TEFAL ACCESS STEAM CARE DT9100E0 černý/měděný

ACCESS STEAM CARE DT9100E0 černý/měděný Dokonalý vzhled spočívá v detailech

Ruční napařovač Tefal Access Steam Care zajišťuje mimořádně účinné napařování do posledního detailu a nabízí vylepšený design s extrémním parním výkonem až 30 g/min, vyhřívanou žehlicí deskou z litého hliníku s rychlým zahříváním. Získáte tak vysoce účinné napařování pro každý den. Tento jednoduchý ruční napařovač je vhodný i pro ty nejjemnější látky a dodává se s vertikální opěrnou deskou, která zajišťuje dokonale svěží výsledky žehlení.

Ruční napařovač TEFAL Access Steam Care: prvotřídní napařování

Ruční napařovač Tefal Access Steam Care s mimořádným parním výkonem a vertikální opěrnou deskou je dokonalý pomocník pro rychlé, jednoduché, ale precizní napařování oděvů do posledního detailu. Tento extrémně rychlý ruční napařovač v kombinaci s vertikální opěrnou deskou nabízí praktické, vysoce precizní napařování oděvů, které tak získají svěží vzhled jako po vyžehlení na žehlicím prkně. Tento napařovač oděvů lze s vynikajícími výsledky použít na všechny typy látek. Má tři nastavení páry s nepřetržitým výkonem až 30 g/min, který si poradí i se silnějšími látkami a úpornými záhyby. Vyhřívaná žehlicí deska z litého hliníku poskytuje lepší výsledky než kdy předtím a díky pokročilé technologii si můžete oděvy ihned po napařování obléknout. Ruční napařovač se zahřeje za pouhých 40 sekund, takže je připraven k okamžitému použití. Je navíc vybaven řadou pokročilých funkcí.
Základní prvky
 • Včetně vertikální opory

  Zažijte mimořádně praktické, snadné a vysoce precizní napařování, po kterém jsou oděvy svěží jako po žehlení na žehlicím prkně – a ani ho k tomu nepotřebujete.

 • Mimořádně výkonné napařování

  Na dosah ruky máte nepřetržitý parní výkon až 30 g/min, se kterým zvládnete silné látky a odstraníte i ty nejodolnější záhyby.

 • Obléknu a jdu

  Nová technologie vyhřívané žehlicí plochy umožňuje vysoce kvalitní napařování bez kondenzace páry – oblečení si tak můžete ihned po napařování obléci a jít.

 • Vhodný pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody rychlé a vysoce precizní péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník a všechny látky včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Vždy připraven

  Váš ruční napařovač je připraven vždy, když jej potřebujete. Zahřívání trvá pouhých 40 sekund a světelná kontrolka oznámí, kdy je připraven k rychlému napařování a dokonalé úpravě oděvů.

 • Tři nastavení parního výkonu

  Tři nastavení parního výkonu jsou vhodné pro všechny typy látek, od nejjemnějších po nejsilnější, a zajistí vysoce precizní napařování s dokonalými výsledky.

 • Snadné použití

  Každodenní napařování usnadňuje praktické vybavení: 3metrový kabel, tlačítko se zámkem napařování pro nepřetržitý přísun páry, snadný přístup k vypínači s kontrolkou a odnímatelná nádržka na vodu.

 • 3 druhy praktického příslušenství

  Kartáčový nástavec je určen pro těžší textilie, textilní nástavec se hodí na jemné látky, nerezový háček na dveře umožňuje napařovat oděvy kdekoli a vertikální opora zaručuje perfektní vzhled bez žehlicího prkna.

 • Osvěžení a hygiena

  Intenzivní výkon páry zničí až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach. Pro svěží oblečení a dokonalou hygienu.

Vlastnosti
VÝKON
Příkon 1600  W
Výstup páry až 30  g/min
Parní hlavice Keramika  
Doba zahřívání 40  s
Dezinfekce    
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Délka přívodního kabelu 3  m
Nastavení páry 3  
Ovládání páry na rukojeti    
Integrovaná vertikální opora Vertikální žehlicí prkno  
Objem zásobníku na vodu 200  ml
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Doba provozu 9  min
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Velcro  
ŽIVOTNOST
Funkce na odstranění vodního kamene Systém proplachování  
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Příslušenství Kartáčový nástavec, textilní nástavec, nerezový háček  
Hák na dveře    
DALŠÍ FUNKCE
Barva Černá / kovově měděná  
Pára na vyžádání    
Vyhřívaná žehlicí plocha    
Použití Vertikání  

Pokyny & manuál