TEFAL Tefal Colorfood Škrabka

Tefal Colorfood Škrabka Oloupání ovoce a zeleniny snadnou a rychlou škrabkou
Seznamte se se svým novým nejlepším kuchyňským náčiním: škrabkou Tefal ColorFood. Ať už se jedná o loupání ovoce pro rychlou svačinu nebo čištění a přípravu ingrediencí pro váš pokrm, tuto škrabku s dvojitou vroubkovanou čepelí lze použít pro všechny činnosti tohoto typu. Tato škrabka vhodná pro kuchaře leváky i praváky má speciálně navrženou rukojeť pro naprosté pohodlí a integrovaný odstraňovač bramborových oček pro snadné odstraňování kazů, semínek a pecek. Objevte celou kolekci a ještě dnes zpestřete svou kuchyň barvami!

Referenční číslo: K2731404

Škrabka Tefal ColorFood: Očištění ovoce a zeleniny snadno a rychle

Škrabka Tefal ColorFood je vhodná v mnoha situacích – při snídani k loupání ovoce, při přípravě syrové zeleniny pro váš pokrm nebo k loupání rychlé svačiny. Kolekce ColorFood značky Tefal obsahuje kuchyňské nože a škrabku na zeleninu, které se hodí pro každou příležitost. Ať už jste doma nebo na cestách, na pikniku, grilování, pracovních večírcích a podobně, objevte tyto kuchyňské nezbytnosti vyrobené pro každou příležitost.
Základní prvky
 • Perfektní kuchyňská škrabka

  Škrabka s dvojitou vroubkovanou čepelí navržená tak, aby vyhovovala všem vašim každodenním potřebám, od loupání čerstvého ovoce při snídani až po přípravu syrové zeleniny pro váš pokrm nebo přípravu perfektní svačiny.

 • Dvojitá vroubkovaná čepel

  Dvojitá vroubkovaná čepel z ní dělá perfektní škrabku: oloupejte všechny druhy ovoce a zeleniny, včetně těch nejměkčích slupek.

 • Pohodlná manipulace

  Speciálně navržená rukojeť pro naprosté pohodlí a snadnou manipulaci.

 • Integrovaný odstraňovač bramborových oček

  Bramborová očka nebo pecky a semínka snadno odstraníte pomocí horní části škrabky

 • Vhodná pro praváky i leváky

  Díky symetrické rukojeti a dvoubřité čepeli je tato škrabka navržena tak, aby padla do pravé i levé ruky

 • Kolekce ColorFood

  Objevte všestrannou kolekci spolehlivých kuchyňských nožů a škrabky na zeleninu pro každodenní použití, pro snadné krájení a atraktivní design, který zpestří vaši kuchyň barvami.

Vlastnosti
Materiál aktivního dílu Nerezová ocel  
Rozměry 17 CM  
Barva rukojeti Černá  
Typ SHAPE I  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.