TEFAL ACCESS STEAM FORCE DT8230E1

ACCESS STEAM FORCE DT8230E1 Nejvýkonnější napařovač pro péči o všechny vaše textilie*
Ruční napařovač Tefal Access Steam Force je řešení 2v1 pro veškeré oblečení a domácí textilie. Tento snadno použitelný přístroj poskytuje spolehlivé vyhlazení záhybů a zároveň dezinfekci a odstranění drobných nečistot - to vše v praktickém ručním formátu. Objevte všechny možnosti napařování: Intenzivní parní výkon vám pomůže vypadat skvěle během chvilky, zatímco nový nástavec s mopem z mikrovlákna současně odstraňuje drobné nečistoty a dezinfikuje - dokonalé pro různorodé domácí použití: kabáty, matrace, pohovka a mnoho dalšího!

Referenční číslo: DT8230E1

Ruční napařovač Tefal Access Steam Force

Ruční napařovač Tefal Access Steam Force byl navržen tak, aby splnil všechny vaše potřeby v oblasti péče o textilie, s bezkonkurenčně snadným a praktickým použitím ručního formátu napařovače. Tento všestranný ruční napařovač oděvů je vybaven působivým parním výkonem - 2000 W, kontinuální výstupem páry 30 g/min. a parním rázem 90 g/min. - vyhlazuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje drobné nečistoty a navíc má řadu pokročilých funkcí. Díky bleskově rychlému spuštění za 25 sekund a nahřívané žehlicí desce můžete během pár minut vyhladit záhyby na oblečení a ihned si ho obléct. Nástavec s mopem z mikrovlákna je hrdinou v čištění a nabízí vše potřebné pro osvěžení a odstranění drobných nečistot z kabátů, matrací, pohovek a dalších míst. Přírodní síla páry dezinfikuje pro zdravější domácí prostředí, a to bez použití jakýchkoli prostředků nebo chemikálií. Přístroj je bezpečný a účinkuje na všechny látky. Je snadno použitelný a má praktický rozměr přímo do ruky.

*Od značky Tefal

Základní prvky
 • Účinný parní výkon

  Výkon 2000 W, kontinuální výstup páry až 30 g/min., exkluzivní parní ráz 90 g/min - to vše v praktickém ručním formátu.

 • Nástavec s mopem z mikrovlákna pro odstranění vlasů, chlupů a prachu

  Nástavec s mopem z mikrovlákna odstraňuje drobné nečistoty ze všech druhů oblečení a domácích textilií, pro nový, jarnímu úklidu podobný účinek odstranění nečistot a dezinfekce - a to vše v jediném kroku!

 • Rychle přípraven k použití

  Váš ruční napařovač je připraven, kdykoli ho potřebujete. Bleskově rychlé zahřátí za 25 vteřin, rychlé odstranění záhybů a dokonalé úpravy.

 • Dezinfekce silou páry

  Intenzivní parní výkon zabíjí až 99,99 % bakterií a virů* pro bezpečnější péči o oblečení a zdravější prostředí domova. *Externí texty provedené nezávislými laboratořemi, použití zařízení na bavlněné látce a pomalé napařování tam a zpět 3krát

 • Zcela přírodní pára

  Vše, co potřebujete k odstranění záhybů, dezinfekci a odstranění pachů, to vše přírodní silou páry bez použití přípravků a chemikálií.

 • Oblečení je ihned připraveno k nošení

  Nová technologie nahřívané žehlicí desky umožňuje vysoce kvalitní napařování, které zanechá oblečení příjemně suché a připravené k nošení ihned po napaření.

 • Vhodné pro všechny textilie

  Technologie inteligentního nastavení teploty umožňuje vyhladit záhyby a dezinfikovat i ty nejcitlivější / těžko čistitelné látky a materiály - ať už je lze žehlit nebo ne - a to bez rizika vytvoření lesklých ploch nebo spálení.

 • Snadné použití

  Vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 200 ml pro výjimečně dlouhé samostatné použití po dobu 10 minut, napájecí kabel dlouhý 2,6 m, funkce automatického vypnutí a dvě nastavení páry pomocí vysoce intuitivního ovládání.

Příslušenství
Vlastnosti
Příkon 2000  W
Použití Vertikání  
Výstup páry až 30  g/min
Parní ráz až 90  g/min
Doba zahřívání 25  s
Objem nádržky na vodu 200  ml
Délka přívodního kabelu 2,6  m
Doba provozu 10  min
Kontrolka připravenosti páry    
Ovládání páry na rukojeti    
Barva Černá/stříbrná  
Typ zástrčky EU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.