TEFAL FREEMOVE AIR FV6520

FREEMOVE AIR FV6520 Nejlehčí bezšňůrová žehlička značky Tefal

Nejlehčí bezšňůrová žehlička Tefal, lehká a hbitá. Žehlička Freemove Air zajišťuje naprostou svobodu pohybu pro optimální pohodlí během žehlení. Tato bezšňůrová žehlička se vyznačuje chytrou technologií dohřívání a nádherným ergonomickým designem, který umožňuje rychlé a snadné žehlení bez napájecího kabelu.

AKCESCHOPNOST A POHODLÍ PRO ŽEHLENÍ BEZ NÁMAHY

Dokonalá kombinace intuitivní technologie a nízké hmotnosti žehličky Freemove Air umožňuje bezproblémové bezšňůrové žehlení. Díky bezšňůrové technologii poskytuje tato žehlička naprostou svobodu pohybu a výsledky beze stresu. Krásná ergonomická základna se dokonale přizpůsobí přirozenému vodorovnému pohybu žehlení, aby bylo žehlení pohodlné a bezpečné. Technologie rychlého dohřívání zajišťuje maximální pohodlí tím, že se žehlička Freemove Air dohřívá, zatímco manipulujete s oděvy. Integrovaný zvukový signál informuje, kdy je třeba bezdrátovou žehličku dohřát. Díky funkcím, jako např. ochrana před odkapáváním během žehlení pro dokonale čisté prádlo bez vodních skvrn, a systému ochrany před vodním kamenem pro dlouhodobý výkon, umožňuje žehlička Freemove Air rychlé a efektivní žehlení bez napájecího kabelu i námahy.
Základní prvky
 • Bezšňůrová technologie pro větší akceschopnost a svobodu pohybu

  Lehká a snadno ovladatelná žehlička Freemove Air je hbitá, dostane se všude a umožňuje snadné a zcela bezpečné žehlení.

 • High power for fast heat up and powerful performance.

 • Nízká hmotnost

  Nízká hmotnost pro maximálně pohodlné používání.

 • default

  Chytrá kontrolka

  Základna je vybavena kontrolkou, které signalizuje potřebu dohřátí žehličky.

 • default

  Ergonomická základna

  Základna se dokonale přizpůsobí přirozenému vodorovnému pohybu žehlení, abyste mohli žehlit bez námahy.

 • Rychlé dohřívání

  Než upravíte polohu oděvů, žehlička se dohřeje a vy můžete pokračovat v žehlení!

 • Bezšňůrová technologie

  Žehlička je vybavena bezšňůrovou technologií, která umožňuje naprostou svobodu pohybu a optimálně pohodlné používání.

 • Inteligentní automatické vypnutí pro zvýšenou bezpečnost

  Je-li žehlička náhodou ponechána bez dozoru, automaticky se vypne. Je-li ponechána na základně po dobu delší než 8 minut, vypne se. Chcete-li žehličku opět zapnout, stačí ji zvednout ze základny a poté ji vrátit zpět, aby se dobíjela.

Vlastnosti
Nastavení páry a teploty Ruční nastavení  
Ergonomické zapínání napařování    
Objem zásobníku na vodu 250  ml
Nádržka Large  
Funkce Anti scale proti usazeninám Integrovaná ochrana proti usazeninám Anti-Scale  
Barva Bílá a modrá  

Časté otázky

Ne. Než žehličku uklidíte, nechejte ji vychladnout a dodržujte tyto 4 rady: z nádržky vylijte veškerou vodu, nastavte termostat na minimum, uzavřete regulátor páry a postavte žehličku na patu.

Jestliže je vaše žehlička vybavena systémem proti usazování vodního kamene, měli byste ventil proti vodnímu kameni jednou měsíčně vyčistit. Odpojte žehličku ze zásuvky a nechejte ji 30 až 45 minut vychladnout. Vylijte vodu, uchopte ventil za horní část a vyjměte jej. Vložte ventil na 4 hodiny do sklenice běžného octa nebo přírodní citronové šťávy. Poté ventil důkladně opláchněte pod tekoucí vodou a umístěte zpět do žehličky. Varování! Nikdy se nedotýkejte konce ventilu. Bez ventilu proti vodnímu kameni je žehlička nefunkční.


Jemným zatřesením žehličku aktivujte. Kontrolky by měly začít blikat a žehlička by se následně měla začít zahřívat.

Pokud je žehlička nečinná více než 8 minut (v poloze na patě či základně) nebo je položena naležato déle než 30 sekund, přeruší elektronický systém elektrický proud a začne blikat kontrolka automatického vypnutí. Chcete-li žehličku opět zapnout, jemně jí zatřeste, dokud kontrolka nezhasne.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.