TEFAL XL INTENSE

XL INTENSE Robustní a odolný

Nádobí Tefal XL Intense vám nabízí to nejlepší pro domácí vaření, s dlouhodobým výkonem a s ideálním tvarem. Vyzkoušejte praktičnost vysoce odolného nepřilnavého povrchu pro působivou odolnost a snadné čištění, s pokročilou technologií THERMO-SIGNAL™ pro dokonalé výsledky - to vše ve velkorysém XL formátu, který nabízí dostatek jídla pro celou rodinu každý den, při každém lahodném jídle.

Dostupné produkty: 7

NádobíTefal XL Intense:Dokonalé výsledky

Objevte dokonalou nádobí: Řada nádobí na vaření Tefal XL Intense byla vyrobena tak, aby splňovala všechny vaše každodenní potřeby v oblasti vaření. Poskytuje dlouhodobý výkon díky velkorysým tvarům pro syté pokrmy každý den. Vše, co potřebujete pro lahodné a zdravé vaření, je na dosah: vysoce odolný nepřilnavý povrch- obzvláště odolný, ekologicky šetrný díky snížení spotřeby energie a umožňující snadné čištění šetřící vodu - technologii THERMO-SIGNAL™ pro dokonalé výsledky, díky kterým můžete vařit s jistotou, a dno s funkcí rozptýlení tepla k zajištění rovnoměrných výsledků. A to vše ve velkorysém XL formátu, který snadno uspokojí i ty nejhladovější rodiny. Vychutnejte si nadýchané a krásně zlatavé palačinky - nebo pánev použijte jako pánev na francouzské palačinkypro sladké a slané varianty s francouzským šarmem. Vše, co vyrábíme ve společnosti Tefal, vyrábíme s péčí již více než 60 let. Od samého začátku nás směruje neustálá touha inovovat a vytvářet dokonale bezpečné a výkonné produkty s ohledem na životní prostředí. Jsou zaručeně bez PFOA, kadmia a olova a jsou vyráběny s využitím naší francouzské odbornosti.

Tento povrch je navržen s odolností při opakovaném každodenním vaření a má až dvakrát delší výdrž nepřilnavého povrchu oproti standardnímu povrchu Tefal

Základní prvky
 • 8DE73C6A-E82E-4FA2-8E26606BE6CB8BC5

  Nepřilnavý povrch s dlouhou životností

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • EKO-TIP: Šetřete energií při vaření

  Při vaření se ujistěte, že používáte správnou velikost pro váš sporák, aby dno nádoby zcela zakrylo celou varnou oblast. Ušetříte tak energii při vašem každodenním vaření.

 • EKO-TIP: Energeticky úsporné vaření 

  Pokročilá technologie Thermo-Signal® značí přesnou počáteční teplotu pro dokonalé smažení a zabraňuje tak plýtvání energií, ke kterému dochází při příliš dlouhém rozehřívání nádobí na vaření.

 • EKO-TIP: Rychlejší výsledky vaření

  Pokud suroviny nakrájíte na menší kousky, rychleji se uvaří a vy ušetříte čas i energii.

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • Zvláště velká pánev na smažení

  Zvláště hluboká pánev na smažení pro přípravu štědrých porcí a nekonečné řady receptů

 •  Kompatibilita s tepelnými zdroji: Všechny tepelné zdroje + indukce  

  Kompatibilní se všemi typy sporáků, včetně indukce (plynový, elektrický, keramický, indukční), pro všestranné použití.

 • Dno s funkcí rozptýlení tepla

  Díky dnu s funkcí rozptýlení tepla je teplo dobře vedeno po celé pánvi pro dobré a rovnoměrné výsledky vaření.

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal, světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj : Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • Odolná rukojeť s dlouhou životností

  Odolná rukojeť nabízí dlouhodobý výkon, je navržena bez mezery a má vylepšenou ergonomii pro vaření s kompletní stabilitou a pohodlím.

 • EKO-TIP: Vaření šetrné vůči životnímu prostředí:

  Řada Tefal vám umožňuje vařit bez přidaného tuku. To je dobré nejen pro vaše zdraví, ale také pro životní prostředí. Omezení spotřeby živočišného proteinu je klíčové k snížení našeho dopadu na životní prostředí. Týká se to mimo jiné mléčných produktů, jako je máslo.

Pokyny & manuál