TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3030E0

ACCESS'STEAM POCKET DT3030E0 Nejrychlejší a nejkompaktnější ruční napařovač od značky Tefal.

Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket nabízí snadnou péči o oděv doma i na cestách, s exkluzivní skládací hlavou a kompaktním designem, díky kterému je cestování a skladování bez námahy. Díky bleskově rychlému 15sekundovému zahřívacímu času můžete ihned vyjít ze dveří a vypadat báječně. Tento snadno použitelný ruční napařovač přichází s parním výkonem 19 g / min, 1300 W a zvýšenou bezpečností díky stabilní základně a automatickému vypnutí. Tyto vlastností tvoří perfektní každodenní napařovač pro bezpečné použití pro všechny tkaniny.

Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket

Díky chytrým funkcím a vysoce kompaktnímu konstrukci je ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket navržen tak, aby usnadňoval každodenní péči o oděv, kdekoli se ocitnete. Ruční napařovač Exkluzivní skládací hlava zajišťuje skladování a cestování s maximálním pohodlím, zatímco lehká konstrukce poskytuje pohodlné a bezproblémové napařování. S bleskově rychlou dobou zahřívání pouhých 15 sekund si můžete užít perfektní zažehlení, které je k dispozici, kdykoli to potřebujete. Komfort použití je doplněn parním výkonem 1300 W a nepřetržitým parním výstupem 19 g / min. Vylepšené bezpečnostní funkce - jako talčítko pro výstup páry, autonomní design pro celkovou stabilitu a funkce automatického vypnutí - poskytují perfektní výsledky bezpečně a snadno na jakékoli tkanině. Objevte dokonalé řešení pro péči o oděvy vhodné pro cestování - to vše bez potřeby žehlícího prkna.Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.
Základní prvky
 • Kompaktní a exkluzivní skládací hlava

  Ultra kompaktní design s exkluzivní skládací hlavou zajišťuje snadné skladování a maximální pohodlí - ve formátu, který je dvakrát menší než předchozí modely - a představuje ruční napařovač, který se hodí k cestování a je ideální pro každodenní použití.

 • Rychlé zahřívání

  Rychlé zahřátí do 15 sekund je vše, co je potřeba pro rychlé opravy nebo nezbytný zákrok na poslední chvíli, abyste vypadali co nejlépe.

 • Lehká konstrukce

  Oceňte rozdíl s ultra lehkou konstrukcí. Péče o oděvy nikdy nebyla komfortnější ani pohodlnější.

 • Výkonné každodenní napařování

  Výkon 1300 W zajišťuje vysoce účinné napařování, ideální pro všechny vaše každodenní potřeby při péči o oděvy.

 • Skvělé výsledky napařování

  Nepřetržitý parní výstup 19 g / minutu nabízí spolehlivé výsledky, ideální pro zákroky na poslední chvíli, aby vypadali co nejlépe doma i na cestách.

 • Už žádné žehlící prkno

  Objevte snadnější péči o oděvy každý den bez potřeby žehlicího prkna. Obyčejný věšák je vše, co potřebujete, pro hladké oblečení bez pomačkání.

 • Osvěží a hygienicky očistí oděvy

  Výkonný parní výkon ničí bakterie, roztoče, pachy, pyl a alergeny, a tím zajišťuje svěží oděvy a dokonalou hygienu

 • Vylepšené bezpečnostní funkce

  Samostatný design nabízí stabilní zážitek při napařování. Součástí dodávky je rovněž spínač pro aktivaci páry na vyžádání, kterým se pára aktivuje pouze tehdy, když je potřeba, a funkce automatického vypnutí zajistí, že se spotřebič vypne, když se nepoužívá.

 • Vhodné pro všechny druhy oděvů

  Využijte úprav na poslední chvíli a vysoce přesného napařování, které lze bezpečně používat na celé škále vašeho šatníku, s napařováním pro všechny látky, i pro ty nejjemnější, jako je například hedvábí.

 • Další výhody: Osvěžuje a dezinfikuje

  Intenzivní síla páry hubí až 99,9 % zárodků a bakterií. Osvěžuje oděvy a odstraňuje pachy. Pro svěží oděvy a dokonalou hygienu.

Vlastnosti
VÝKON
Příkon 1300  W
Výstup páry až 19  g/min
Parní hlavice Plast  
KOMFORT POUŽÍVÁNÍ
Délka přívodního kabelu 2.6  m
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Cestovní sáček    
DALŠÍ FUNKCE
Barva černá & bílá & broskvová  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Je možné, že používáte vodu, do níž jste přidali přípravek na žehlení pro dodání vůně. ==> Používejte pouze vodu bez přísad.
Přístroj jste po odvápňovacím cyklu dostatečně nepropláchli. ==> Nalijte do nádržky 200 ml vody a ponechte přístroj zapnutý, dokud se nádržka nevyprázdní.
Namísto bílého octu jste použili chemický odstraňovač vodního kamene. ==> Spusťte proplachovací cyklus přístroje (dle výše uvedeného popisu). Pokud problém po tomto cyklu přetrvává, vezměte přístroj do autorizovaného servisního střediska.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.