TEFAL XL INTENSE

XL INTENSE Robustní a odolný

Nádobí Tefal XL Intense vám nabízí to nejlepší pro domácí vaření, s dlouhodobým výkonem a s ideálním tvarem. Vyzkoušejte praktičnost vysoce odolného nepřilnavého povrchu pro působivou odolnost a snadné čištění, s pokročilou technologií THERMO-SIGNAL™ pro dokonalé výsledky - to vše ve velkorysém XL formátu, který nabízí dostatek jídla pro celou rodinu každý den, při každém lahodném jídle.

Dostupné produkty: 7

NádobíTefal XL Intense:Dokonalé výsledky

Objevte dokonalou nádobí: Řada nádobí na vaření Tefal XL Intense byla vyrobena tak, aby splňovala všechny vaše každodenní potřeby v oblasti vaření. Poskytuje dlouhodobý výkon díky velkorysým tvarům pro syté pokrmy každý den. Vše, co potřebujete pro lahodné a zdravé vaření, je na dosah: vysoce odolný nepřilnavý povrch- obzvláště odolný, ekologicky šetrný díky snížení spotřeby energie a umožňující snadné čištění šetřící vodu - technologii THERMO-SIGNAL™ pro dokonalé výsledky, díky kterým můžete vařit s jistotou, a dno s funkcí rozptýlení tepla k zajištění rovnoměrných výsledků. A to vše ve velkorysém XL formátu, který snadno uspokojí i ty nejhladovější rodiny. Vychutnejte si nadýchané a krásně zlatavé palačinky - nebo pánev použijte jako pánev na francouzské palačinkypro sladké a slané varianty s francouzským šarmem. Vše, co vyrábíme ve společnosti Tefal, vyrábíme s péčí již více než 60 let. Od samého začátku nás směruje neustálá touha inovovat a vytvářet dokonale bezpečné a výkonné produkty s ohledem na životní prostředí. Jsou zaručeně bez PFOA, kadmia a olova a jsou vyráběny s využitím naší francouzské odbornosti.

Tento povrch je navržen s odolností při opakovaném každodenním vaření a má až dvakrát delší výdrž nepřilnavého povrchu oproti standardnímu povrchu Tefal

Základní prvky
  • 8DE73C6A-E82E-4FA2-8E26606BE6CB8BC5

    Nepřilnavý povrch s dlouhou životností

Recepty
Vlastnosti
Materiál HLINÍK  
Tepelný zdroj PLYN – ELEKTRICKÁ DESKA – SKLOKERAMIKA – HALOGEN  
Vhodné pro použití v troubě ANO, DO 175 ⁰C (včetně skleněné poklice)  
Vhodné do myčky ANO  
Vnitřní vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ  
Barva vnitřní vrstvy ČERNÁ  
Thermo-Spot® (ukazatel teploty) YES  
Vnější vrstva/povrchová úprava NEPŘILNAVÝ POVRCH  
Vylévací okraj ANO  
Typ rukojeti PEVNÁ  
Název vnitřního povrchu TITANIUM 2X  
Pokyny & manuál