TEFAL Tefal Colorfood 3 kusů kuchyňských nožů

Tefal Colorfood 3 kusů kuchyňských nožů Krájení snadno a rychle ostrými kuchyňskými noži
Seznamte se se svými novými kuchyňskými noži, které nabízejí vysoký výkon a všestrannost pro každou příležitost. 3dílná sada kuchyňských nožů Tefal ColorFood – včetně vroubkovaného univerzálního nože (10 cm), vykrajovacího nože (8 cm) a vroubkovaného vykrajovacího nože (8 cm) – zajišťuje dokonalé výsledky při krájení čerstvého chleba, krájení zeleniny nebo masa a přípravě dokonalé svačiny a dalších pokrmů. Vaše nože mají jemně strukturovanou rukojeť pro pohodlnou manipulaci a čepel z německé nerezové oceli pro snadné krájení. Objevte celou kolekci a ještě dnes zpestřete svou kuchyň barvami!

Referenční číslo: K273S304

Sada kuchyňských nožů Tefal ColorFood: Krájení snadno a rychle

Sada kuchyňských nožů Tefal ColorFood je ideální pro širokou škálu použití – s vroubkovaným univerzálním nožem, vykrajovacím nožem a vroubkovaným vykrajovacím nožem nabízí naprosté pohodlí od snídaní až po koktejly a mnohem více. Kolekce ColorFood značky Tefal obsahuje kuchyňské nože a škrabku na zeleninu, které se hodí pro každou příležitost. Ať už jste doma nebo na cestách, na pikniku, grilování, pracovních večírcích a podobně, objevte tyto kuchyňské nezbytnosti vyrobené pro každou příležitost.
Základní prvky
 • Perfektní kuchyňské nože

  Objevte sadu kuchyňských nožů navrženou tak, aby vyhovovala všem vašim každodenním potřebám, od krájení čerstvého chleba při snídani až po sekání zeleniny nebo masa při jídle nebo přípravu dokonalé svačiny.

 • Maximální všestrannost

  Dokonalá víceúčelová sada nožů – obsahující vroubkovaný univerzální nůž, vykrajovací nůž a vroubkovaný vykrajovací nůž – pro krájení zeleniny, krájení sýra nebo chleba, natírání másla/džemu a další příležitosti.

 • Německá nerezová ocel

  Vysoce kvalitní čepele vyrobené z německé nerezové oceli.

 • Pohodlná manipulace

  Jemně strukturované rukojeti pro naprosté pohodlí a snadnou manipulaci.

 • Hodí se pro každou příležitost

  Představujeme všestranného pomocníka, který je ideální pro každou příležitost: Při jídle doma nebo na cestách, na piknicích, pracovních setkáních, grilováních a mnohem více.

 • Kolekce ColorFood

  Objevte všestrannou kolekci spolehlivých kuchyňských nožů a škrabky na zeleninu pro každodenní použití, pro snadné krájení a atraktivní design, který zpestří vaši kuchyň barvami.

Pokyny & manuál
Časté otázky
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.