TEFAL 5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml

5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu domácích pokrmů!

Nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak nasekat jakékoli suroviny na přesnou velikost! S ručním sekáčkem 5 SECOND CHOPPER Tefal je příprava zdravých domácích pokrmů zase o něco jednodušší! Jeho nezávislé nerezové nože zajišťují snadné použití.

 

 

Referenční číslo: K1320404

Tefal 5 SECOND CHOPPER ruční sekáček: Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu domácích pokrmů!

 

 

S novým ručním sekáčkem Tefal si můžete dopřát rychlejší přípravu zdravějších domácích pokrmů. Jeho chytrá technologie zahrnující patentovaný systém posilovače pro rychlejší práci a patentované nezávislé rotující nože pro větší účinek nabízí jednoduché sekání surovin jedním snadným pohybem. Vysoce odolné nerezové nože si poradí se všemi druhy surovin a díky bezpečnostnímu uzavíracímu systému můžete být při práci zcela v klidu. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat velikost surovin: čím více zatáhnete, tím jemnější bude nasekání! K naprostému pohodlí při práci přispívají praktické funkce, jako je ergonomická rukojeť s měkkým povrchem a protiskluzové dno. K tomu všemu je tento ruční sekáček vybaven integrovaným vodítkem nožů, které zajišťuje maximální výkon, a nabízí velkorysý objem 900 ml, je tedy ideálním pomocníkem při vaření pro celou rodinu!    
Základní prvky
 • NOVÝ ZPŮSOB OVLÁDÁNÍ, KTERÝ ŠETŘÍ ČAS!

  Patentovanou technologii uvedete do chodu jedním zatažením: systém posilovače ve víku v kombinaci se dvěma nezávislými rotujícími noži zajišťuje rychlejší sekání a skvělé výsledky! Sekat můžete všechny druhy surovin včetně těch, které se špatně krájí, jako jsou ořechy, mandle nebo cibule.

   

   

 • Rychlé sekání

  Díky patentovanému posilovači otáček integrovanému do víka je sekací systém rychlejší a tak získáte požadovaný výsledek během několika vteřin.

 • NASEKEJTE VŠECHNO, CO CHCETE!

  Vysoce odolné nerezové nože nasekají všechny druhy surovin a chytré vodítko nožů na dně zajišťuje maximální výkon.

 • POSTUPNÉ SEKÁNÍ S VÝSLEDKY PODLE POTŘEBY!

  Převezměte kontrolu a sekejte suroviny přesně tak, jak chcete: čím více zatáhnete, tím více najemno je nasekáte! Výsledky můžete snadno sledovat v průhledné nádobě.

 • BEZ ZAPOJENÍ DO ZÁSUVKY 

  Nevyžaduje zapojení do zásuvky. Tento 5sekundový sekáček můžete používat zcela kdekoli.

   

 • Doporučuje šéfkuchař

  Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina.

 • BEZPEČNÉ A POHODLNÉ POUŽITÍ

  To vše díky celé řadě chytrých funkcí: bezpečnostnímu uzavíracímu systému, protiskluzovému dnu a ergonomické rukojeti s měkkým povrchem.

   

 • Večeříme společně

  Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.

 • Easy to clean

Příslušenství
Vlastnosti
Objem (ml) 900 ML  
Základní čepel (na sekání)    
Materiál čepele Nerezová ocel  
Uzamykací systém    
Protiskluzová základna    
Automatické navíjení    
Ruční - neelektrická síla    
Kryt poklice    
Barva rukojeti Černá kávová/tmavá žlutá  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Kráječ slouží zejména ke krájení ovoce a zeleniny na plátky o určité tloušťce.
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.