TEFAL COMFORT K2215514

COMFORT K2215514 Dřevěné kuchyňské prkénko s odnímatelnou nádobou, plastová nádobka kuchyňského prkénka s XL zachytávačem šťávy.

Dřevěné kuchyňské prkénko s odnímatelnou nádobkou. Ke krájení a uchovávání nakrájeného jídla nebo odřezků. Snadno je pak vysypete na talíř nebo vyhodíte 

Referenční číslo: K2215514

Nože Comfort: ideální sada nožů pro začátek!

Kompletní sortiment nožů Comfort a příslušenství z nerezové oceli i keramiky. Nože mají ergonomická držadla z měkkého materiálu pro optimální pohodlí a kontrolu. Čepele z vysoce kvalitní nerezové oceli poskytují vynikající odolnost a účinnost krájení a keramické nože nabízejí vynikající přesnost. Bezpečnostní krytky čepelí chrání každý tvar čepele a zaručují bezpečnost a snadné skladování. Až  14 výrobků pro vysoce účinné krájení: – Malý vykrajovací nůž 9 cm (dostupný v provedení z keramiky a nerezové oceli) – Kuchzňský nůž 12 cm (dostupný v provedení z keramiky a nerezové oceli) – Velký kuchařský nůž 15 cm (dostupný v provedení z keramiky a nerezové oceli) – Velký kuchařský nůž 20 cm – Nůž na krájení chleba 20 cm – Porcovací nůž 20 cm – Nůž Santoku 12 cm (dostupný v provedení z keramiky a nerezové oceli) – 4 steakové nože – Nůž na sýr – Kuchyňské nůžky    
Základní prvky
 • default

  Zóna k zachytávání šťávy

  Odnímatelná plastová nádobka pro zachytávání šťávy

 • ODNÍMATELNÁ PLASTOVÁ NÁDOBKA

  K uchovávání nakrájeného jídla nebo odřezků. Snadno je pak vysypete na talíř nebo vyhodíte  

 • ZÓNA K ZACHYCENÍ ŠŤÁVY

  Klasický design k odvedení šťávy na správné místo

 • BEZ CHEMIE

  Kvalitní trvanlivé dřevo bez chemického ošetření

Vlastnosti
Materiál aktivního dílu Dřevo  
Typ STANDARD  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.