, který může kardiostimulátor (nebo jiné léčebné zařízení) poškodit nebo narušit jeho činnost.
Používání váhy během těhotenství je kvůli zařízení na měření bioimpedance preventivně kontraindikováno. Váhu však můžete používat v ponožkách. Vaším tělem tak nebude protékat žádný proud, takže budete moct zjistit svoji hmotnost, ale žádné ukazatele složení těla.