ISO2GO

ISO2GO Pitný režim pro celou rodinu - a stylově!

Zajistěte stylově pitný režim celé rodiny díky opakovaně použitelné lahvi na pití Tefal Drink2Go. Díky 100% vodotěsné konstrukci vhodné do myčky a dvoucestnému otevírání šroubovacího uzávěru je ekologicky šetrná a 100% bezpečná, což vám i vašim blízkým zaručí klid. Robustní a přesto lehká konstrukce z lehké nerezové oceli je opatřena veselými obrázky.

Tefal Drink2Go: Moderní lahev na pití pro zajištění pitného režimu

Dodržování pitného režimu ještě nikdy nebylo tak stylové. Díky lahvi na pití Tefal Drink2Go si může celá rodina stylově vychutnat svůj oblíbený nápoj. Její 100% vodotěsná konstrukce funguje dokonce i se sycenými nápoji a je 100% vhodná do myčky bez rizika poškození dekoru. Tato ekologicky šetrná opakovaně použitelná lahev na pití neobsahuje BPA, čímž je 100% bezpečná pro vás i vaši milovanou rodinu. Intuitivní šroubovací uzávěr s měkkým povrhcem nabízí dvoucestné otevírání s malým otvorem pro pohodlné pití nebo s velkým otvorem pro snadné plnění a čištění. V neposlední řadě hraje důležitou roli ultra lehký design z lehké nerezové oceli, která je ideální pro každodenní použití. S veselými obrázky.
Základní prvky
 • 100% TĚSNÍCÍ

  Vychutnejte si absolutní pohodu díky dokonale těsnící konstrukci, která udrží každou kapku vašeho oblíbeného - a dokonce i syceného - nápoje tam, kde má být!

 • 100% VHODNÉ DO MYČKY

  Snadno čistitelná a vhodná do myčky bez rizika poškození obrázků.

 • 100% BEZPEČNÁ

  Neobsahuje BPA.

 • DĚTSKÝ UZÁVĚR S AUTOMATICKÝM ZAVÍRÁNÍM

  Ergonomické pítko z měkkého silikonu se snadno otevíratelným velkým otvorem pro jednodušší čištění a plnění. Intuitivní otevírání stiskem tlačítka s odklápěcím víčkem a automatickým zavíráním pro zabránění nechtěného vylití obsahu.

 • Iso2go DESIGN

  Dvoustěnná nerezová ocel bez vnitřní povrchové úpravy.

 • VYNIKAJÍCÍ UCHOVÁNÍ TEPLOTY

  Udrží studené nápoje chladné 12 hodin a horké nápoje horké 6 hodin.

Pokyny & manuál