TEFAL PRO STYLE CARE MON PARFUM IT8490E0

PRO STYLE CARE MON PARFUM IT8490E0 Supervýkonný pomocník pro profesionální péči

S napařovačem oblečení Tefal Pro Style Care získáte hladké oděvy bez záhybů v rámci pohodlného a snadného domácího žehlení. Jedinečný patentovaný vertikální stojanový systém Steam & Press umožňuje dvojnásobné napařování, díky kterému dosáhnete i při manipulaci jednou rukou snadno a pohodlně profesionálních výsledků. Napařovač na oblečeníPro Style Care je vybavený řadou praktických funkcí a skvěle se hodí ke každodenní péči o všechny látky, včetně těch nejjemnějších.

Referenční číslo: IT8490E0

Napařovač na oblečení Pro Style Care: profesionální napařování

Napařovač na oblečení Tefal Pro Style Care nabízí mimořádně kvalitní domácí péči o oděvy a snadné profesionální napařování. Díky našemu jedinečnému patentovanému systému vertikálního stojanu Steam & Press a dvojnásobnému napařování dosáhnete během chviličky snadno a jednou rukou skvělých výsledků. Příkon 2 000 W a nepřetržitý parní výkon až 42 g/min zajišťují mimořádnou efektivitu. Pět různých nastavení páry na rukojeti usnadňuje použití, zatímco hlavice XL Delta Steam Head zajišťuje optimální rozptyl páry a vysoce precizní výsledky. Pro Style Care je vhodný pro všechny druhy látek, nabízí pestrou škálu praktických funkcí a představuje dokonalý domácí napařovač na oblečení.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.
Základní prvky
 • Jedinečný systém Steam & Press pro profesionální výsledky

  Jedinečný patentovaný systém vertikálního stojanu s dvojnásobným účinkem při rozžehlování záhybů umožňuje napařování jednou rukou, které už nemůže být snazší. Během chviličky tak můžete vypadat jako ze škatulky.

 • Hlavice XL Delta Steam Head

  Dokonalá rovnováha mezi účinností a precizností, optimální rozptyl páry pro rychlé výsledky a speciální konstrukce pro obtížně dostupná místa.

 • Spolehlivé a účinné odstraňování záhybů

  Příkon 2 000 W spolu s nepřetržitým parním výkonem až 42 g/min pro vysoce účinné napařování a spolehlivé výsledky.

 • Rychlé napařování

  Díky rychlému zahřátí za 45 sekund je výrobek připraven vždy, když ho potřebujete, abyste mohli během pár okamžiků vypadat jako ze škatulky.

 • 5 nastavení páry na rukojeti

  Pro maximální pohodlí a snadné použití umožňují tlačítka na rukojeti ovládat pět nastavení páry, která zajistí bezpečné a účinné ošetření všech druhů látek.

 • Bezpečné pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s napařováním všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Dlouhotrvající výkonnost

  Pravidelné používání funkce odvápnění příznivě ovlivňuje životnost výrobku, abyste se mohli po dlouhou dobu spolehnout na mimořádné výsledky napařování.

 • Odnímatelná nádržka na vodu pro dokonalé pohodlí

  Velký objem 1,3 litru nádržky na vodu zajišťuje dlouhé žehlení; plnění nemůže být snazší.

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

 • Dodává se s 5 chytrými kusy příslušenství včetně zařízení MonParfum, které provoní oděv vaší oblíbenou vůní

  Kartáček na látku použijte na těžší tkaniny, napařovací návlek na jemné textilie, příslušenství MonParfum k provonění vaší oblíbenou vůní (vezměte zařízení MonParfum, nakapejte na ně pár kapek vůně (esenciálního oleje nebo parfému), vložte je zpět a začněte napařovat), nástavec na puky ke snadnému vytvoření puků, nástavec pro odstranění žmolků k odstranění chlupů a prachu a rukavici k ochraně ruky při napařování.

Příslušenství
Vlastnosti
Příkon 2000  W
Výstup páry 40  g/min
Doba zahřívání 45  s
Ovládání páry na rukojeti    
Objem zásobníku na vodu 1,3  L
Doba provozu 40  min
Kolečka    
Barva černá a cigarillo  
Typ zástrčky EU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.