TEFAL ACCESS STEAM MINUTE DT7000E1 tyrkysový

ACCESS STEAM MINUTE DT7000E1 tyrkysový Skvělý vzhled během chviličky!

Access Steam Minute je snadno použitelný ruční napařovač oděvů, díky kterému můžete vypadat dokonale během chviličky. Bez starostí s ním dosáhnete hladkého a reprezentativního vzhledu. Vyzkoušejte péči o oděvy bez námahy, ideální pro úpravy oděvů na poslední chvíli a bezproblémové každodenní použití.

JEDNODUCHÝ ZPŮSOB, JAK VŽDY VYPADAT DOKONALE

Ruční napařovač Access Steam Minute pro hladký styl bez záhybů a starostí vám pomůže díky své bezproblémové napařovací síle každý den vypadat během chviličky naprosto skvěle. Tento praktický ruční napařovač vám bude každý den dodávat sebevědomí díky snadnému odstranění záhybů na oděvech na poslední chvíli nebo během každodenních úprav. Díky rychlému 45vteřinovému nahřátí je připraven okamžitě k použití. Dodá dostatek páry pro rychlé a efektivní výsledky a jeho vyjímatelný zásobník umožňuje praktické doplňování vody. Vylepšené funkce tohoto perfektního snadno použitelného napařovače oděvů jsou doplněny pohodlným a uživatelsky příjemným designem. Access Steam Minute: snadné napařování oděvů na dosah ruky.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.
Základní prvky
 • Rychlé a spolehlivé výsledky – snadno

  Perfektní pro úpravy oděvů na poslední chvíli a bezproblémové každodenní použití. Vyznačuje se rychlým 45vteřinovým nahříváním. Ruční napařovač oděvů je nejrychlejším a nejsnazším způsobem, jak vypadat skvěle i bez žehlicího prkna.

 • Bez potřeby žehlicího prkna

  Objevte napařování pro péči o veškeré oděvy bez zbytečných starostí, které eliminuje potřebu žehlicího prkna.

 • Pohodlí a snazší používání

  Díky vyjímatelnému zásobníku na vodu můžete pohodlí a jednoduchost žehlení pozvednout na novou úroveň.

 • Uživatelsky příjemný ergonomický design

  Jednoduché a přímočaré používání se snadno přístupným tlačítkem páry a ergonomickou stojanovou základnou pro bezkonkurenčně snadné používání.

 • Další výhody: Osvěžuje a dezinfikuje

  Intenzivní síla páry hubí až 99,9 % zárodků a bakterií. Osvěžuje oděvy a odstraňuje pachy. Pro svěží oděvy a dokonalou hygienu.

 • Vhodný pro všechny druhy oděvů

  Bezpečné použití na všech druzích látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • PRAKTICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Součástí produktu je sada tří praktických příslušenství: textilní kartáč na silnější materiály, látkový nástavec na choulostivé materiály a nerezový háček na dveře, abyste mohli skvělých výsledků dosáhnout kdekoliv.

Vlastnosti
VÝKON
Příkon 1100  W
Výstup páry 17  g/min
Parní hlavice Plast  
Doba zahřívání 45  s
Dezinfekce    
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Délka přívodního kabelu 2  m
Ovládání páry na rukojeti    
Objem nádržky na vodu 150  ml
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Doba provozu 8  min
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Velcro  
Funkce na odstranění vodního kamene Systém proplachování  
Pára na vyžádání    
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Příslušenství Kartáčový nástavec + Látkový nástavec  
Hák na dveře    
DALŠÍ FUNKCE
Barva Preppy Blue / Mink Grey  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Je možné, že používáte vodu, do níž jste přidali přípravek na žehlení pro dodání vůně. ==> Používejte pouze vodu bez přísad.
Přístroj jste po odvápňovacím cyklu dostatečně nepropláchli. ==> Nalijte do nádržky 200 ml vody a ponechte přístroj zapnutý, dokud se nádržka nevyprázdní.
Namísto bílého octu jste použili chemický odstraňovač vodního kamene. ==> Spusťte proplachovací cyklus přístroje (dle výše uvedeného popisu). Pokud problém po tomto cyklu přetrvává, vezměte přístroj do autorizovaného servisního střediska.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.