TEFAL IXEO+ QT1510E0

IXEO+ QT1510E0 Řešení „vše v jednom“ pro žehlení a napařování
Napařovací stanice Tefal IXEO+ řešení „vše v jednom“ v plné velikosti je novinkou v péči o oblečení, která nabízí vysoce účinné napařování a žehlení, a to bez nutnosti použít žehlicí prkno. Vestavěné chytré žehlicí prkno se třemi polohami nabízí pohodlné žehlení ve vodorovné a horizontální poloze a v úhlu 30° se zlepšenou ergonomií a dezinfikujícím parním výkonem, který zahubí až 99,9 % virů a bakterií. Objevte revoluční systém doplněný o technologii napařování Twin Boiler, která splní všechny vaše potřeby v péči o oblečení.

Referenční číslo: QT1510E0

Napařovací stanice Tefal IXEO+ řešení „vše v jednom“

Napařovač oděvů Tefal IXEO nabízí mimořádné řešení péče o oblečení „vše v jednom“ v plné velikosti a spojuje pokročilou technologii s maximální praktičností polohovatelné chytré desky. Ať už jde o intenzivní žehlení, nebo úpravy na poslední chvíli, zvládnete žehlení a napařování efektivně a snadno díky inovativní technologii, která vám poskytuje nejmodernější parní výkon na dosah ruky. S touto péčí o oblečení dosáhnete snadno hygieny a svěžesti, protože při napařování osvěžuje, dezinfikuje a zmírňuje pachy, a zároveň hubí až 99,9 % virů a bakterií.* Zabudovaná deska s možností využití tří poloh nabízí pohodlné žehlení v poloze kolmé, horizontální a 30°, a má vylepšenou ergonomii. Žehlicí hlavice pro snadné žehlení umožňuje uživateli žehlit s lehkostí pírka. Má optimální ergonomii ve formátu, který je až dvakrát lehčí než standardní parní žehlička.** Napařovací stanice IXEO je připravena za pouhých 70 vteřin a má širokou nabídku funkcí. Je to revoluce v kompletní péči o oblečení.

*Testy provedené externí laboratoří, podle standardu NFT72-110; září 20** V porovnání s žehličkou Tefal FV3910

Základní prvky
 • Naprosté pohodlí a snadné použití

  Revoluční řešení péče o oblečení pro všechny vaše potřeby v oblasti žehlení a napařování - ať už jde o intenzivní péče nebo úpravy na poslední chvíli - v podobě inovativní chytré desky se 3 polohami s lepší ergonomií a pokročilou technologií.

 • Výjimečné vyhlazování záhybů

  Inovativní technologie Twin Boiler má výkon čerpadla 5 barů, nepřetržitý výstup páry až 45 g/min a parní ráz až 90 g/min pro vysoce efektivní výsledky.

 • Zvláště lehká chytrá hlavice

  Jednoduchý a lehký design s vylepšenou ergonomií a hladkou a snadno použitelnou hlavicí, která je při 530 gramech až dvakrát lehčí než standardní napařovací žehlička.

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

 • Praktická chytrá odnímatelná základna

  Pro plně flexibilní a pohodlné žehlení; odnímatelná základna umožňuje osvěžit Vaše oděvy kdykoliv a kdekoliv. Rovněž lze použít na záclony, nábytek a podobně.

 • Rychlé a pohodlné zahřívání

  Parní řešení vše v jednom je připraveno za zhruba 70 vteřin. Výkon je připraven v mžiku. Spotřebič vhodný pro každodenní použití a úpravy oděvů na poslední chvíli.

 • Technologie chytré ochrany

  Výhoda systému moderní péče o oděvy je v tom, že jej lze použít na všechno oblečení, i to nejjemnější, jako je hedvábí, s technologií, která se nemusí nastavovat.

 • Bez nutnosti údržby

  S integrovaným systémem pro řešení odvápnění, který zajišťuje plnou ochranu a údržbu, si užívejte dlouhotrvající výkonnost a výsledky, které můžete vidět každý den.

 • Přesná špička

  Užijte si hladké a snadné žehlení každého centimetru vašeho oblečení díky přesné špičce, která umožňuje přístup k náročným místům, jako jsou límce a švy.

 • Všestranná a jednoduchá péče o oblečení

  Péči o oblečení zvládnete snadno a v naprostém pohodlí, ať už jde o úpravy na poslední chvíli, nebo intenzivní žehlení, a to díky dobře navrženému designu se skládacími tyčemi pro nastavení výšky.

 • Snadné přenášení

  Díky malým kolečkům pod stanicí napařovací žehličky je přenášení snadné. Péči o oděvy pak můžete vykonávat doma kdekoliv.

 • Obsahuje praktické příslušenství

  Vybrané modely zahrnují i praktické příslušenství, jako je kartáč na textil navržený pro silné látky a odnímatelné ramínko pro jednodušší napařování.

Příslušenství
Vlastnosti
Comfort in use
Objem zásobníku na vodu 1  L
Nádržka na vodu Pevné  
Automatické vypnutí Ano  
Délka přívodního kabelu 3  m
Délka parní hadice 1.70  m
Teleskopická tyč Dvojitý  
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Kontrolka připravenosti páry    
Háček na dveře    
Odpojitelná základna    
Kolečka    
Accessories
Integrated board Smart board 3 positions  
Příslušenství Fabric brush  
Other features
Typ zástrčky EU  
Tvar zástrčky Straight plug  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.