TEFAL Žehlící systém TEFAL IXEO POWER QT2020E0

Žehlící systém TEFAL IXEO POWER QT2020E0 Chytré a výkonné: Revoluce v žehlení a péči o oděvy

Vertikální žehlička Tefal IXEO Power "vše v jednom" kombinuje technologii vysokého tlaku se zabudovanou chytrou, tří polohovou, žehlící deskou, pro perfektní výkon páry a dokonalé výsledky, které vám pomohou vypadat vždy skvěle. Ergonomická žehlící deska, kterou jednoduše nastavíte do horizontální, vertikální polohy nebo pod úhlem 30°, v kombinaci s ultra lehkou žehličkou, posune Váš zážitek z žehlení na novou úroveň. Připraven je za 70 vteřin - s IXEO POWER vyžehlíte Vaši košili 2x rychleji a je ideálním řešením pro jednoduché a každodenní žehlení bez nedostatků.

Referenční číslo: QT2020E0

Vertikální žehlička Tefal – IXEO POWER řešení "vše v jednom"

Tefal vynalezl nový způsob: Vertikální žehlička Tefal IXEO POWER nabízí mimořádné řešení "vše v jednom" a spojuje vysokotlakou technologii s praktičností polohovatelné chytré desky. Poraďte si se svou košilí dvakrát rychleji díky inovativní technologii, kterou máte stále při ruce. Špičkový parní výkon máte na dosah. Spotřebič je připraven zhruba za 70 vteřin a jeho výkonnost se vyrovná parní stanici.* Zabudovaná deska s možností využití tří poloh nabízí pohodlné žehlení v poloze kolmé, horizontální a 30°, a má vylepšenou ergonomii. Žehlicí hlavice pro snadné žehlení umožňuje uživateli žehlit s lehkostí pírka. Má optimální ergonomii ve formátu, který je dvakrát lehčí než standardní parní žehlička.** S řadou vylepšených funkcí, včetně technologie no-setting Smart Protect, která znamená, že vaši žehličku nemusíte nastavovat a zároveň eliminuje riziko toho, že oblečení díky chybnému nastavení teploty spálíte. Žehlící systém IXEO Power představuje úplnou revoluci v péči o oděvy – vše bez nutnosti používat žehlicí prkno.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.

*Parní výkon v porovnání s žehličkou Tefal Effectis, ** V porovnání se žehličkou Tefal FV3910

Základní prvky
 • Pohodlné a snadné použití se zabudovanou chytrou deskou

  Chytrá deska naplní všechny Vaše potřeby: Od vertikálního po horizontální žehlení s novou polohou 30° naklonění. Získejte novou zkušenost z vylepšeného způsobu péče o oděvy. Velikost je také ideální pro použití na jakékoliv oblečení.

 • Silná technologie pro spolehlivé výsledky

  Inovativní vysokotlaká technologie nabízí dokonalé výsledky díky svému vnikajícímu parnímu výkonu: Tlak páry až 5,8 barů, nepřetržitý výstup páry až 90 g/minutu a mimořádně silný parní ráz 200 g/minutu.

 • Vylepšená snadnost žehlení s novou žehlicí hlavicí

  Zbrusu nový design nabízí pohodlné, odlehčené žehlení se žehlicí hlavicí, které je až o polovinu lehčí než tradiční parní žehlička a s přesnou špičkou, která napomáhá dostat se ke všem detailům

 • Technologie chytré ochrany

  Výhoda systému moderní péče o oděvy je v tom, že jej lze použít na všechno oblečení, i to nejjemnější, jako je hedvábí, s technologií, která se nemusí nastavovat.

 • Praktická chytrá odnímatelná základna

  Pro plně flexibilní a pohodlné žehlení; odnímatelná základna umožňuje osvěžit Vaše oděvy kdykoliv a kdekoliv. Rovněž lze použít na záclony, nábytek a podobně.

 • Rychlé a pohodlné zahřívání

  Parní řešení vše v jednom je připraveno za zhruba 70 vteřin. Výkon je připraven v mžiku. Spotřebič vhodný pro každodenní použití a úpravy oděvů na poslední chvíli.

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

 • Snadné přenášení

  Díky malým kolečkům pod stanicí napařovací žehličky je přenášení snadné. Péči o oděvy pak můžete vykonávat doma kdekoliv.

 • Odvápnění pomocí jednoduchého vypláchnutí

  S oplachovacím systémem pro řešení odvápnění, který zajišťuje plnou ochranu a údržbu Vašeho napařovače oděvů "vše v jednom", si užívejte dlouhotrvající výkonnost a výsledky, které můžete vidět každý den

 • Odnímatelná nádržka na vodu pro dokonalé pohodlí

  Velký objem nádržky na vodu 1,1 litru zajišťuje dlouhé žehlení; plnění nemůže být snažší.

 • Praktický díky dodávanému příslušenství

  Vybrané modely zahrnují praktické příslušenství jako je textilní kartáč navržený pro hrubé tkaniny a odnímatelný věšák pro snazší napařování

Příslušenství
Vlastnosti
Steam & performance
Příkon 2170  W
Výstup páry 90  g/min
Parní ráz 200  g/min
Bar pump pressure 5  bar
Bar steam pressure Až 5,8  bar
Comfort in use
Objem zásobníku na vodu 1,1  L
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Kontrolka prázdné nádržky    
Automatické vypnutí Ano  
Délka přívodního kabelu 1,90  m
Teleskopická tyč Dvojitý  
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Nastavení páry 3  
Kontrolka připravenosti páry    
Háček na dveře    
Odpojitelná základna    
Kolečka    
Other features
Délka parní hadice 1,70  m
Barva černá/měděná  
Typ zástrčky EU  
Accessories
Integrated board Smart board 3 positions  
Příslušenství Fabric Brush  
Durability
Upozornění na vodní kámen    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Voda z vodovodu:
Vaše zařízení bylo uzpůsobeno k používání vody z kohoutku. Pokud je voda velmi tvrdá (tvrdost vyšší než 30°f, 17°dH nebo 21°e), smíchejte 50 % vody z vodovodu s 50 % destilované vody (k dispozici v obchodech).
V některých přímořských oblastech může voda z vodovodu obsahovat velké množství soli. V takovém případě používejte pouze destilovanou vodu.

Změkčovadlo:
Existuje několik typů změkčovadel a voda u většiny z nich může být použita ve vyvíječi páry. Některá změkčovadla, zejména ta, která používají chemikálie, jako je například sůl, však mohou způsobit bílé nebo hnědé skvrny. To platí zejména pro filtrační konvice.
Pokud se setkáte s tímto druhem problému, doporučujeme vám použít neupravenou vodu z vodovodu nebo balenou vodu.

Pamatujte:
Nikdy nepoužívejte dešťovou vodu, kupovanou čistou demineralizovanou nebo destilovanou vodu nebo vodu obsahující přísady (jako je škrob, parfémy nebo voda z domácích spotřebičů). Takové přísady mohou ovlivnit vlastnosti páry, při vysokých teplotách se usazují v komoře parního generátoru, znečistí prádlo a způsobují předčasné stárnutí spotřebiče.
Chcete-li používat desku Smart Board, položte ruce na každou stranu desky, zvedněte ji ve svislém směru a nakloňte ji, jak potřebujete:

Zásobník napařovače IXEO je vyjímatelný pro maximální pohodlí při používání.
Díky objemu jednoho litru vám umožňuje provádět krátké nebo dlouhé napařování.

Díky svému čistému designu napařovač IXEO vždy ladí se stylem vaší domácnosti.
Napařovač je vybaven malými kolečky pod základnou, a můžete jej tak snadno posouvat.
Pokud však chcete zařízení uložit, je možné jej složit na výšku 105 cm.
Díky kompaktnějším rozměrům pak může být snadno uložen v šatně nebo skříni.

Abyste mohli sestavit svůj napařovač IXEO, jednoduše sledujte toto video:

Požadovaný režim vyberete opakovaným tisknutím tlačítka „Steam“ (Pára).
• Normální režim: Zelená kontrolka je zhasnutá.
• Režim Max: Zelená kontrolka bliká.
• Režim Min: Zelená kontrolka svítí.


Zvýšení tlaku páry:
Stisknutím spouště páry krátce třikrát po sobě lze u oděvů, které vyžadují zvláštní pozornost, vypustit několik prudkých dávek páry k odstranění záhybů.
Tuto operaci provádějte až po uplynutí minimálně dvou hodin po odpojení spotřebiče ze sítě.
Dokud zařízení dostatečně nevychladne, může být sejmutí víčka kolektoru vodního kamene nebezpečné. Pomocí vysokotlakého ohřívače se v zařízení vytváří velmi horká a hustá pára. Víčko kolektoru vodního kamene je proto nutno sejmout až po dvou hodinách od vypnutí spotřebiče, aby se mohl tlak v ohřívači dostatečně snížit a bylo možné spotřebič bezpečně zbavit vodního kamene.

Při odstraňování vodního kamene ze spotřebiče postupujte podle níže uvedených pokynů:
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Po vypláchnutí bojleru musíte zmáčknout a asi 3 sekundy podržet tlačítko pro restartování. Kontrolka pak přestane blikat.
Ujistěte se, že jsou nejprve 2 stojany správně orientovány:

Stiskli jste spoušť páry třikrát krátce po sobě, čímž jste aktivovali režim „Boost“ (Zvýšený). Pára se pak na pár sekund automaticky aktivuje.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.