TEFAL 5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml

5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu domácích pokrmů!

Nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak nasekat jakékoli suroviny na přesnou velikost! S ručním sekáčkem 5 SECOND CHOPPER Tefal je příprava zdravých domácích pokrmů zase o něco jednodušší! Jeho nezávislé nerezové nože zajišťují snadné použití.

 

 

Referenční číslo: K1320404

Tefal 5 SECOND CHOPPER ruční sekáček: Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu domácích pokrmů!

 

 

S novým ručním sekáčkem Tefal si můžete dopřát rychlejší přípravu zdravějších domácích pokrmů. Jeho chytrá technologie zahrnující patentovaný systém posilovače pro rychlejší práci a patentované nezávislé rotující nože pro větší účinek nabízí jednoduché sekání surovin jedním snadným pohybem. Vysoce odolné nerezové nože si poradí se všemi druhy surovin a díky bezpečnostnímu uzavíracímu systému můžete být při práci zcela v klidu. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat velikost surovin: čím více zatáhnete, tím jemnější bude nasekání! K naprostému pohodlí při práci přispívají praktické funkce, jako je ergonomická rukojeť s měkkým povrchem a protiskluzové dno. K tomu všemu je tento ruční sekáček vybaven integrovaným vodítkem nožů, které zajišťuje maximální výkon, a nabízí velkorysý objem 900 ml, je tedy ideálním pomocníkem při vaření pro celou rodinu!    
Základní prvky
 • NOVÝ ZPŮSOB OVLÁDÁNÍ, KTERÝ ŠETŘÍ ČAS!

  Patentovanou technologii uvedete do chodu jedním zatažením: systém posilovače ve víku v kombinaci se dvěma nezávislými rotujícími noži zajišťuje rychlejší sekání a skvělé výsledky! Sekat můžete všechny druhy surovin včetně těch, které se špatně krájí, jako jsou ořechy, mandle nebo cibule.

   

   

 • Rychlé sekání

  Díky patentovanému posilovači otáček integrovanému do víka je sekací systém rychlejší a tak získáte požadovaný výsledek během několika vteřin.

 • NASEKEJTE VŠECHNO, CO CHCETE!

  Vysoce odolné nerezové nože nasekají všechny druhy surovin a chytré vodítko nožů na dně zajišťuje maximální výkon.

 • POSTUPNÉ SEKÁNÍ S VÝSLEDKY PODLE POTŘEBY!

  Převezměte kontrolu a sekejte suroviny přesně tak, jak chcete: čím více zatáhnete, tím více najemno je nasekáte! Výsledky můžete snadno sledovat v průhledné nádobě.

 • BEZ ZAPOJENÍ DO ZÁSUVKY 

  Nevyžaduje zapojení do zásuvky. Tento 5sekundový sekáček můžete používat zcela kdekoli.

   

 • Doporučuje šéfkuchař

  Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina.

 • BEZPEČNÉ A POHODLNÉ POUŽITÍ

  To vše díky celé řadě chytrých funkcí: bezpečnostnímu uzavíracímu systému, protiskluzovému dnu a ergonomické rukojeti s měkkým povrchem.

   

 • Večeříme společně

  Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

Příslušenství
Vlastnosti
Objem (ml) 900 ML  
Základní čepel (na sekání)    
Materiál čepele Nerezová ocel  
Uzamykací systém    
Protiskluzová základna    
Automatické navíjení    
Ruční - neelektrická síla    
Kryt poklice    
Barva rukojeti Černá kávová/tmavá žlutá  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Kráječ slouží zejména ke krájení ovoce a zeleniny na plátky o určité tloušťce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.