TEFAL Automatický napařovač oděvů Care For You i-BLUE Eco

Automatický napařovač oděvů Care For You i-BLUE Eco Samožehlička a automatický napařovač oděvů od značky Tefal, který automaticky odstraňuje záhyby a dezinfikuje

Automatický napařovač oděvů Tefal Care For You i-BLUE Eco využívá zcela přírodní účinek páry k odstranění záhybů, osvěžení, dezinfekci a sušení pomocí automatického a energeticky úsporného procesu, který usnadňuje péči o oblečení. Objevte revoluční péči o oblečení bez námahy a bez práce Stačí vložit až 5 kusů oblečení k odstranění záhybů za pouhých 10 minut (u odolných záhybů je potřeba dobu programu prodloužit). 40minutový dezinfekční cyklus zničí až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* a zároveň odstraní pachy. Bezpečné funkce sušení zajistí ochranu před poškozením, a to i u těch nejchoulostivějších oděvů.

Referenční číslo: YT4050E1

Automatická napařovací skříň, která pracuje za vás pro kompletní péči o oděvy s nulovou námahou

Samožehlička Tefal Care For You odstraňuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje pachy z oblečení a všech domácích textilií - a to vše pomocí automatického procesu, který už nemůže být jednodušší. Tento revoluční proces zaručí, že budete každý den vypadat skvěle díky automatickému odstraňování záhybů (10 až 30 minut), dezinfekčnímu cyklu (40 minut), který zničí až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků*, a jemnému sušení, které zajistí, aby oblečení a další textilie nebyly poškozeny.

*Externí laboratorní test na bavlně, režim čištění - 40 min. **Testy provedené v roce 2022 a porovnávající parní cyklus po dobu 10 minut s Care For You a napařováním 3 košil pomocí vertikální parní žehličky TEFAL IT8490 ***V porovnání s produkty Groupe SEB EU v kategorii péče o textilie.

Základní prvky
 • Automatické napařování

  Objevte automatickou napařovací skříň, která poskytuje zcela přírodní páru k vyhlazení záhybů, dezinfekci a sušení bez jakékoli námahy a bez práce, takže je péče o oděvy zcela snadná.

 • Odstranění záhybů pomocí narovnávačů

  Snadná automatická ranní rutina: Vložte až 5 kusů oblečení pro snadné výsledky odstranění záhybů za 10 minut, nebo je tam nechte až na 30 minut při odolných záhybech.

 • Dezinfikující parní výkon

  Automatická večerní rutina beze stresu: Intenzivní parní výkon zabíjí až 99,99 % bakterií, virů a choroboplodných zárodků* bez použití jakýchkoli přípravků a chemikálií. *Externí laboratorní test na bavlně, režim čištění - 40 min.

 • Jemné sušení

  Bez rizika sražení nebo spálení, dokonalé na jemné prádlo, které by se v sušičce poškodilo.

 • Energeticky úsporné řešení

  Automatický napařovač oděvů Tefal Care For You má o 30 % nižší energetickou spotřebu než tradiční napařovač oděvů* díky exkluzivní technologii i-BLUE Eco od značky Tefal, která přizpůsobuje proudění vzduchu a páry pro optimální výsledky. *Testy provedené v roce 2022 a porovnávající parní cyklus po dobu 10 minut s Care For You a napařováním 3 košil pomocí vertikální parní žehličky TEFAL IT8490

 • Domácí osvěžení oděvů

  Vychutnejte si pocit osvěžených oděvů v pohodlí domova a ušetřete si cestu do čistírny. Tefal Care For You odstraňuje pachy, jako je kouř nebo smažené jídlo, a osvěžuje všechny druhy textilií.

 • Dokonalé na všechny látky a domácí textilie

  Bezpečné pro všechny druhy oděvů bez rizika spálení nebo sražení: Jemné látky jako je hedvábí a vlna, plyšová zvířata, polštáře, přehozy, objemné bundy a další.

 • Snadné použití, přeprava a uložení

  Praktický a snadno použitelný design se 4 kolečky pomáhá k snadnému pohybu samožehličky, se snadným, prostorově úsporným uložením díky kompaktnímu a skládacímu designu.

Příslušenství
Vlastnosti
ano  
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Water tank capacity Large (> 1L)  
Kontrolka prázdné nádržky    
Automatické vypnutí Ano  
   
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Velcro  
ano  
Kolečka    
Barva Bílá a šedá  
Typ zástrčky EU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Hladina vody v nádržce je příliš nízká. ==> Přístroj odpojte a naplňte nádržku.
Čerpadlo je prázdné. ==> Pro naplnění čerpadla stiskněte tlačítko páry a několik sekund ho podržte.
Odnímatelná nádržka není správně nasazená. ==> Zkontrolujte správné umístění nádržky v přístroji.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Přístroj není zapojený nebo není zapnutý. ==> Zkontrolujte, zda je přístroj správně zapojený do zásuvky a zda se vypínač nachází v poloze „I“.
Přístroj se nachází v pohotovostním režimu. ==> Stiskněte tlačítko zapnutí a vypnutí a počkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Nádržka na vodu není správně nasazená nebo její uzavírací ventil není správně uzavřený. ==> Zkontrolujte, zda je ventil uzavřený a zda je nádržka na přístroj správně nasazena.
V přístroji je nános vodního kamene. Podívejte se do části „Odstraňování vodního kamene“ v pokynech.
Tlačítko páry se nachází v poloze pro nepřetržitý výstup páry. Jedním stiskem jej odemkněte.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Přidali jste do vody odvápňovací chemikálie nebo aditiva.
Do nádržky na vodu nikdy takové výrobky nedávejte. Obsahují organický odpad nebo minerály, které kondenzují pod vlivem tepla a způsobují prskání vody, odkapávání hnědé vody nebo předčasné stárnutí zařízení.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.