TEFAL PRO STYLE CARE IT8460E0

PRO STYLE CARE IT8460E0 Snadné napařování oděvů na profesionální úrovni

S napařovačem oděvů Tefal Pro Style Care si budete moci užívat vyžehlené a hladké oděvy s veškerým pohodlím domácí péče o oděvy. Jedinečná patentovaná vertikální opora Press & Steam umožňuje napařování, díky kterému dosáhnete i při manipulaci jednou rukou snadno a pohodlně profesionálních výsledků. Díky různým praktickým funkcím se napařovač oděvů Pro Style Care dokonale hodí ke každodennímu používání na všech druzích látek, a to včetně těch nejjemnějších.

Napařovač oděvů Tefal Pro Style Care: upravte si oděv jako profesionál

Napařovač oděvů Tefal Pro Style Care nabízí mimořádnou domácí péči o oděvy pro snadné napařování na profesionální úrovni. Díky naší jedinečné patentované vertikální opoře Press & Steam dosáhnete během chviličky snadno a jednou rukou skvělých výsledků. Příkon 1800 W a nepřetržitý parní výkon 35 g/min. přinášejí mimořádný výkon páry. Pět různých nastavení páry na rukojeti usnadňuje použití, zatímco napařovací hlavice XL Delta Steam zajišťuje optimální rozptyl páry a vysoce precizní výsledky. Napařovač oděvů Pro Style Care je bezpečný pro všechny druhy látek a nabízí v jediném výrobku dky mnoha praktickým doplňkům perfektní řešení pro domácí napařování oděvů.
Základní prvky
 • Jedinečný systém Press & Steam pro profesionální výsledky v pohodlí domova

  Jedinečná patentovaná vertikální opora s dvojnásobným odstraňováním záhybů umožňuje napařování jednou rukou, které už nemůže být snazší, abyste mohli během chviličky vypadat dokonale.

 • Napařovací hlavice XL Delta Steam

  Dokonale vyvážená účinnost a precizní žehlení, s optimálním rozptylem páry pro rychlé výsledky a speciálním designem pro úpravu obtížně dostupných částí oblečení.

 • Spolehlivé a účinné odstraňování záhybů

  Příkon 1800W spolu s nepřetržitou dodávkou páry s parním rázem 35 g/min. pro vysoce účinné napařování a spolehlivé výsledky.

 • Rychlá tvorba páry

  Díky rychlému 45vteřinovému zahřátí je připraven vždy, když ho potřebujete, abyste byli během okamžiku dokonale připraveni na odchod.

 • 5 nastavení páry na rukojeti

  Pro maximální pohodlí a snadné použití umožňují tlačítka na rukojeti ovládat pět nastavení množství páry a ošetřit každý druh tkaniny bezpečně a účinně.

 • Bezpečný pro všechny druhy oděvů

  Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s napařováním všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

 • Dlouhá životnost a výkon

  Pravidelné používání funkce odvápnění příznivě ovlivňuje životnost produktu, abyste se mohli po dlouhou dobu spolehnout na jeho mimořádné výsledky napařování.

 • Odnímatelný zásobník na vodu pro naprosté pohodlí

  Velký objem odnímatelného zásobníku na vodu o objemu 1,3 l umožňuje dlouhé napařování a ani doplňování vody už nemůže být snazší.

 • Osvěží a hygienicky očistí oděvy

  Intenzivní pára likviduje až 99,9 % choroboplodných zárodků a bakterií, osvěží a odstraní zápach - pro svěží a hygienicky čisté oblečení.

 • Včetně 5 druhů praktického příslušenství

  Kartáčový nástavec využijete u silnějších tkanin počínaje bavlnou, látkový nástavec u jemných látek, nástavec na puky pro snadné vytvoření puků na kalhotách nebo dožehlení podsazení či knoflíkových lišt, odstraňovač žmolků k očištění od chloupků a prachu a rukavici k ochraně ruky při napařování.

Vlastnosti
Příkon 1800  W
Výstup páry 35  g/min
Doba zahřívání 45  s
Parní hlavice Plast  
Dezinfekce    
Objem zásobníku na vodu 1,3  L
Nádržka na vodu Vyjímatelná  
Kontrolka prázdné nádržky    
Automatické vypnutí Ano  
Doba provozu 40  min
Teleskopická tyč Jednoduchý  
Tlačítko zapnuto/vypnuto Ovládání rukou  
Nastavení páry 5  
Kontrolka připravenosti páry    
Prostor na uložení napájecího kabelu Hák  
Ovládání páry na rukojeti    
Háček na dveře    
Integrovaná vertikální opora Press and Steam  
Kolečka    
Upozornění na vodní kámen    
Příslušenství Kartáčový nástavec, nástavec na jemné tkaniny, nástavec na puky, odstraňovač žmolků  
Rukavice    
Barva Černá / měděná  
Použití Vertikání  

Pokyny & manuál
Časté otázky
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Nepoužívejte své zařízení. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.