TEFAL IXEO QT1020E0 černý

IXEO QT1020E0 černý Blesková péče o oděvy s prvním opravdu všestranným řešením pro žehlení a napařování. Revoluce v žehlení  

Tefal IXEO je mimořádné všestranné řešení s funkcí žehličky a napařovače oděvů, díky kterému můžete snadno a pohodlně pečovat o oděvy a během chviličky vypadat dokonale. Vestavěné třípolohové žehlicí prkno Smart Vertical Board nabízí zcela nové pojetí péče o oděvy využívající ergonomický vertikální design, vysoce účinné napařování a lehké žehlení. Tefal IXEO je dokonalé řešení, které i bez klasického žehlicího prkna umožní každý den vypadat upraveně a dokonale.

Referenční číslo: QT1020E0

Všestranné řešení kombinace žehličky a napařovače oděvů Tefal IXEO

V jediném mimořádném řešení péče o oděvy nabízíme revoluční uživatelský komfort. Objevte systém žehličky a napařovače oděvů Tefal IXEO a vyřešte jediným praktickým nástrojem všechny vaše potřeby péče o oděvy. Vysoce účinné napařování a lehké žehlení společně s třípolohovým žehlicím prknem Smart Vertical Board, který umožňuje ergonomicky vylepšené a pohodlné vertikální i nakloněné žehlení. Vysoce účinné odstraňování záhybů díky příkonu 1600 W a technologii Turbo Steam, která umožňuje využívat vysoce výkonný tlak čerpadla 5 barů. Díky rychlému 45vteřinovému zahřívání se skvěle hodí pro doladění oděvů na poslední chvíli. Díky systému Smart Protect se teplota přizpůsobí všem oděvům bez nutnosti nastavení: blesková péče o oděvy! Žehlicí hlavice umožňuje lehké a snadné použití, neboť její lehká konstrukce váží polovinu než tradiční napařovací žehlička. Všestranné řešení pro žehlení a napařování IXEO doplňují vylepšené funkce, díky kterým můžete žehlit i bez žehlicího prkna.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.

od značky Tefal

Základní prvky
 • Komfortní a snadné použití díky vestavěnému žehlicímu prknu Smart Vertical Board

  Žehlicí prkno se třemi vertikálními a nakloněnými polohami, s vylepšenou ergonomikou pro snazší a účinnější použití, s maximálním pohodlím vestavěné konstrukce, díky kterému již nebudete potřebovat samostatné žehlicí prkno.

 • Spolehlivé a účinné odstraňování záhybů

  Technologie páry a vyhřívané žehlicí desky spolu s technologií Turbo Steam Technology o tlaku čerpadla 5 barů, parním rázem 35 g/min. pro vysoce účinné odstraňování záhybů a spolehlivé výsledky.

 • Lepší a snadné používání díky nové žehlicí hlavici

  Zcela nový design přináší uživatelský komfort a snadné žehlení žehlicí hlavicí, která váží polovinu hmotnosti tradiční napařovací žehličky.

 • Praktické použití a rychlé výsledky

  Díky rychlému 45vteřinovému zahřátí je váš všestranný pomocník připraven vždy, když ho potřebujete, abyste byli během okamžiku dokonale připraveni na odchod.

 • Naprosté pohodlí díky odnímatelnému zásobníku na vodu

  Velký objem odnímatelného zásobníku na vodu o objemu 1 l umožňuje dlouhé napařování a jeho plnění už nemůže být snazší.

 • Bezpečný pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s možností napařování všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Flexibilní a praktické použití díky odnímatelné základně

  Pro naprostou flexibilitu a pohodlí, s přenosnou a lehkou základnou, která vám umožňuje ošetření tkanin kdykoliv a kdekoliv, včetně závěsů, nábytku a dalších textilních produktů.

 • Další výhody: osvěžuje a dezinfikuje

  Intenzivní výkon likviduje až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach - pro svěží oblečení a dokonalou hygienu.

 • Obsahuje praktické příslušenství

  Vybrané modely zahrnují praktické příslušenství, jako např. kartáčový nástavec určený pro těžké tkaniny, spony pro upevnění oděvů k vestavěnému žehlicímu prknu Smart Vertical Board.

Vlastnosti
Parní hlavice Nerez  
Dezinfekce    
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Automatické vypnutí Ano  
Teleskopická tyč Dvojitý  
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Hák  
Klipsy na oblečení    
Ovládání páry na rukojeti    
Háček na dveře    
Odpojitelná základna    
Kolečka    
Funkce na odstranění vodního kamene Odvápňovací kazeta  
Upozornění na vodní kámen    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Chcete-li používat desku Smart Board, položte ruce na každou stranu desky, zvedněte ji ve svislém směru a nakloňte ji, jak potřebujete:

Zásobník napařovače IXEO je vyjímatelný pro maximální pohodlí při používání.
Díky objemu jednoho litru vám umožňuje provádět krátké nebo dlouhé napařování.

Díky svému čistému designu napařovač IXEO vždy ladí se stylem vaší domácnosti.
Napařovač je vybaven malými kolečky pod základnou, a můžete jej tak snadno posouvat.
Pokud však chcete zařízení uložit, je možné jej složit na výšku 105 cm.
Díky kompaktnějším rozměrům pak může být snadno uložen v šatně nebo skříni.

Voda z vodovodu:
Vaše zařízení bylo uzpůsobeno k používání vody z kohoutku. Pokud je voda velmi tvrdá (tvrdost vyšší než 30°f, 17°dH nebo 21°e), smíchejte 50 % vody z vodovodu s 50 % destilované vody (k dispozici v obchodech).
V některých přímořských oblastech může voda z vodovodu obsahovat velké množství soli. V takovém případě používejte pouze destilovanou vodu.

Změkčovadlo:
Existuje několik typů změkčovadel a voda u většiny z nich může být použita ve vyvíječi páry. Některá změkčovadla, zejména ta, která používají chemikálie, jako je například sůl, však mohou způsobit bílé nebo hnědé skvrny. To platí zejména pro filtrační konvice.
Pokud se setkáte s tímto druhem problému, doporučujeme vám použít neupravenou vodu z vodovodu nebo balenou vodu.

Pamatujte:
Nikdy nepoužívejte dešťovou vodu, kupovanou čistou demineralizovanou nebo destilovanou vodu nebo vodu obsahující přísady (jako je škrob, parfémy nebo voda z domácích spotřebičů). Takové přísady mohou ovlivnit vlastnosti páry, při vysokých teplotách se usazují v komoře parního generátoru, znečistí prádlo a způsobují předčasné stárnutí spotřebiče.
Napařovač IXEO je vybaven systémem kazety pro ochranu proti vodnímu kameni pro prodloužení jeho životnosti.
Životnost kazety závisí na počtu hodin žehlení týdně a tvrdosti vody ve vaší oblasti.
1 kazeta napařovače IXEO umožňuje v průměru asi 8 měsíců žehlení.
Jakmile kazeta dosáhne konce své životnosti, na základně zařízení se rozsvítí varovná kontrolka.
V takovém případě vám doporučujeme vyměnit kazetu, abyste mohli zařízení nadále používat v nejlepších podmínkách.
Jednoduše vyjměte zásobník ze zařízení, vyměňte stávající kazetu za novou a vložte zásobník zpět do zařízení.
Potom je nutná fáze plnění přibližně 1 minuta 30 sekund.

Další podrobnosti naleznete v části „Anti-calc“ v uživatelské příručce.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Abyste mohli sestavit svůj napařovač IXEO, jednoduše sledujte toto video:

Ujistěte se, že jsou nejprve 2 stojany správně orientovány:

Po vypláchnutí bojleru musíte zmáčknout a asi 3 sekundy podržet tlačítko pro restartování. Kontrolka pak přestane blikat.
Stiskli jste spoušť páry třikrát krátce po sobě, čímž jste aktivovali režim „Boost“ (Zvýšený). Pára se pak na pár sekund automaticky aktivuje.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.