TEFAL Ruční napařovač oděvů TEFAL PURE TEX DT9530E1

Ruční napařovač oděvů TEFAL PURE TEX DT9530E1 První napařovač 4v1, který vyhlazuje záhyby a čistí veškeré domácí textilie

Napařovač Tefal PURE TEX je snadno použitelný napařovač oděvů, který dezinfikuje, vyhlazuje záhyby, čistí a rozptyluje vůni u všech vašich domácích textilií. Tento unikátní ruční napařovač je vybaven vysoce intuitivním a exkluzivním systémem multifunkčních nástavců, díky kterému můžete snadno dezinfikovat veškeré domácí textílie a odstraňovat z nich záhyby, žmolky a prach. Významným přínosem je dezinfekční parní výkon, který zahubí až 99,9 % virů a bakterií* a rychlé zahřátí napařovače za pouhých 25 vteřin.

Referenční číslo: DT9530E1

Ruční napařovač Tefal PURE TEX

Napařovač Tefal PURE TEX se svými inovativními a chytrými funkcemi byl navržen tak, aby každý den usnadňoval péči o textilie ve vašem domově. Tento ruční napařovač je první svého druhu a dezinfikuje, odstraňuje záhyby, čistí a rozprašuje vůni prostřednictvím vysoce intuitivního a exkluzivního systému multifunkčních nástavců, který vám poskytne 4 snadné funkce v 1 napařovači. Dezinfikuje: S parním výkonem dosáhnete snadno hygieny a svěžesti, protože při napařování dezinfikuje a zmírňuje pachy, a zároveň hubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků.* Vyhlazení záhybů: Díky jedinečné technologii hřející desky se stabilní teplotou, výkonem o 1700 W, nepřetržitým parním výstupem až 30 g/minutu a exkluzivním rázem až 90 g/minutu odstraňuje PURE TEX záhyby efektivním vertikálním pohybem bez nutnosti použít žehlicí prkno. Čištění: Nástavec s možností obrácení odstraní vlasy, prach a žmolky ze všech textilií, a to i ty, které je těžké nebo nemožné vyprat. Rozptyluje vůni: Díky nástavci pro rozptyl vůně MonParfum si můžete užít své oblíbené vůně u vás doma. A to vše v podobě jednoho ultra rychlého napařovače, který je připraven za 25 vteřin a zajistí vynikající výsledky u všech domácích textilií.

*Viry: Externí testy, září 2020, u BCoV-1 a myšího novoviru na bavlněné látce, Bakterie a choroboplodné zárodky: Externí testy na Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonae, Escherichia coli. Za pečlivých podmínek použití. Viz www.tefal.com

Základní prvky
 • Exkluzivní systém multifunkčních nástavců

  Náš exkluzivní systém multifunkčních nástavců usnadňuje střídání jednotlivých nástavců díky exkluzivní magnetické pomůcce. Nástavce lze obrátit pro různé funkce a delší použití. Snadné praní v ruce a uskladnění v úložném pouzdře - pro inovativní péči, která nemůže být jednodušší.

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

 • Zcela přírodní pára

  Osvěžuje a dezinfikuje díky zcela přírodnímu parnímu výkonu, bez použití chemikálií, pro zdravější domov.

 • Účinné odstranění záhybů

  Vyjděte z domova dokonale upravení během chvilky díky technologii tepelné desky: Nevzniká kondenzace, takže je možné oblečení ihned obléct. Kombinace se stabilní teplotou: Bez nastavování teploty, vyhladí i ty nejjemnější látky, jako je hedvábí, bez rizika propálení nebo vytvoření lesklých ploch.

 • Účinný parní výkon

  Možnost parního výstupu o síle až 90 g/minutu na nepoddajné záhyby nebo silné látky díky funkci parního rázu. Se 2 úrovněmi páry je možné dosáhnout nepřetržitého parního výkonu až 30 g/minutu nebo použít nejnižší stupeň na lehké a mačkavé látky.

 • Odstraňuje vlasy, žmolky a prach

  Chytrý oboustranný nástavec čistí všechny textilie, i ty, které je těžké nebo nemožné vyprat, kdy na jedné straně je odstraňovač vlasů/žmolků a na druhé straně je mikrovlákno pro odstranění drobného prachu usazeného v textilii.

 • Rozptylujte svou oblíbenou vůni

  S MonParfum zažijete příjemný pocit ze svého oblíbeného parfému doma. Stačí nanést pár kapek na přístroj, připojit ho k nástavci MonParfum a spustit parní funkci.

 • Napařování předmětů, které nelze žehlit

  Napařovací potah chrání i ty nejcitlivější textilie a předměty, abyste mohli využít 100% přírodní dezinfekční účinek páry na jakémkoli materiálu.

 • Rychlá příprava k použití

  Přístroj je připraven k použití za 15 vteřin pro rychlou a účinnou péči v každodenním shonu.

 • Na všechny domácí textilie

  Díky inovativním nástavcům je možné: dezinfikovat, vyhlazovat záhyby, čistit a rozptylovat vůni u všech domácích textilií jako je: oblečení, kabáty, polstrování, polštáře, závěsy, deky, dětské textilie atd.

 • Bez nutnosti použití žehlicího prkna

  Díky revolučnímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu můžete zvládnout péči o oblečení, aniž byste potřebovali žehlicí prkno.

 • Funkce automatického vypnutí

  Pro zajištění bezpečného použití se přístroj automaticky vypne po pár minutách nečinnosti.

Příslušenství
Vlastnosti
Příkon 1700  W
Použití Vertikání  
Výstup páry až 30  g/min
Parní ráz až 90  g/min
Doba zahřívání 25  s
Objem nádržky na vodu 200  ml
Délka přívodního kabelu 2,5  m
Doba provozu 10  min
Kontrolka připravenosti páry    
Ovládání páry na rukojeti    
Barva Modrá / bílá  
Typ zástrčky EU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.