TEFAL IXEO POWER QT2020E0

IXEO POWER QT2020E0 Chytré a výkonné: Revoluce v žehlení a péči o oděvy

Vertikální žehlička Tefal IXEO Power "vše v jednom" kombinuje technologii vysokého tlaku se zabudovanou chytrou, tří polohovou, žehlící deskou, pro perfektní výkon páry a dokonalé výsledky, které vám pomohou vypadat vždy skvěle. Ergonomická žehlící deska, kterou jednoduše nastavíte či už do horizontální nebo vertikální polohy, v kombinaci s ultra lehkou žehličkou, posune Váš zážitek z žehlení na novou úroveň. Připraven je za 70 vteřin - s IXEO POWER vyžehlíte Vaši košili 2x rychleji a je ideálním řešením pro jednoduché a každodenní žehlení bez nedostatků.

Vertikální žehlička Tefal – IXEO POWER řešení "vše v jednom"

Tefal vynalezl nový způsob: Vertikální žehlička Tefal IXEO POWER nabízí mimořádné řešení "vše v jednom" a spojuje vysokotlakou technologii s praktičností polohovatelné chytré desky. Poraďte si se svou košilí dvakrát rychleji díky inovativní technologii, kterou máte stále při ruce. Špičkový parní výkon máte na dosah. Spotřebič je připraven zhruba za 70 vteřin a jeho výkonnost se vyrovná parní stanici.* Zabudovaná deska s možností využití tří poloh nabízí pohodlné žehlení v poloze kolmé, horizontální a 30°, a má vylepšenou ergonomii. Žehlicí hlavice pro snadné žehlení umožňuje uživateli žehlit s lehkostí pírka. Má optimální ergonomii ve formátu, který je dvakrát lehčí než standardní parní žehlička.** S řadou vylepšených funkcí, včetně technologie no-setting Smart Protect, která znamená, že vaši žehličku nemusíte nastavovat a zároveň eliminuje riziko toho, že oblečení díky chybnému nastavení teploty spálíte. Žehlící systém IXEO Power představuje úplnou revoluci v péči o oděvy – vše bez nutnosti používat žehlicí prkno.

*Parní výkon v porovnání s žehličkou Tefal Effectis, ** V porovnání se žehličkou Tefal FV3910

Základní prvky
 • Pohodlné a snadné použití se zabudovanou chytrou deskou

  Chytrá deska naplní všechny Vaše potřeby: Od vertikálního po horizontální žehlení s novou polohou 30° naklonění. Získejte novou zkušenost z vylepšeného způsobu péče o oděvy. Velikost je také ideální pro použití na jakékoliv oblečení.

 • Silná technologie pro spolehlivé výsledky

  Inovativní vysokotlaká technologie nabízí dokonalé výsledky díky svému vnikajícímu parnímu výkonu: Tlak páry až 5,8 barů, nepřetržitý výstup páry až 90 g/minutu a mimořádně silný parní ráz 200 g/minutu.

 • Vylepšená snadnost žehlení s novou žehlicí hlavicí

  Zbrusu nový design nabízí pohodlné, odlehčené žehlení se žehlicí hlavicí, které je až o polovinu lehčí než tradiční parní žehlička a s přesnou špičkou, která napomáhá dostat se ke všem detailům

 • Technologie chytré ochrany

  Výhoda systému moderní péče o oděvy je v tom, že jej lze použít na všechno oblečení, i to nejjemnější, jako je hedvábí, s technologií, která se nemusí nastavovat.

 • Praktická chytrá odnímatelná základna

  Pro plně flexibilní a pohodlné žehlení; odnímatelná základna umožňuje osvěžit Vaše oděvy kdykoliv a kdekoliv. Rovněž lze použít na záclony, nábytek a podobně.

 • Rychlé a pohodlné zahřívání

  Parní řešení vše v jednom je připraveno za zhruba 70 vteřin. Výkon je připraven v mžiku. Spotřebič vhodný pro každodenní použití a úpravy oděvů na poslední chvíli.

 • Další výhody: Osvěžuje a dezinfikuje

  Intenzivní síla páry hubí až 99,9 % zárodků a bakterií. Osvěžuje oděvy a odstraňuje pachy. Pro svěží oděvy a dokonalou hygienu.

 • Snadné přenášení

  Díky malým kolečkům pod stanicí napařovací žehličky je přenášení snadné. Péči o oděvy pak můžete vykonávat doma kdekoliv.

 • Odvápnění pomocí jednoduchého vypláchnutí

  S oplachovacím systémem pro řešení odvápnění, který zajišťuje plnou ochranu a údržbu Vašeho napařovače oděvů "vše v jednom", si užívejte dlouhotrvající výkonnost a výsledky, které můžete vidět každý den

 • Odnímatelná nádržka na vodu pro dokonalé pohodlí

  Velký objem nádržky na vodu 1,1 litru zajišťuje dlouhé žehlení; plnění nemůže být snažší.

 • Praktický díky dodávanému příslušenství

  Vybrané modely zahrnují praktické příslušenství jako je textilní kartáč navržený pro hrubé tkaniny a odnímatelný věšák pro snazší napařování

Vlastnosti
VÝKON
Příkon 2170  W
Výstup páry Až 90  g/min
Parní hlavice Nerez  
Doba zahřívání 70  s
Dezinfekce    
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Délka přívodního kabelu m  m
Teleskopická tyč Dvojitý  
Nastavení páry 3  
Háček na dveře    
Objem zásobníku na vodu 1.1  L
Automatické vypnutí Ano  
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Kontrolka prázdné nádržky    
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Hák  
Odpojitelná základna    
Kolečka    
ŽIVOTNOST
Funkce na odstranění vodního kamene Systém proplachování  
Upozornění na vodní kámen    
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Příslušenství Kartáč na tkaniny  
DALŠÍ FUNKCE
Barva Černá a měděná  
Délka parní hadice 1.7  m
Pára na vyžádání    
Vyhřívaná žehlicí plocha    
Použití Vertikální a horizontální  
Bar pump pressure Až 5  bar
Integrated board Smart board 3 positions  

Pokyny & manuál