TEFAL PRO STYLE CARE IT8460E0 černý

PRO STYLE CARE IT8460E0 černý Snadné napařování oděvů na profesionální úrovni

S napařovačem oděvů Tefal Pro Style Care si budete moci užívat vyžehlené a hladké oděvy s veškerým pohodlím domácí péče o oděvy. Jedinečná patentovaná vertikální opora Press & Steam umožňuje napařování, díky kterému dosáhnete i při manipulaci jednou rukou snadno a pohodlně profesionálních výsledků. Díky různým praktickým funkcím se napařovač oděvů Pro Style Care dokonale hodí ke každodennímu používání na všech druzích látek, a to včetně těch nejjemnějších.

Referenční číslo: IT8460E0

Napařovač oděvů Tefal Pro Style Care: upravte si oděv jako profesionál

Napařovač oděvů Tefal Pro Style Care nabízí mimořádnou domácí péči o oděvy pro snadné napařování na profesionální úrovni. Díky naší jedinečné patentované vertikální opoře Press & Steam dosáhnete během chviličky snadno a jednou rukou skvělých výsledků. Příkon 1800 W a nepřetržitý parní výkon 35 g/min. přinášejí mimořádný výkon páry. Pět různých nastavení páry na rukojeti usnadňuje použití, zatímco napařovací hlavice XL Delta Steam zajišťuje optimální rozptyl páry a vysoce precizní výsledky. Napařovač oděvů Pro Style Care je bezpečný pro všechny druhy látek a nabízí v jediném výrobku dky mnoha praktickým doplňkům perfektní řešení pro domácí napařování oděvů.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.
Základní prvky
 • Jedinečný systém Press & Steam pro profesionální výsledky v pohodlí domova

  Jedinečná patentovaná vertikální opora s dvojnásobným odstraňováním záhybů umožňuje napařování jednou rukou, které už nemůže být snazší, abyste mohli během chviličky vypadat dokonale.

 • Napařovací hlavice XL Delta Steam

  Dokonale vyvážená účinnost a precizní žehlení, s optimálním rozptylem páry pro rychlé výsledky a speciálním designem pro úpravu obtížně dostupných částí oblečení.

 • Spolehlivé a účinné odstraňování záhybů

  Příkon 1800W spolu s nepřetržitou dodávkou páry s parním rázem 35 g/min. pro vysoce účinné napařování a spolehlivé výsledky.

 • Rychlá tvorba páry

  Díky rychlému 45vteřinovému zahřátí je připraven vždy, když ho potřebujete, abyste byli během okamžiku dokonale připraveni na odchod.

 • 5 nastavení páry na rukojeti

  Pro maximální pohodlí a snadné použití umožňují tlačítka na rukojeti ovládat pět nastavení množství páry a ošetřit každý druh tkaniny bezpečně a účinně.

 • Bezpečný pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s napařováním všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Dlouhá životnost a výkon

  Pravidelné používání funkce odvápnění příznivě ovlivňuje životnost produktu, abyste se mohli po dlouhou dobu spolehnout na jeho mimořádné výsledky napařování.

 • Odnímatelný zásobník na vodu pro naprosté pohodlí

  Velký objem odnímatelného zásobníku na vodu o objemu 1,3 l umožňuje dlouhé napařování a ani doplňování vody už nemůže být snazší.

 • Osvěží a hygienicky očistí oděvy

  Intenzivní pára likviduje až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach - pro svěží a hygienicky čisté oblečení.

 • Včetně 5 druhů praktického příslušenství

  Kartáčový nástavec využijete u silnějších tkanin počínaje bavlnou, látkový nástavec u jemných látek, nástavec na puky pro snadné vytvoření puků na kalhotách nebo dožehlení podsazení či knoflíkových lišt, odstraňovač žmolků k očištění od chloupků a prachu a rukavici k ochraně ruky při napařování.

Příslušenství
Vlastnosti
Příkon 1800  W
Výstup páry 35  g/min
Doba zahřívání 45  s
Ovládání páry na rukojeti    
Objem zásobníku na vodu 1,3  L
Doba provozu 40  min
Kolečka    
Barva Černá / měděná  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.