TEFAL PRO COMFORT IB5100E0 bílé

PRO COMFORT IB5100E0 bílé Mimořádná stabilita pro pohodlné žehlení

Žehlicí prkno Tefal Pro Comfort přináší zážitek vysoce pohodlného žehlení s maximální stabilitou. Má velmi stabilní a širokou pracovní desku, nastavitelnou výšku a silný bavlněný potah. Navrženo z odolných materiálů s robustními nohami, ošetřeno proti korozi.  

Referenční číslo: IB5100E0

VYSOCE POHODLNÉ ŽEHLENÍ S MAXIMÁLNÍ STABILITOU

Prvotřídní žehlicí prkno nabízí výjimečnou úroveň komfortu. Tefal Pro Comfort vám umožní žehlit s lehkostí díky zdokonalené stabilitě a robustnímu provedení. Žehlicí prkno má robustní kovové nohy, navržené tak, aby odolaly hmotnosti až 40 kg. Vysoce kvalitní kovová síťka ošetřená proti korozi a další odolné materiály zajišťují zvýšenou trvanlivost. Široká pracovní plocha (130 cm x 47 cm) nabízí dostatek prostoru pro žehlení větších oděvů. Má široký rozsah nastavitelné výšky (70 cm až 93 cm), aby bylo žehlení ještě pohodlnější. Prkno je vybaveno doplňkovými prvky, jako jsou integrovaná kolečka pro snadné přesouvání, velká nerezová odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor atd. Tefal Pro Comfort je vysoce kvalitní žehlicí prkno zajišťující optimální komfort a stabilitu.

*díky kombinaci Protect systému a sběrače vodního kamene

Základní prvky
 • KOMFORT DÍKY DESIGNU

  Elegantní a robustní design pro pohodlné žehlení

 • Vysoká stabilita

  Široká stabilní pracovní plocha odolá vůči zatížení až 40 kg díky robustním kovovým nohám. Stabilita byla testována a certifikována nezávislou laboratoří, která představuje světovou jedničku (TÜV SÜD Německo).

 • Vysoká kvalita a trvanlivost

  Kovová mřížka ošetřená proti korozi a odolné materiály jsou základem vysoce kvalitního žehlicího prkna s dlouhou životností.

 • Pohodlné žehlení

  Široká pracovní plocha pro rychlé a snadné žehlení (130 cm x 47 cm). Velká nerezová odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor s tepelně odolnými ochrannými proužky, aby nedošlo k poškození žehlicí plochy. Včetně ramínka na šaty k zavěšení oděvů.

 • Efektivní žehlení

  Silný bavlněný potahh usnadňuje žehlení a nabízí dokonalé výsledky žehlení beze stop potisku na prádle.

 • Snadné použití

  Nastavitelná výška (od 70 do 93 cm) se snadným přístupem k jejímu ovládání. Integrovaná kolečka pro snadný přesun. Odkládací plocha pro žehličku nebo parní generátor je vhodná pro praváky i leváky.

 • Záruka 5 let

  Mezinárodní záruka se vztahuje na veškeré výrobní vady (netýká se potahu žehlicího prkna či poškození plynoucího z nesprávného použití).

Příslušenství
Vlastnosti
Žehlicí povrch 130  cm
Materiál základny Kovová konstrukce  
Materiál nožiček Kov  
Nastavení výšky 93  cm
Ošetření proti korozi    
Odkládací plocha    
Odkládací plocha pro parní generátory    
Kolečka    
Věšák na prádlo    
Potah žehlicího prkna Pevná bavlna + pěna  
Barva potahu Béžová  
Certifikát o stabilitě    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Jedná se o normální jev. Žehlička vytváří velké množství páry a tato pára na žehlicím prkně kondenzuje. Nějaké kapky se proto mohou objevit i pod žehlicí deskou a spadnout na podlahu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.