MOBILITY

MOBILITY Užívejte si svůj teplý nebo studený nápoj i na cestách!  

Estetický a štíhlý izolovaný hrnek-termoska, který si najde své místo v kabelkách i batozích!  Přenosná termoska-hrnek MOBILITY vám umožní vzít si své nápoje s sebou a přepravovat je. Nabízí optimální izolaci díky dvojitě izolované stěně, která uchová nápoje teplé po dobu asi 12 hodin a chladné asi 24 hodin. Veškeré vaše přenosy budou dokonale vodě odolné kvůli 100% ochraně proti vylití a mimořádně odolné díky vysoce kvalitní nerezové oceli.    

Moderní, atraktivní a mobilní  

Přenosná termoska-hrnek MOBILITY vám umožní vzít si své nápoje s sebou a přepravovat je. Nabízí optimální izolaci díky dvojitě izolované stěně, která uchová nápoje teplé po dobu asi 12 hodin a chladné asi 24 hodin. Veškeré vaše přenosy budou dokonale vodě odolné kvůli 100% ochraně proti vylití a mimořádně odolné díky vysoce kvalitní nerezové oceli.    
Základní prvky
 • Snadné pití, snadné přepravování a vysoký standard způsobu uchovávání nápojů

  Vezměte si svůj přenosný hrnek-termosku kamkoliv s sebou. Užívejte si své teplé i studené nápoje v jakékoliv chvíli se systémem pro snadné pití.     

 • SNADNÉ PŘEPRAVOVÁNÍ

  100% těsnící. Dokonale odolný. Provedení 360° pro pití z jakékoliv strany.     

 • PERFEKTNÍ ZPŮSOB UCHOVÁVÁNÍ  

  Udrží vaše nápoje teplé po dobu 12 hodin, studené po dobu 24 hodin. Optimální izolace díky dvojité vakuově izolované stěně.    

 • HYGIENICKÉ    

  Integrované sítko zadrží čerstvé byliny, například mátu nebo čajové lístky, v hrnku. Děrovaná struktura sítka.    

 • ZÁRUKA    

  Záruka 5 let. Vysoká kvalita, vakuově izolovaná vložka z nerez oceli (18/10)      

 • 100 % NEZÁVADNÉ      

  Použití certifikovaného způsobu výroby, bez BPA  

Pokyny & manuál