TEFAL COMFORT K2213644 12,5 cm

COMFORT K2213644 12,5 cm NEJLEPŠÍ ZÁKLADNÍ TYP NOŽE S MAXIMÁLNÍM KOMFORTEM PŘI POUŽITÍ.   Doplňkové příslušenství: dřevěné kuchyňské prkénko s odnímatelným zásobníkem, plastový poklop s drážkou na zachycení šťávy velikosti XL, dřevěný blok pro uchovávání nožů.

Skvělý pro krájení, řezání na plátky a sekání velkých kusů masa a zeleniny. Robustní a stabilní!

Referenční číslo: K2213644

Nože Essential Comfort: vynikající sada nožů nejen pro začátečníky!

S řadou nožů Essential Comfort objevíte kompletní sortiment nožů a příslušenství s na dotyk měkkými ergonomickými rukojeťmi pro optimální pohodlí a kontrolu. Ostří z vysoce kvalitní nerezové oceli zajišťují skvělou kvalitu krájení a odolnost. Keramická ostří nabízejí výjimečnou přesnost. Bezpečnostní kryty ostří chrání ostří každého tvaru pro garantovanou bezpečnost a snadné uskladnění.  14 výrobků pro vysokou kvalitu krájení: -  Loupací nůž 9 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) -  Užitkový nůž 12 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) -  Kuchařský nůž 15 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) - Kuchařský nůž 20 cm -  Nůž na chleba 20 cm -  Vykrajovací nůž 20 cm -  Santoku 12 cm (dostupný v provedení z keramické a nerezové oceli) -  4 nože na steaky -  Nůž na sýr -  Kuchyňské nůžky        
Základní prvky
 • KOMFORTNÍ ZÓNA

  Nože Tefal Comfort mají ergonomickou rukojeť s na dotek měkkým materiálem v nejcitlivější oblasti, díky čemuž je zajištěno optimální pohodlí při používání.

 • KOMFORTNÍ ZÓNA

  Nože Tefal Comfort mají ergonomickou rukojeť s na dotek měkkým materiálem v nejcitlivější oblasti, díky čemuž je zajištěno optimální pohodlí při používání.

 • KRYT OSTŘÍ

  Pro bezpečné použití a snadné uskladnění.

 • ÚČINNÉ KRÁJENÍ

  Japonský nůž santoku je ideální pro krájení na plátky a přesné sekání.

 • KOMPLETNÍ ŘADA VÝROBKŮ PRO PERFEKTNÍ KRÁJENÍ

  Každý nůž je navržen pro specifický účel použití, včetně specifického materiálu a tvaru.

Vlastnosti
Materiál aktivního dílu Nerezová ocel  
Rozměry 12 CM  
Barva rukojeti Černá + šedá hroší  
Typ SANTOKU  
Pokyny & manuál
Časté otázky
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Přejděte prosím do sekce span „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.