TEFAL EXPRESS POWER SV8062E0 černá

EXPRESS POWER SV8062E0 černá Mimořádný výkon Snadné použití
Díky silné páře, která odstraní záhyby z jakékoli látky dosahuje žehlička s parním generátorem Express Power rychlých a spolehlivých výsledků s novým vyjímatelným sběračem vodního kamene pro snadnou údržbu a dlouhodobou výkonnost. Tato vysoce účinná parní stanice zahrnuje systém bez nastavování a zajišťuje tak bezpečné žehlení bez rizika popálení. Moderní technologie žehlicí plochy Durilium Airglide poskytuje bezstarostnou kluznost.

Referenční číslo: SV8062E0

Výkonná žehlička s parním generátorem s dlouhodobou životností

Žehlička s parním generátorem Express Power přináší moderní systém údržby s vynikající silou parní stanice, která je ideální pro všechny druhy látky. Dosahuje tak rychlých a snadných výsledků, které vydrží. Nový vyjímatelný sběrač vodního kamene usnadňuje údržbu a zajišťuje dlouhodobou životnost a vysoký výkon výrobku. Nepřetržitý výstup páry 130 g/minutu přináší tlak čerpadla 6,8 barů pro rychlejší žehlení a silný výkon parního rázu 450 g/minutu, který vyhladí i ty nejúpornější záhyby. Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií. Nabízí vynikající kluzkost a odolnost žehlicí plochy Durilium AirGlide Autoclean. Součástí je také technologie tichého čerpadla, která vám umožní tiché žehlení.
Základní prvky
 • Vyjímatelný sběrač vodního kamene

  Moderní technologie proti vodnímu kameni zajišťuje dlouhodobý výkon páry. Nový vyjímatelný sběrač vodního kamene usnadňuje údržbu. Součástí je také praktické příslušenství pro snadnou údržbu.

 • Mimořádný výkon

  Tlak 6,8 barů čerpadla přichází společně se 130 g/min nepřetržitého výstupu páry pro rychlé a účinné výsledky se silou parního rázu 450 g/min pro vyhlazení i těch nejúpornějších záhybů.

 • Bezchybná kluznost

  Žehlicí plocha Durilium AirGlide poskytuje vynikající kluznost pro radostné žehlení bez námahy, s optimálním rozptylem páry a povrchem Autoclean pro bezstarostnou údržbu.

 • Systém bez nastavování

  Žehlení všech druhů látek bez námahy a starostí s technologií bez nastavování: dokonalá kombinace páry a teploty pro 100% bezpečné výsledky žehlení bez rizika popálení.

 • Vertikální napařování

  Funkce pro snadné vertikální žehlení se zahřeje rychlostí blesku za pouhých 30 vteřin pro úpravu oděvů na poslední chvíli, která Vám umožní vypadat co nejlépe, když to potřebujete.

 • Technologie tichého čerpadla

  Zažijte vyšší úroveň pohodlí díky pokročilé technologii tichého čerpadla pro radostnější žehlení.

 • Systém zamykání pro snadné přenášení

  Systém snadného uzamčení poskytuje plnou bezpečnost a pohodlí při přenášení a ukládání, s vyjímatelnou nádržkou na vodu pro pohodovější žehlení.

 • Záruka opravitelnosti po dobu 15 let

  • Určeno pro snadnou opravu • Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 15 let + • 6200 smluvních servisů po celém světě

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

Příslušenství
Vlastnosti
VÝKON A PÁRA
Příkon 2 800  W
Výstup páry 130  g/min
Parní ráz 450  g/min
Vodní čerpadlo 6,8  bar
Vertikální napařování    
Doba zahřívání 2  min
Délka parní hadice 1.60  m
ŽEHLICÍ PLOCHA
Technologie žehlicí plochy Durilium AirGlide Autoclean  
Kluznost žehlicí plochy *****  
Životnost žehlicí plochy/odolnost proti poškrábání *****  
Kontinuální pára Špička, boky a střed  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Pohodlná rukojeť    
Silence technologie    
Anti drip systém - proti odkapávání    
Automatické vypnutí    
Eco režim    
Délka přívodního kabelu 1,7  m
Systém zamykání    
Objem zásobníku na vodu 1.8  L
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Kontrolka prázdné nádržky    
Průběžné doplňování    
Uložení šňůry Přívodní kabel a přívodní hadice na páru  
ŽIVOTNOST
Sběrač vodního kamene    
Funkce na odstranění vodního kamene Vyjímatelný sběrač vodního kamene  
Upozornění na vodní kámen    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Vyberte si desku, která je výškově nastavitelná, aby se přizpůsobila vaší postavě. Měla by být stabilní, abyste na ní mohla umístit vaši žehličku či parní generátor.
Deska by měla být perforovaná, aby pára mohla projít vlákny tkaniny a mohla je tak změkčit a usnadnit žehlení. Stejně tak i potah žehlícího prkna by měl umožňovat bezproblémový průchod páry.
Chcete-li, aby vaše žehlicí plocha zůstala nepoškozena, řiďte se následujícími radami: – Vždy položte žehličku na patu nebo základnu (v závislosti na modelu)– Dejte pozor, abyste žehličkou nepřejeli po abrazivních materiálech (knoflíky, zipy atd.)– Nikdy žehlicí plochu nečistěte abrazivními či kovovými materiály.
Lesklé stopy se mohou objevit zejména na tmavých látkách. Tmavé oblečení proto žehlete raději naruby a zvolte správnou teplotu.
Pokud žehlíte směsové textilie, nastavte teplotu vhodnou pro nejjemnější vlákno.
Důležité: Žehlička déle chladne než se rozehřívá. Doporučujeme tedy začít s žehlením textilií, které vyžadují nižší teplotu.
Pára je více či méně silná v závislosti na teplotním nastavení žehličky. Při nastavení žehličky na nízkou teplotu doporučujeme používat páru příležitostně. V opačném případě se na prádle mohou objevit kapky vody.
Před čištěním se ujistěte, že je spotřebič odpojen ze zásuvky a žehlicí plocha i odkládací plocha žehličky vychladly.
K čištění žehlicí plochy a základny nepoužívejte žádné čisticí prostředky ani prostředky na odvápnění. Nikdy neoplachujte žehličku ani její základnu pod vodou z kohoutku.

• Čištění základny:
Čas od času otřete plastové části měkkým, mírně navlhčeným hadříkem.

• Čištění sběrače vodního kamene:
Vyčkejte, dokud spotřebič nebude vypnutý po dobu alespoň 1 hodiny.
Vyjměte sběrač vodního kamene zvednutím a otočením klapky o čtvrt otočky.
Sběrač vodního kamene opláchněte pod tekoucí vodou a vraťte zpět do žehličky.

• Samočištění žehlicí desky (v závislosti na modelu):
Jestliže indikátor vodního kamene bliká, proveďte kroky popsané v tomto videu.
Jedná se o normální jev. Žehlička vytváří velké množství páry a tato pára na žehlicím prkně kondenzuje. Nějaké kapky se proto mohou objevit i pod žehlicí deskou a spadnout na podlahu.
• Používáte chemické odvápňovací prostředky nebo vodu s aditivy. Tyto produkty nikdy nepřidávejte do nádržky na vodu. Jedná-li se o tento případ, kontaktujte autorizované servisní středisko.
• Prádlo nebylo dostatečně vymácháno nebo žehlíte nový oděv, aniž byste jej vyprali. Prádlo vždy nechte důkladně vymáchat, aby na něm nezůstaly zbytky pracího prostředku nebo chemikálií z nových oděvů, které se mohou lepit na žehličku.
• Žehlička je příliš rozpálená, viz naše doporučení pro nastavení teploty v návodu k obsluze produktu.
• Používáte škrobicí prostředek. Škrobicím prostředkem pouze postříkejte rubovou stranu látky, kterou žehlíte.
Některé typy škrobu na prádlo a syntetické materiály se mohou na povrch žehličky lepit. Vyčistěte povrch žehličky.
Vnitřní části mohou při změně teploty vydávat kovové zvuky. Není to nic neobvyklého.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Ne, při aktivaci páry jsou zvuky a vibrace normální. Použití páry aktivuje funkci elektrického čerpadla.
Pokud je teplota žehličky nastavitelná (v závislosti na modelu), doporučujeme při nastavení žehličky na nízkou teplotu používat páru příležitostně.
Teplota na žehličce je nastavená na příliš nízkou hodnotu, která neumožňuje vytváření páry.
Ano, to je zcela normální. Čištění vnitřku žehlicí plochy umožňuje průtok vody.
Je třeba spustit samočištění žehlicí plochy. Viz kapitola „Údržba a čištění“ a „Jak mám odstranit vodní kámen z parního generátoru?“.
Ano, to je zcela normální. Operace samočištění aktivuje funkci elektrického čerpadla.
Ne. Hadičky a kabely jsou izolovány a chráněny, což je důkladně kontrolováno. Pokud však zjistíte, že je kabel poškozený, nechejte ho opravit v autorizovaném servisu.
Tento systém zabraňuje zanesení žehlící plochy. Její aktivní povrch odstraňuje vlákna a nečistoty, které se často přichytávají k ploše a nakonec zhoršují její skluz.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.