TEFAL Pánev wok Daily Expert, 28 cm

Pánev wok Daily Expert, 28 cm Odolný nepřilnavý povrch pro každodenní vaření
Snadná příprava jídel s pánví wok Tefal Daily Expert! Snadná příprava jídel s pánví Tefal Daily Expert! Tato nepostradatelná pánev wok je vybavená rukojetí s optimalizovaným úchopem a má ideální tvar pro jídla z jedné pánve a jednodušší domácí vaření, a navíc obsahuje výhradní funkce značky Tefal pro dokonalé výsledky den za dnem. Náš odolný a bezpečný nepřilnavý povrch se snadno čistí, zatímco naše inovativní technologie indikátoru teploty je klíčem k lahodným pokrmům, které se vždy povedou.

Referenční číslo: C2891902

Nepřilnavá pánev wok s dlouhou životností pro snadné vaření a dokonalé výsledky

Pánev wok Tefal Daily Expert je příslibem snadného a pohodlného vaření při každém použití, s chytrými funkcemi pro snadné každodenní vaření. Náš odolný a nepřilnavý povrch má dokonalou kluznost a tento nezbytný formát pánve wok je určený pro lahodné pokrmy, které každého potěší. Daily Expert dodá k vašemu každodennímu vaření příslib kvality značky Tefal, s designem pro syté pokrmy z jedné pánve a dokonale připravené restované pokrmy, které se vždy povedou.
Základní prvky
 • Nepřilnavý povrch s dlouhou životností

  Tento vysoce kvalitní povrch vydrží až 2krát déle než standardní Titanium povrch značky Tefal. Pro výkon, který zvládne i to nejintenzivnější vaření den za dnem, u každého pokrmu.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal™ se zbarví do červena. Tato funkce je zaručuje dokonalou strukturu, barvu a vůni pokrmu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Pokročilá indukce

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Jednoduché pokrmy z jedné pánve

  Hluboká a kulatá pánev wok pro dokonalé smažení, restování a opékání - a dokonalé výsledky u mnoha asijských receptů

 • Ergonomická rukojeť se snadným úchopem

  Ergonomická rukojeť se snadným úchopem zajišťuje snadnou manipulaci a poskytuje nesrovnatelné pohodlí a bezpečnost při vaření.

 • Vymyšleno ve Francii

  Naše inovativní produkty jsou vyráběny ve Francii z vysoce kvalitních materiálů a s maximální péčí.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Tefal je světová jednička v nádobí na vaření

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2022, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2021

Pokyny & manuál