TEFAL CUBE UT2020E0

CUBE UT2020E0 První vysokotlaký napařovač pro dezinfikování a osvěžení oděvů se 100% přirozenou silou páry

Vysokotlaký napařovač Tefal Cube dodává všestranný výkon a působivou parní sílu, aby v jediném praktickém přístroji uspokojil všechny vaše domácí potřeby dezinfikování a napařování. Jeho mobilní provedení s dosahem 4,8 m a rukojetí umožňuje bezproblémový pohyb po domácnosti. Přírodní dezinfekční síla vysokotlaké páry o teplotě 155 °C zabíjí až 99,9 % virů a bakterií**. Technologie vysokotlaké páry spolupracuje s ultra lehkou napařovací hlavicí, aby společně dosahovaly každý den mimořádných výsledků.

Referenční číslo: UT2020E0

Tefal Cube: Vysokotlaký napařovač

Vysokotlaký napařovač Tefal Cube nabízí kombinaci mimořádně lehké žehličky s působivým parním výkonem, která zajistí péči o oděvy a další materiály, a představuje vysoce výkonný přístroj pro domácí dezinfikování a napařování pro zajištění zdravého a bezpečného prostředí. Eliminujte až 99,9 % virů a bakterií** a odstraňte pachy s inteligentním mobilním přístrojem, který pomocí své přirozené čisticí síly vysokotlaké páry snadno ošetří každý pokoj v domácnosti. Tento všestranný přístroj je vybaven vysokotlakou technologií profesionální třídy, která vám poskytne okamžitý a nepřetržitý parní výkon. Žehlení je snadné a intuitivní díky přesné špičce, která se dostane i k obtížně přístupným součástem oděvu, např. ke švům a límcům. Vysoce účinné výsledky žehlení a napařování máte na dosah ruky díky nepřetržitému parnímu výkonu až 90 g/minutu a parnímu rázu až 200 g/minutu, který vyřeší i odolné záhyby. To vše spolu s mimořádně lehkou napařovací hlavicí pro snadnou manipulaci a bezproblémovou každodenní péči o oděvy.

*Od značky Tefal

**Viry: externí testy, září 2020, na myším noroviru. V „normálním“ režimu, při kontaktu s bavlnou. Choroboplodné zárodky a bakterie: externí testy, duben 2019, na zlatém stafylokokovi, klebsielle pneumoniae a E. coli. Eliminace virů, choroboplodných zárodků a bakterií probíhá za podmínek důkladného žehlení: min. 2 přejetí tam a zpět.

Základní prvky
 • Napařujte a dezinfikujte veškerý textil

  Revoluční péče o oděvy a další textil: zcela přírodní dezinfikování, vertikální napařování a žehlení v praktickém mobilním provedení, které přinese čisticí sílu páry do každé místnosti vašeho domova.

 • Dezinfikující parní výkon

  Intenzivní síla páry zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků*** a nabízí tak přírodní řešení pro dokonalou hygienu.

 • Vysokotlaká technologie

  Pokročilá technologie dodává působivý parní výkon: nepřetržitý parní výkon až 90 g/minutu, parní ráz 200 g/min pro odolné záhyby a tlak páry až 5,8 barů.

 • Zvláště lehká chytrá hlavice

  Jednoduchý a lehký design s vylepšenou ergonomií a hladkou a snadno použitelnou hlavicí, která je při 530 gramech až dvakrát lehčí než standardní napařovací žehlička.

 • Chytré mobilní provedení

  Propracovaný design se vyznačuje snadno uchopitelnou rukojetí a dosahem 4,8 m, abyste se mohli bez námahy snadno pohybovat po domácnosti a dezinfikovat parou vše, co potřebujete.

 • Rychlé a pohodlné zahřívání

  Napařovač je připraven k provozu přibližně za 70 sekund, aby dodal okamžitý výkon, je vhodný pro každodenní použití a úpravy oděvů na poslední chvíli.

 • Obsahuje praktické příslušenství

  Vybrané modely zahrnují praktický kartáče na textilie, který je určen na silné látky a čalounění.

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

 • Snižuje sílu alergenů

  Zachovejte svůj domov zdravý, svěží a bezpečný díky očišťující síle páry, která deaktivuje alergeny, aby byl obývací prostor příjemnější.

 • Zmírňuje pachy:

  Zmírňuje pachy u textilií a má další výhody. To je další přínos využívání přírodní síly páry k úklidu domácnosti.

 • Automatické vypnutí

  K zajištění bezpečného použití se přístroj automaticky vypne po pár minutách nečinnosti.

 • Technologie chytré ochrany

  Využijte pokročilý systém péče o oděvy, který můžete bezpečně používat u všech textilií, bez propálení, nežádoucího lesku a nutnosti nastavení.

 • Systém oplachování Anti-calc

  Díky proplachovacímu systému odvápnění, který zajišťuje plnou ochranu a údržbu vašeho napařovače, si můžete užívat dlouhodobý výkon a výsledky, na které se můžete každý den spolehnout

Příslušenství
Vlastnosti
Steam & performance
Příkon 2170  W
Výstup páry 90  g/min
Parní ráz 200  g/min
Bar steam pressure 5.8  bar
Comfort in use
Objem zásobníku na vodu 1.1  L
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Kontrolka prázdné nádržky    
Automatické vypnutí Ano  
Délka přívodního kabelu 3  m
Doba provozu 80  min
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Nastavení páry 3  
Kontrolka připravenosti páry    
Other features
Délka parní hadice 1,80  m
Typ zástrčky EU  
Tvar zástrčky Zástrčka tvaru L  
Durability
Upozornění na vodní kámen    
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.