TEFAL SIMPLE COOK

SIMPLE COOK Nádobí bez složitého čištění  

Každý ví, že příprava lahodných pokrmů zabere čas — ale úklid by měl být rychlý. Nádobí Tefal Simple Cook bylo navrženo tak, aby vám každý den zjednodušovalo život díky nepřilnavým povrchům pro snadné a nepracné čištění pánve a s řadou funkcí pro dosažení dokonalých výsledků při vaření.

Dostupné produkty: 8

Nádobí Tefal Simply Clean

  Nové nádobí Simple Cook dosahuje výborných výsledků bez námahy. Objevte nádobí na vaření s ochranou proti plamenům pro snadné a bezstarostné čištění, které už nemůže být jednodušší. Vysoce kvalitní titanový povrch má vysokou odolnost, zatímco dno s funkcí rozptýlení tepla zajišťuje optimální vedení tepla pro rovnoměrně uvařené jídlo a rukojeť nabízí vylepšenou ergonomii pro maximální komfort. Vysoce kvalitní pánev umožňuje perfektní restování i vaření bez přidaného tuku, takže nabízí zdravou přípravu pokrmů a zároveň chuť bez kompromisů. Při lahodném domácím vaření nelze nic ošidit, ať už jde o každodenní pokrmy uvařené od základu nebo víkendové hostiny pro celou rodinu. Značka Tefal nabízí nádobí na vaření, které urychlí proces čištění, takže získáte více času na to, co je opravdu důležité.  
Základní prvky
 • 100% snadné čištění vnitřní i vnější strany

  Objevte možnost rychlého úklidu díky produktu s nepřilnavým povrchem i ochrana před plameny pro snadné a rychlé čištění.

 • THERMO-SIGNAL™

  Technologie THERMO-SIGNAL™ indikuje ideální teplotu pro začátek vaření a zaručuje tak dokonalou texturu, barvu a chuť pro lahodné pokrmy plné chuti každý den.

 • NEPŘILNAVÝ POVRCH TITANIUM

  Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch je zvláště trvanlivý a odolný díky speciálně posílené struktuře a ochrannému povrchu s obsahem titanu.

 • Dno s funkcí rozptýlení tepla

  Díky dnu s funkcí rozptýlení tepla je teplo dobře vedeno po celé pánvi pro dobré a rovnoměrné výsledky vaření.

 • Ergonomická rukojeť

  Ergonomická rukojeť 

  pro větší pohodlí a bezpečnost při vaření.

 • Kompatibilita se sporáky: všechny typy sporáků kromě indukce

  Kompatibilní se všemi druhy plotýnek kromě indukce (plynovými, elektrickými, sklokeramickými).

 • Vyrobeno ve Francii

  Výrobek je kompletně navržen a vyroben ve Francii s maximálním využitím řemeslné dovednosti a odbornými znalostmi.

 • Tefal: Světová jednička v kuchyňském nádobí*

  Tefal usilovně pracuje na tom, aby zaručil dokonalé výsledky vaření pokaždé, když vkročíte do kuchyně – zkrátka jeden další důvod, proč si vybrat Tefal!
  *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2019, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2018.

 • 100% bezpečný nepřilnavý povrch

  0% PFOA, 0% olova, 0% kadmia*

  * Přísnější kontroly, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami. Neobsahuje olovo, neobsahuje kadmium (bez Pb, bez Cd), což znamená, že povrch neobsahuje záměrně přidané Pb a Cd. Žádné uvolňování látek na úrovni 0,005 mg/kg.

 • Skleněná poklice

  Snadné sledování průběhu vaření

 • Easy-to-read measuring marks

  Clear, convenient measuring marks make successful results easy.

 • EKO-TIP: Energeticky úsporné vaření

  Pokročilá technologie Thermo-Signal® značí přesnou počáteční teplotu pro dokonalé smažení a zabraňuje tak plýtvání energií, ke kterému dochází při příliš dlouhém rozehřívání nádobí na vaření.

Pokyny & manuál