TEFAL IXEO QT1020E0

IXEO QT1020E0 Blesková péče o oděvy s prvním opravdu všestranným řešením pro žehlení a napařování | Revoluce v žehlení  

Tefal IXEO je mimořádné všestranné řešení s funkcí žehličky a napařovače oděvů, díky kterému můžete snadno a pohodlně pečovat o oděvy a během chviličky vypadat dokonale. Vestavěné třípolohové žehlicí prkno Smart Vertical Board nabízí zcela nové pojetí péče o oděvy využívající ergonomický vertikální design, vysoce účinné napařování a lehké žehlení. Tefal IXEO je dokonalé řešení, které i bez klasického žehlicího prkna umožní každý den vypadat upraveně a dokonale.

Všestranné řešení kombinace žehličky a napařovače oděvů Tefal IXEO

V jediném mimořádném řešení péče o oděvy nabízíme revoluční uživatelský komfort. Objevte systém žehličky a napařovače oděvů Tefal IXEO a vyřešte jediným praktickým nástrojem všechny vaše potřeby péče o oděvy. Vysoce účinné napařování a lehké žehlení společně s třípolohovým žehlicím prknem Smart Vertical Board, který umožňuje ergonomicky vylepšené a pohodlné vertikální i nakloněné žehlení. Vysoce účinné odstraňování záhybů díky příkonu 1600 W a technologii Turbo Steam, která umožňuje využívat vysoce výkonný tlak čerpadla 5 barů. Díky rychlému 45vteřinovému zahřívání se skvěle hodí pro doladění oděvů na poslední chvíli. Díky systému Smart Protect se teplota přizpůsobí všem oděvům bez nutnosti nastavení: blesková péče o oděvy! Žehlicí hlavice umožňuje lehké a snadné použití, neboť její lehká konstrukce váží polovinu než tradiční napařovací žehlička. Všestranné řešení pro žehlení a napařování IXEO doplňují vylepšené funkce, díky kterým můžete žehlit i bez žehlicího prkna.

od značky Tefal

Základní prvky
 • Komfortní a snadné použití díky vestavěnému žehlicímu prknu Smart Vertical Board

  Žehlicí prkno se třemi vertikálními a nakloněnými polohami, s vylepšenou ergonomikou pro snazší a účinnější použití, s maximálním pohodlím vestavěné konstrukce, díky kterému již nebudete potřebovat samostatné žehlicí prkno.

 • Spolehlivé a účinné odstraňování záhybů

  Technologie páry a vyhřívané žehlicí desky spolu s technologií Turbo Steam Technology o tlaku čerpadla 5 barů, parním rázem 35 g/min. pro vysoce účinné odstraňování záhybů a spolehlivé výsledky.

 • Lepší a snadné používání díky nové žehlicí hlavici

  Zcela nový design přináší uživatelský komfort a snadné žehlení žehlicí hlavicí, která váží polovinu hmotnosti tradiční napařovací žehličky.

 • Praktické použití a rychlé výsledky

  Díky rychlému 45vteřinovému zahřátí je váš všestranný pomocník připraven vždy, když ho potřebujete, abyste byli během okamžiku dokonale připraveni na odchod.

 • Naprosté pohodlí díky odnímatelnému zásobníku na vodu

  Velký objem odnímatelného zásobníku na vodu o objemu 1 l umožňuje dlouhé napařování a jeho plnění už nemůže být snazší.

 • Bezpečný pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s možností napařování všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Flexibilní a praktické použití díky odnímatelné základně

  Pro naprostou flexibilitu a pohodlí, s přenosnou a lehkou základnou, která vám umožňuje ošetření tkanin kdykoliv a kdekoliv, včetně závěsů, nábytku a dalších textilních produktů.

 • Další výhody: osvěžuje a dezinfikuje

  Intenzivní výkon likviduje až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach - pro svěží oblečení a dokonalou hygienu.

 • Obsahuje praktické příslušenství

  Vybrané modely zahrnují praktické příslušenství, jako např. kartáčový nástavec určený pro těžké tkaniny, spony pro upevnění oděvů k vestavěnému žehlicímu prknu Smart Vertical Board.

 • Thanks to small wheels under the product, transportation is made so easy so that you can move your appliance everywhere in your home. 

Vlastnosti
Příkon 1600  W
Výstup páry 35  g/min
Doba zahřívání 45  s
Parní hlavice Nerez  
Dezinfekce    
Objem zásobníku na vodu 1  L
Objem nádržky na vodu 1  L
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Automatické vypnutí Ano  
Délka přívodního kabelu 180  m
Doba provozu 40  min
Teleskopická tyč Dvojitý  
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Hák  
Klipsy na oblečení    
Ovládání páry na rukojeti    
Háček na dveře    
Odpojitelná základna    
Kolečka    
Upozornění na vodní kámen    
Příslušenství Kartáčový nástavec  
Barva Černá / kovově měděná  
Pára na vyžádání    
Vyhřívaná žehlicí plocha    
Použití Vertikální a horizontální  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.