TEFAL Ruční napařovač oděvů TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3030E0

Ruční napařovač oděvů TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3030E0 Nejrychlejší a nejkompaktnější ruční napařovač od značky Tefal.

Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket nabízí snadnou péči o oblečení doma i na cestách, s exkluzivní skládací hlavou a kompaktním designem, díky kterému je cestování a skladování bez námahy. Díky bleskově rychlému 15sekundovému zahřívacímu času můžete ihned vyjít ze dveří a vypadat báječně. Tento snadno použitelný ruční napařovač přichází s parním výkonem 19 g / min, 1300 W a zvýšenou bezpečností díky stabilní základně a automatickému vypnutí. Tyto vlastností tvoří perfektní každodenní napařovač pro bezpečné použití pro všechny tkaniny.

Referenční číslo: DT3030E0

Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket

Díky chytrým funkcím a vysoce kompaktnímu konstrukci je ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket navržen tak, aby usnadňoval každodenní péči o oděv, kdekoli se ocitnete. Ruční napařovač Exkluzivní skládací hlava zajišťuje skladování a cestování s maximálním pohodlím, zatímco lehká konstrukce poskytuje pohodlné a bezproblémové napařování. S bleskově rychlou dobou zahřívání pouhých 15 sekund si můžete užít perfektní zažehlení, které je k dispozici, kdykoli to potřebujete. Komfort použití je doplněn parním výkonem 1300 W a nepřetržitým parním výstupem 19 g / min. Vylepšené bezpečnostní funkce - jako talčítko pro výstup páry, autonomní design pro celkovou stabilitu a funkce automatického vypnutí - poskytují perfektní výsledky bezpečně a snadno na jakékoli tkanině. Objevte dokonalé řešení pro péči o oděvy vhodné pro cestování - to vše bez potřeby žehlícího prkna.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.
Základní prvky
 • Kompaktní a exkluzivní skládací hlava

  Ultra kompaktní design s exkluzivní skládací hlavou zajišťuje snadné skladování a maximální pohodlí - ve formátu, který je dvakrát menší než předchozí modely - a představuje ruční napařovač, který se hodí k cestování a je ideální pro každodenní použití.

 • Rychlé zahřívání

  Rychlé zahřátí do 15 sekund je vše, co je potřeba pro rychlé opravy nebo nezbytný zákrok na poslední chvíli, abyste vypadali co nejlépe.

 • Lehká konstrukce

  Oceňte rozdíl s ultra lehkou konstrukcí. Péče o oděvy nikdy nebyla komfortnější ani pohodlnější.

 • Výkonné každodenní napařování

  Výkon 1300 W zajišťuje vysoce účinné napařování, ideální pro všechny vaše každodenní potřeby při péči o oděvy.

 • Skvělé výsledky napařování

  Nepřetržitý parní výstup 19 g / minutu nabízí spolehlivé výsledky, ideální pro zákroky na poslední chvíli, aby vypadali co nejlépe doma i na cestách.

 • Už žádné žehlící prkno

  Objevte snadnější péči o oděvy každý den bez potřeby žehlicího prkna. Obyčejný věšák je vše, co potřebujete, pro hladké oblečení bez pomačkání.

 • Osvěží a hygienicky očistí oděvy

  Výkonný parní výkon ničí bakterie, roztoče, pachy, pyl a alergeny, a tím zajišťuje svěží oděvy a dokonalou hygienu

 • Vylepšené bezpečnostní funkce

  Samostatný design nabízí stabilní zážitek při napařování. Součástí dodávky je rovněž spínač pro aktivaci páry na vyžádání, kterým se pára aktivuje pouze tehdy, když je potřeba, a funkce automatického vypnutí zajistí, že se spotřebič vypne, když se nepoužívá.

 • Vhodné pro všechny druhy oděvů

  Využijte úprav na poslední chvíli a vysoce přesného napařování, které lze bezpečně používat na celé škále vašeho šatníku, s napařováním pro všechny látky, i pro ty nejjemnější, jako je například hedvábí.

 • Dezinfekce

  • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.

Příslušenství
Vlastnosti
Příkon 1300  W
Použití Vertikání  
Výstup páry až 19  g/min
Délka přívodního kabelu 2.6  m
Kontrolka připravenosti páry    
Ovládání páry na rukojeti    
Barva černá & bílá & broskvová  
Typ zástrčky EU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.