TRAVEL CUP

TRAVEL CUP 200 ml výtečné kávy s sebou!    

Ideální hrnek na espresso na cestu!  Díky cestovnímu hrnku si můžete vzít své espresso s sebou a vypít si jej v klidu při cestě do práce. Je ideální pod přístroje se systémy kávových kapslí a automatické kávovary. Budete okouzleni atraktivním silikonovým obalem s moderním reliéfem kávy. S ochranou proti vylití si budete moci vzít své espresso kamkoliv!

200 ml výtečné kávy s sebou!  

Díky cestovnímu hrnku si můžete vzít své espresso s sebou a vypít si jej v klidu při cestě do práce. Je ideální pod přístroje se systémy kávových kapslí a automatické kávovary. Budete okouzleni atraktivním silikonovým obalem s moderním reliéfem kávy. S ochranou proti vylití si budete moci vzít své espresso kamkoliv!  
Základní prvky
  • default

    Ideální výška pro umístění pod přístroje na přípravu espressa a kávovary! Z kávovaru přímo do hrnečku! 

    Bring with you your expresso and drink it with no rush while going to work thanks to the travel cup. It is ideal for coffee pad systems and automatic coffee machines. You will be charmed by the attractive silicone casing with the trendy coffee embossing. Spill proof, you will be able to take your expresso with you anywhere you go !

     

Pokyny & manuál