PONZA

PONZA Snadno ovladatelná termokonvice s pumpou, která vždy zaujme

Termokonvice s pumpou Tefal Ponza je perfektním řešením pro servírování horkých nápojů pro každého. S pokročilou technologií Comfort Press zajistí maximální pohodlí a jednoduché ovládání. Tento ultra moderní výrobek je ideální pro každou příležitost a díky výraznému vzhledu vždy zaujme.

Dostupné produkty: 1

Tefal Ponza: Pohodlné servírování v kombinaci s výjimečným stylem

Díky svému ultra modernímu, zajímavému vzhledu přináší termokonvice, nejen na kávu, Tefal Ponza výjimečný zážitek vhodný pro každou příležitost. Snadno ovladatelný a intuitivní design je doplněn technologií Comfort Press pro dokonalé servírování s nevídanou mírou pohodlí a ergonomie. Pokročilá izolační technologie udržuje optimální teplotu horkých nápojů po dobu až dvanácti hodin a studených nápojů po dobu až dvaceti čtyř hodin. Velkorysý objem pumpy ponechává uživatelům plnou kontrolu nad obsluhou, aby se každý host cítil jako doma s vynikajícími horkými nebo studenými nápoji v požadované teplotě. Díky snadné funkci čištění a přenášení, univerzálnímu a velkorysému objemu 1,9 l a snadnému plnění je termokonvice Ponza ideálním pomocníkem pro servírování nápojů ve velkém stylu.
Základní prvky
 • POHODLNÉ A SNADNÉ SERVÍROVÁNÍ NÁPOJŮ

  Pohodlná technologie Comfort Press zajišťuje výjimečnou lehkost použití a pohodlí s velkorysým objemem pumpy pro plnou kontrolu nad množstvím.

 • ELEGANTNÍ A NÁPADNÝ DESIGN

  Objevte elegantní a ultra moderní termokonvici s pumpou ve stylovém designu, který se hodí do každého prostředí a vždy zaujme.

 • POHODLNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

  Vychutnejte si snadné plnění, servírování a čištění s takovými prvky, jako je vyjímatelný odkapávací zásobník a ergonomická rukojeť navržená pro maximální pohodlí.

 • SNÍMATELNÁ VRCHNÍ ČÁST PRO SNADNÉ ČIŠTĚNÍ A PLNĚNÍ

  Díky snímatelné vrchní části je čištění hračkou a ani plnění už nemůže být jednodušší.

 • PO CELÉ HODINY UDRŽUJE OPTIMÁLNÍ TEPLOTU NÁPOJŮ

  Díky termokonvici s pumpou si můžete vychutnat vynikající horké nápoje v dokonalé teplotě po dobu až dvanácti hodin nebo studené nápoje po dobu až dvaceti čtyř hodin.

 • PERFEKTNÍ OBJEM PRO JAKOUKOLI PŘÍLEŽITOST

  Objem 1,9 l je ideální pro jakoukoli skupinu, ať už doma, v kanceláři nebo při zábavě.

Vlastnosti
Vhodné do myčky – detaily No:  
Pokyny & manuál