TEFAL Pánev Daily Expert 32 cm

Pánev Daily Expert 32 cm Odolný nepřilnavý povrch pro každodenní vaření
Snadná příprava jídel s pánví Tefal Daily Expert! Tato nepostradatelná pánev je vybavená rukojetí s optimalizovaným úchopem a má hluboký tvar pro jednodušší domácí vaření, a navíc obsahuje výhradní funkce značky Tefal pro dokonalé výsledky den za dnem. Náš odolný a bezpečný nepřilnavý povrch se snadno čistí, zatímco naše inovativní technologie indikátoru teploty je klíčem k lahodným pokrmům, které se vždy povedou.

Referenční číslo: C2890802

Nepřilnavá pánev s dlouhou životností pro snadné vaření a dokonalé výsledky

Pánev Tefal Daily Expert je příslibem snadného a pohodlného vaření při každém použití, s chytrými funkcemi pro snadné každodenní vaření. Náš odolný a nepřilnavý povrch a tento nezbytný formát pánve je určený pro lahodné pokrmy, které každého potěší. Od snadných omelet pro všední den po víkendové burgery, grilované kuřecí maso a mnoho dalšího - Daily Expert představuje příslib kvality značky Tefal pro vaše domácí vaření den za dnem!
Základní prvky
 • Nepřilnavý povrch s dlouhou životností

  Tento vysoce kvalitní povrch vydrží až 2krát déle než standardní Titanium povrch značky Tefal. Pro výkon, který zvládne i to nejintenzivnější vaření den za dnem, u každého pokrmu.

 • Technologie Thermo-Signal™

  Jakmile pánev dosáhne ideální teploty, bod Thermo-Signal™ se zbarví do červena. Tato funkce je zaručuje dokonalou strukturu, barvu a vůni pokrmu a umožňuje každodenní přípravu vynikajících pokrmů plných chuti.

 • Pokročilá indukce

  Dno Tefal Thermo-Fusion™ zajišťuje rychlé a optimální vedení tepla po povrchu pánve pro lahodné pokrmy, které vždy dokonale připravíte.

 • Nezbytný formát pánve

  Příprava běžných jídel nikdy nebyla jednodušší: grilované kuřecí maso na dokonalý salát Caesar, neodolatelné burgery, snídaňové recepty, jako jsou omelety nebo restovaná zelenina a mnoho dalšího.

 • Ergonomická rukojeť se snadným úchopem

  Ergonomická rukojeť se snadným úchopem zajišťuje snadnou manipulaci a poskytuje nesrovnatelné pohodlí a bezpečnost při vaření.

 • Vymyšleno ve Francii

  Naše inovativní produkty jsou vyráběny ve Francii z vysoce kvalitních materiálů a s maximální péčí.

 • Bezpečný nepřilnavý povrch

  V rámci našeho závazku k nekompromisním standardům bezpečnosti neobsahují naše nepřilnavé povrchy ve styku s potravinami PFOA, olovo ani kadmium. Testy provedly externí nezávislé laboratoře s přísnějšími kontrolami, než jaké vyžadují současné předpisy pro kontakt s potravinami.

 • Tefal je světová jednička v nádobí na vaření

  Společnost Tefal usilovně pracuje na tom, aby byly výsledky vaření vždy dokonalé – o důvod víc, proč zvolit Tefal. *Zdroj: Euromonitor International Limited, vydání Home and Garden 2022, maloobchodní hodnota značky MOC, údaje z roku 2021

Pokyny & manuál